Kullanım Şartları

ING Bank A.Ş. internet  sitesine hoşgeldiniz. Bu internet sitesinin kullanım şartları ve yasal uyarılar aşağıda belirtilmektedir.

ING Bank A.Ş.’nin işbu internet sitesine ilişkin her hakkı saklıdır ©


Sorumluluk Muafiyeti

ING Bank A.Ş. bu siteye kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. İşbu sitede yer alan bilgi/beyanlar hukuken taahhüt niteliğindeve bağlayıcı değildir ve sitede yer alan bilgi/belgelere istinaden yapılacak değerlendirmelerden veya alınacak kararlardan kullanıcıların kendileri sorumludur.

Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi ve belge ING Bank A.Ş tarafından her hangi bir menfaat temin edilmeksizin sadece bilgilendirmek amacı ile sunulmakta olup, üçüncü kişilerden/kuruluşlardan temin edinilmiş bilgilerin/içeriğin güncelliği, doğrulukları ve içerikleri tarafımızca garanti edilmemektedir. Yatırım ürünleri ve faaliyetlere dair verilen bilgiler genel nitelikte olup müşterilerin alım satım kararlarını destekleyebilecek düzeyde değildir. 

Bu nedenle  içeriğin eksik veya hatalı olmasından ya da bilgi ve belgelere dayanılarak yapılan işlemlerden dolayı doğacak doğrudan ve/veya dolaylı her türlü maddi ve manevi zararlar ve masraflardan ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri zararlardan dolayı ING Bank A.Ş. sorumlu tutulamaz. 

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan, ING Bank A.Ş. ve/veya çalışanları,  sorumlu değildir.  

İlgili mevzuatın sürekli değişmesi ve elektronik iletişimin doğasında bazı riskler taşıması nedeniyle, özellikle bilgisayar ve serverlarda alınan otomatik ön belleğe alma (cache etme) durumlarında bu sitedeki araçlarda ve bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir. 

ING Bank A.Ş, internet  sitesinin virüs koruması önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgiyi, uygulamayı, görseli vb. materyali indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.


Ziyaretçi Bilgileri

Sitemiz herhangi bir kişisel bilgi verilmeden de ziyaret edilebilir incelenebilir. Sitemize kişisel bilgi girişi yapılması durumunda, ziyaretçilere ait bilgiler ING Bank A.Ş. tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde üçüncü şahıs ve kurumlar ile paylaşılmayacaktır. 


ING Bank A.Ş. internet sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©


ING Bank A.Ş.
Telefon: 90 (212) 335 10 00
Fax:        90 (212) 286 61 00
Adres:    Reşitpaşa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, No:8 34467 Sarıyer/İSTANBUL
İletişim:  İletişim Formu