Üst Yönetim

İlker Kayseri

İlker Kayseri

Hazine Genel Müdür Yardımcısı 
1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun olan İlker Kayseri, 2013 tarihinde Özyeğin Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı'nı tamamlamıştır. İlker Kayseri, özel bankalarda çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2016 yılında ING Türkiye ekibine katılmıştır.

İpek Erhan

İpek Erhan

Kurumsal Müşteriler Genel Müdür Yardımcısı
Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Erhan, 13 yılı aşkın bir süre Türkiye’de ve İngiltere’de çeşitli uluslararası finansal kuruluşlarda çalıştı. ING Türkiye’ye 2013'te Kurumsal Bankacılık, Yapılandırılmış Finansman Grup Müdürü olarak katıldı, piyasada sembol teşkil eden birçok projenin finansmanında aktif olarak görev aldı. Son olarak Kurumsal Müşteriler Direktörü olarak görev yapan Erhan, 2022’de ING Türkiye Kurumsal Müşteriler Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Kamil Stefanski

Kamil Stefanski

Finansal Piyasalar Genel Müdür Yardımcısı
Varşova Üniversitesi Finans ve Bankacılık bölümü mezunu olan Kamil Stefanski, iş hayatına 2000 yılında ING Bank N.V, Varşova şubesinde başladı ve daha sonra ING Bank Slaski’de devam etti. Finansal piyasalar alanında 22 yılı aşkın bir süredir çalışan Kamil, ING’nin Romanya, Macaristan ve Rusya ofislerinde Finansal Piyasalar Başkanı olarak görev aldı. 2023’de ING Türkiye Kurumsal Bankacılık ekibine Finansal Piyasalar Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.


Okan Korkmaz

Okan Korkmaz

Finansal Risk Yönetimi Başkanlığı Genel Müdür Yardımcısı
1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun olan Okan Korkmaz, 1996 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı'nı tamamlamıştır. Okan Korkmaz, bankacılık ve finans alanında çeşitli görevlerde bulunmasının ardından, 2017 yılında ING Türkiye ekibine katılmıştır.


Özge Gürsoy

Özge Gürsoy

Uyum Risk Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı
Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Özge Gürsoy, Bilgi Üniversitesi’nde Bankacılık, Kurumsal Finans ve Menkul Kıymetler Hukuku Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. 20 yılı aşkın deneyimiyle uyum, iç kontrol, risk yönetimi alanlarında görev yapan Gürsoy, 2017’de Uyum Risk Yönetiminden sorumlu olarak ING Türkiye’ye katıldı. Uyum Risk Yönetimi Direktörü görevinin ardından Gürsoy, 2022’de ING Türkiye Uyum Risk Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Umut Pasin

Umut Pasin

Bireysel ve Tüzel Krediler Genel Müdür Yardımcısı 
1998 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde mühendislik üzerine lisansını tamamlayan Umut Pasin, yüksek lisansını Bilkent Üniversitesi’nde Ekonomi alanında yaptı. Farklı bankalarda kurumsal ve ticari krediler izleme, kurumsal kredi politikaları ve risk analitiği alanlarında tecrübe kazanan Umut Pasin, son görevi olan Teftiş Kurulu Başkanlığı'nın ardından 2021 yılında ING Türkiye’ye katıldı.

Sedef Kılavuz Balcı

Sedef Kılavuz Balcı

Hukuk Genel Müdür Yardımcısı
Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Sedef Kılavuz Balcı, Bilgi Üniversitesi Ekonomi Hukuku Bölümü'nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Bankacılık sektöründe 22 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Sedef, ING kariyeri boyunca dava, mevzuat ve hukuki danışmanlık dahil olmak üzere geniş bir yelpazede hukuki hizmetleri yönetmiştir. Hukuk Direktörü görevinin ardından, 2023’de ING Türkiye Hukuk Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.