Üst Yönetim

Bohdan Robert Stepkowski

Bohdan Robert Stepkowski

Finansal Piyasalar Genel Müdür Yardımcısı
Warsaw Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Robert Bohdan Stepkowski, iş hayatına 1989 yılında başlamıştır. Bankacılık ve finans alanında çeşitli görevlerde bulunmasının ardından, 1995 yılında ING Grubu’na katılmıştır.

Günce Çakır

Günce Çakır

Hukuk Genel Müdür Yardımcısı
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olan Günce Çakır, şirketler hukuku ve uluslararası hukuk konusunda uzmanlaşmak üzere eğitimini New York’ta sürdürdü ve yüksek lisans derecesini State University of New York’ta tamamladı. İş hayatına 2000 yılında Garanti Bankası’nda başlayan Günce Çakır, Hukuk Danışmanlığı biriminde yaklaşık 6 yıl boyunca çalıştıktan sonra 2006 yılında Deutsche Bank Group’a katıldı. 11 yıl çalıştığı bu kurumda Türkiye ve Malta’dan sorumlu Hukuk Direktörü olarak görev yaptı. 22 Ocak 2018 tarihi itibarıyla Hukuk Genel Müdür Yardımcılığı göreviyle ING Türkiye ekibine katıldı.

Okan Korkmaz

Okan Korkmaz

Teftiş Kurulu Başkanı
1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun olan Okan Korkmaz, 1996 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı'nı tamamlamıştır. Okan Korkmaz, bankacılık ve finans alanında çeşitli görevlerde bulunmasının ardından, 2017 yılında ING Türkiye ekibine katılmıştır.


İlker Kayseri

İlker Kayseri

Hazine Genel Müdür Yardımcısı 
1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun olan İlker Kayseri, 2013 tarihinde Özyeğin Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı'nı tamamlamıştır. İlker Kayseri, özel bankalarda çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2016 yılında ING Türkiye ekibine katılmıştır.

Umut Pasin

Umut Pasin

Finansal Risk Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı
1998 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde mühendislik üzerine lisansını tamamlayan Umut Pasin, yüksek lisansını Bilkent Üniversitesi’nde Ekonomi alanında yaptı. Farklı bankalarda kurumsal ve ticari krediler izleme, kurumsal kredi politikaları ve risk analitiği alanlarında tecrübe kazanan Umut Pasin, son görevi olan Teftiş Kurulu Başkanlığı'nın ardından 2021 yılında ING Türkiye’ye katıldı.