İcra Kurulu

Alper Gökgöz

Alper Gökgöz

Genel Müdür
Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gökgöz, İşletme yüksek lisans diplomasını Harvard Business School’dan aldı ve son olarak Stanford Üniversitesi’nde Yönetici Liderlik programını tamamladı. İş yaşamına 2005 yılında McKinsey & Company'de başlayan Gökgöz, finans alanında birçok uluslararası şirkete stratejik konularda danışmanlık yaptı. Gökgöz 2012 yılında ING Türkiye bünyesine katıldı ve Ocak 2018-Mayıs 2020 tarihleri arasında Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

Atıl Özus

Atıl Özus

Mali Kontrol ve Hazine Genel Müdür Yardımcısı
Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Atıl Özus, kariyerine 1993 yılında Ersnt&Young’da bağımsız denetçi olarak başlamıştır. 2000 - 2017 yılları arasında özel bir bankada Finansal Yönetim alanında üst düzey rollerde görev almış ve sonrasında 2017 yılında 24 yıllık deneyimi ile ING Türkiye ekibine katılmıştır.

Ayşegül Akay

Ayşegül Akay

Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı
Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Ayşegül Akay, özel bir bankada çeşitli pozisyonlarda görev aldıktan sonra 1997 yılında ING Grubu’na katılmıştır. Bu tarihten itibaren, ING Türkiye Temsilciliği'nde önce Risk Yönetimi, daha sonra Kurumsal Müşteriler Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili olarak görev yapmıştır. Akay, ING Grubu'nun Oyakbank'ı satın almasını takiben ING Türkiye ekibine katılmıştır.

Hale Ökmen Ataklı

Hale Ökmen Ataklı

İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı
İstanbul Teknik Üniversitesi Uzay Mühendisliği mezunu olan Hale Ökmen Ataklı, 20 yılı aşkın deneyime sahip. Ataklı, birçok kurumdaki üst düzey sorumluluklarının ardından son olarak Alternatif Bank’ta İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. Ayrıca danışman ve profesyonel yönetici koçu rolleri ile kurumların değişim ve gelişim yolculuklarına katkıda bulundu. ING Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevine 23 Ekim 2023 itibarıyla atandı.

Martijn Kamps

Martijn Kamps

Krediler Genel Müdür Yardımcısı
1999 yılında Maastricht Üniversitesi’nden Uluslararası İşletme Çalışmaları bölümünden mezun olan ve TIAS İşletme ve Toplum Okulu’nda Finans Yüksek Lisansını tamamlayan Martijn Kamps, 2000 yılında ING Hollanda bünyesinde göreve başlamıştır. Martijn Kamps, ING Hollanda, Almanya ve Türkiye’de tüzel ve kurumsal bankacılık alanlarında önemli çalışmalara imza atmış ve kurumsal bankacılık için mevzuat verisinin global ölçekte tasarlanması ve uygulanmasına liderlik etmiştir. 20 yılı aşkın süredir ING’de farklı yönetici pozisyonlarında görev yapan ve son olarak ING Türkiye bünyesinde Uyum, Operasyonel ve Bilgi Risk Yönetimi ve İç Kontrol’den sorumlu Yönetim Kurulu ve Denetim Komitesi Üyeliği görevini yürüten Martijn Kamps, 20 Nisan 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere ING Türkiye Krediler Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

Wouter Meijs

Wouter Meijs

Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı
Lisans ve yüksek lisans eğitimini Hollanda’da tamamlayan ve 2006 yılında ING Yetenek Programı ile ING ailesine adım atan Wouter Meijs, birçok farklı kritik görevle birlikte DevOps Hizmet Dağıtım Merkezi, Avustralya ING Direct Uygulama Geliştirme Fonksiyonu ve ING Global Bulut Teknolojileri Yönetimi’nde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Meijs, Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı göreviyle birlikte 1 Ocak 2022 itibariyle ING Türkiye ailesine katılmıştır.

Tuğçe Bora Kılıç

Tuğçe Bora Kılıç

Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı
Koç Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Tuğçe Bora Kılıç, yüksek lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi’nde İletişim Stratejileri alanında yaptı. Kariyerine BNP Paribas’da başlayan Kılıç, Societe Generale, Accenture’da edindiği deneyimlerin ardından 2010’da HSBC Bank’a katıldı ve yöneticilik görevlerinin ardından HSBC Türkiye COO’su olarak görev yaptı. 2022’de ING Türkiye’ye COO olarak katılan Kılıç, 2024’de Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Öcal Ağar

Öcal Ağar

Tüzel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı
İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden 1998 yılında Endüstri Mühendisi olarak mezun olan Öcal Ağar, 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını ve son olarak Stanford Üniversitesi Yönetici Programını tamamladı. İş hayatına 1998 yılında Garanti Bankası’nda başlayan Öcal Ağar, Satış ve Pazarlama alanlarında, farklı görevlerde 9 yıl boyunca çalışmıştır. 2008 yılında, Türkiye Vakıflar Bankası’nda Ticari ve Kobi Bankacılık işkolundan sorumlu olarak görev yapmaya başlamıştır. Kasım 2011 tarihi itibariyle ING Türkiye ekibine Ticari Bankacılık Satış Grup Müdürü olarak katılmış olup, son olarak Krediler Grubu’nda Yapılandırma ve Tüzel Krediler rollerinde görev almıştır. ING Türkiye’de son olarak Krediler Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Öcal Ağar, 18 Nisan 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere ING Türkiye Tüzel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.