Üst Yönetim

Bohdan Robert Stepkowski

Bohdan Robert Stepkowski

Finansal Piyasalar Genel Müdür Yardımcısı
Warsaw Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Robert Bohdan Stepkowski, İş hayatına 1989 yılında başlamıştır. Bankacılık ve finans alanında çeşitli görevlerde bulunmasının ardından 1995 yılında ING Grubu’na katılmıştır.

Günce Çakır

Günce Çakır

Hukuk Genel Müdür Yardımcısı
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olan Günce Çakır, şirketler hukuku ve uluslararası hukuk konusunda uzmanlaşmak üzere eğitimini New York’ta sürdürdü ve yüksek lisans derecesini State University of New York’ta tamamladı. İş hayatına 2000 yılında Garanti Bankası’nda başlayan Günce Çakır, Hukuk Danışmanlığı biriminde yaklaşık 6 yıl boyunca çalıştıktan sonra 2006 yılında Deutsche Bank Group’a katıldı. 11 yıl çalıştığı bu kurumda Türkiye ve Malta’dan sorumlu Hukuk Direktörü olarak görev yaptı. 22 Ocak 2018 tarihi itibarıyla Hukuk Genel Müdür Yardımcılığı göreviyle ING Türkiye ekibine katıldı.

İlker Kayseri

İlker Kayseri

Hazine Genel Müdür Yardımcısı 
1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun olan İlker Kayseri, 2013 tarihinde Özyeğin Üniversite’sinde İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. İlker Kayseri, Özel bankalarda çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2016 yılında ING Türkiye ekibine katılmıştır.

Murat Tursun

Murat Tursun

Teftiş Kurulu Başkanı
Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olan Murat Tursun, yüksek lisansını Kimya Mühendisliği ve MBA üzerine Ortadoğu Teknik Üniversitesinde 2 farklı alanda tamamlamıştır. Murat Tursun, özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2015 yılında ING Türkiye’ye katılmıştır.

Umut Pasin

Umut Pasin

Finansal Risk Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı
1998 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Mühendislik üzerine lisansını tamamlayan Umut Pasin, yüksek lisansını Bilkent Üniversitesi’nde Ekonomi alanında yaptı. Farklı bankalarda kurumsal ve ticari krediler izleme, kurumsal kredi politikaları ve risk analitiği alanlarında tecrübe kazanan Umut Pasin, son görevi olan Teftiş Kurulu Başkanlığı'nın ardından 2021 yılında ING Türkiye’ye katıldı.