Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Nakit Kart / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.

Üst Yönetim

Ayşegül Akay

Ayşegül Akay

Finansal Kurumlar ve Borç Sermaye
Piyasaları Genel Müdür Yardımcısı

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Ayşegül Akay, özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 1997 yılında ING Grubu’na katılmıştır. Bu tarihten itibaren, ING Türkiye Temsilciliği'nde önce Risk Yönetimi, daha sonra Kurumsal Müşteriler Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili olarak görev yapmıştır. Akay, ING Grubu'nun Oyakbank'ı satın almasını takiben ING Türkiye ekibine katılmıştır.

Bohdan Robert Stepkowski

Bohdan Robert Stepkowski

Finansal Piyasalar Genel Müdür Yardımcısı
Warsaw Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olan Robert Bohdan Stepkowski, İş hayatına 1989 yılında başlamıştır. Bankacılık ve finans alanında çeşitli görevlerde bulunmasının ardından 1995 yılında ING Grubu’na katılmıştır.

Günce Çakır

Günce Çakır

Hukuk Genel Müdür Yardımcısı
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olan Günce Çakır, şirketler hukuku ve uluslararası hukuk konusunda uzmanlaşmak üzere eğitimini New York’ta sürdürdü ve yüksek lisans derecesini State University of New York’ta tamamladı. İş hayatına 2000 yılında Garanti Bankası’nda başlayan Günce Çakır, Hukuk Danışmanlığı biriminde yaklaşık 6 yıl boyunca çalıştıktan sonra 2006 yılında Deutsche Bank Group’a katıldı. 11 yıl çalıştığı bu kurumda Türkiye ve Malta’dan sorumlu Hukuk Direktörü olarak görev yaptı. 22 Ocak 2018 tarihi itibarıyla Hukuk İşleri Genel Müdür Yardımcılığı göreviyle ING Türkiye ekibine katıldı.

Ebru Sönmez Yanık

Ebru Sönmez Yanık

Kurumsal Müşteriler Genel Müdür Yardımcısı
1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olan Ebru Sönmez Yanık, Duke Üniversite’sinde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamlamıştır. Özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2016 yılında ING Türkiye ekibine katılmıştır.

Öcal Ağar

Öcal Ağar

Tüzel Krediler ve Risk Analitikleri Genel Müdür Yardımcısı 


İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden 1998 yılında Endüstri Mühendisi olarak mezun olan Öcal Ağar, 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını ve son olarak Stanford Üniversitesi Yönetici Programını tamamladı. İş hayatına 1998 yılında Garanti Bankası’nda başlayan Öcal Ağar, Satış ve Pazarlama alanlarında, farklı görevlerde 9 yıl boyunca çalışmıştır. 2008 yılında, Türkiye Vakıflar Bankası’nda Ticari ve Kobi Bankacılık işkolundan sorumlu olarak görev yapmaya başlamıştır. Kasım 2011 tarihi itibariyle ING Türkiye ekibine Ticari Bankacılık Satış Grup Müdürü olarak katılmış olup, son olarak Krediler Grubu’nda Yapılandırma ve Tüzel Krediler rollerinde görev almıştır. 


İlker Kayseri

İlker Kayseri

Hazine Genel Müdür Yardımcısı 
1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun olan İlker Kayseri, 2013 tarihinde Özyeğin Üniversite’sinde İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. İlker Kayseri, Özel bankalarda çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2016 yılında ING Türkiye ekibine katılmıştır.

Murat Tursun

Murat Tursun

Teftiş Kurulu Başkanı
Ortadoğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olan Murat Tursun, yüksek lisansını Kimya Mühendisliği ve MBA üzerine Ortadoğu Teknik Üniversitesinde 2 farklı alanda tamamlamıştır. Murat Tursun, özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2015 yılında ING Türkiye’ye katılmıştır.

Nermin Güney Diriksoy

Nermin Güney Diriksoy

Finansal Risk Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olan Nermin Güney Diriksoy, özel bankalarda görev aldıktan sonra 2003 yılında ING Türkiye'ye katılmıştır.