ING Mobil ile kurye beklemeden 7/24 ING'li olun.

Şubeye gitmeden, kurye beklemeden artık herkes ING Mobil’den anında ING’li olabiliyor!


ING Mobil’de yer alan ''ING'li Ol''* butonu ile anında ING'li olun, özgürleştiren bankacılık deneyimine adım atın. 

ING Mobil’i** indirip yalnızca 3 adımda ING’li olabilirsiniz. ING’li ol’a tıklayarak,

  1. Sizi tanıyabilmemiz için açılan ekrandaki kısa formu doldurun, 
  2. Yönlendirmelerimizi takip ederek kimlik bilgilerinizi doğrulayın, 
  3. Müşteri temsilcilerimizle yapılacak görüntülü görüşmeye katılın. Böylece sunduğumuz tüm ürün ve hizmetlerden yararlanabilir, bankacılık işlemlerinizi ING Mobil’i kullanarak kolayca tamamlayabilirsiniz. 
Üstelik, ING Mobil'den ilk kez ING’li olarak Turuncu Ekstra avantajlarından da koşulsuz*** faydalanmaya başlayabilirsiniz. Harcama koşulu olmadan Turuncu TL Hesaplarınıza ekstra %2 ek faiz ve kredi ödemelerinizde nakit iade kazanabilir, dijital kanallarımızdan ücretsiz EFT/havale/FAST ve tüm ATM’leri ayda 3 kez ücretsiz kullanma fırsatından yararlanabilir, ING Kredi Kartlarınıza kart ücreti ödemezsiniz.
Cebimdeki Danışman’la istediğiniz anda yatırım ve sigorta ürünleri hakkında uzmanlarımızda görüntülü görüşme yapabilir, istediğiniz ürünleri anında şubeye gitmeden alabilirsiniz.

* ING’li Ol’dan başvuru yaparak müşteri olma özelliğinden faydalanması için yeni çipli kimliğinin ve NFC özelliği olan bir telefonunu olması gerekir.
**ING Mobil'de bulunan Başvurular menüsünden yapılan ürün başvurularında da kimlik doğrulama sürecine girilebilir.
***Turuncu Ekstra fırsatlarından koşulsuz yararlanma 3 ay süreyle geçerlidir. 3 ayın sonunda fırsatların devamı için Turuncu Ekstra programı kapsamında aylık harcamanızın 1.000 TL’ye ulaşması gerekir.