İcra Kurulu

Alper Gökgöz

Alper Gökgöz

Genel Müdür
Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gökgöz, İşletme yüksek lisans diplomasını Harvard Business School’dan aldı ve son olarak Stanford Üniversitesi’nde Yönetici Liderlik programını tamamladı. İş yaşamına 2005 yılında McKinsey & Company'de başlayan Gökgöz, finans alanında birçok uluslararası şirkete stratejik konularda danışmanlık yaptı. Gökgöz 2012 yılında ING Türkiye bünyesine katıldı ve Ocak 2018-Mayıs 2020 tarihleri arasında Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

Atıl Özus

Atıl Özus

Mali Kontrol ve Hazine Genel Müdür Yardımcısı
Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Atıl Özus, kariyerine 1993 yılında Ersnt&Young’da bağımsız denetçi olarak başlamıştır. 2000 - 2017 yılları arasında özel bir bankada Finansal Yönetim alanında üst düzey rollerde görev almış ve sonrasında 2017 yılında 24 yıllık deneyimi ile ING Türkiye ekibine katılmıştır.

Ayşegül Akay

Ayşegül Akay

Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Ayşegül Akay, özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 1997 yılında ING Grubu’na katılmıştır. Bu tarihten itibaren, ING Türkiye Temsilciliği'nde önce Risk Yönetimi, daha sonra Kurumsal Müşteriler Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili olarak görev yapmıştır. Akay, ING Grubu'nun Oyakbank'ı satın almasını takiben ING Türkiye ekibine katılmıştır.

İhsan Çakır

İhsan Çakır

ING Türkiye Tüzel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı
Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Çakır, özel bankalarda ve özel sektörde çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 2012 yılında ING Türkiye bünyesine katılmıştır.

Meltem Kalender Öztürk

Meltem Kalender Öztürk

İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı
Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Meltem Kalender Öztürk, 2011-2014 yılları arasında Turkcell Grup İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, 2014-2017 yılları arasında Sütaş Grup İnsan Kaynakları Başkanı olarak görev yapmıştır. Daha sonra kurumsal hayata ara vererek 1 yıl ABD’de yaşamış ve bu dönemde danışmanlık projeleri de yürütmüştür. Türkiye’ye döndükten sonra danışmanlığa devam eden Kalender Öztürk, 2019 yılında ING Türkiye ekibine katılmıştır. 

Ozan Kırmızı

Ozan Kırmızı

Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı
2004 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olan Ozan Kırmızı, Macquarie University'de Finans&Muhasebe yüksek lisansını tamamlamıştır. Bankamıza 2006 yılında Management Trainee (MT) olarak katılan Kırmızı, Bireysel Bankacılık bünyesinde konut finansmanı, iş ortaklıkları, şube satış yönetimi gibi birçok farklı alanda sorumluluk üstlenerek 2015'de Pazarlama ve Satış Direktörü görevine atanmış ve 2018-2020 yılları arasında Dijital Bankacılık ve Şube Satış Yönetimi Direktörü görevini yürütmüştür.

Öcal Ağar

Öcal Ağar

Krediler Genel Müdür Yardımcısı
İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden 1998 yılında Endüstri Mühendisi olarak mezun olan Öcal Ağar, 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını ve son olarak Stanford Üniversitesi Yönetici Programını tamamladı. İş hayatına 1998 yılında Garanti Bankası’nda başlayan Öcal Ağar, Satış ve Pazarlama alanlarında, farklı görevlerde 9 yıl boyunca çalışmıştır. 2008 yılında, Türkiye Vakıflar Bankası’nda Ticari ve Kobi Bankacılık işkolundan sorumlu olarak görev yapmaya başlamıştır. Kasım 2011 tarihi itibariyle ING Türkiye ekibine Ticari Bankacılık Satış Grup Müdürü olarak katılmış olup, son olarak Krediler Grubu’nda Yapılandırma ve Tüzel Krediler rollerinde görev almıştır.Yücel Ölçer

Yücel Ölçer

Operasyon Genel Müdür Yardımcısı
Purdue Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği bölümünü tamamladıktan sonra Chicago Üniversitesi’nde MBA’i tamamlayan Ölçer, iş yaşamına 2001 yılında ABD’de Deloitte Danışmanlık’ta başlamıştır. 2007-2013 yılları arasında McKinsey & Company Türkiye’de yardımcı ortak olarak görev yapmıştır. Danışmanlık kariyeri boyunca, bankacılık hizmet modellerinin belirlenmesi ve operasyonel dönüşüm gibi alanlarda küresel bankalarda çeşitli sorumluluklar üstlenmiştir.