İstanbul Marketing Awards


Türkiye'deki pazarlama süreçlerindeki faaliyetlerin değerlendirildiği İstanbul Marketing Awards’ta "INGKalpBen" iletişimimizle "Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik" bölümünde İşveren Markası ödülünün sahibi olduk.

PSM Awards


Finans dünyasının nabzını tutan PSM dergisinin düzenlediği PSM Awards’ta, "Umutla Bağlıyız" filmimizle "Pozitif Sosyal Fayda" bölümünün "Sosyal Sorumluluk" kategorisinden gümüş ödülünü aldık.

Curious Felis


Yaratıcı stratejilerin ödüllendirildiği Curious Felis'de, "ING Taksitle" ürün stratejimizle "Dönüştüren Pazarlama Stratejisi" bölümünün "Ezber Bozanlar" kategorisinde gümüş ödülünün sahibi olduk.

Kristal Elma


Yaratıcı reklam kampanyalarının ödüllendirildiği, Kristal Elma'da "Bir Dizi Hikâye – Asayiş" filmimizle film (TV&sinema ve online film) TV&sinema sektörel kategoriler bölümünün "Banka, Sigorta ve Finansal Hizmetler" kategorisinde bronz ödülünün sahibi olduk.

LIFT Awards


Insider tarafından düzenlenen LIFT Awards 2023'te, kullanıcılarımızı ing.com.tr’den ING Mobil’e yönlendiren kurgularımızın başarısıyla "En Yüksek Uygulama İndirme Yönlendirmesi (Web)" kategori ödülünün sahibi olduk.

Bonds, Loans & ESG Capital Markets Awards


GFC Media Group tarafından düzenlenen ve sermaye piyasaları ile finans sektörünün en saygın ödüllerinden biri olarak kabul edilen Bonds, Loans & ESG Capital Markets 2023'te Orta ve Doğu Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Türkiye Bölgesi Yılın ESG Tahvil Kurumu seçildik.

Hammers Awards


Türkiye'deki pazarlama başarılarının ödüllendirildiği Hammers Awards’ta "En İyi İşveren Markası Takımı", "Finans Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı" ve "Yılın Pazarlama Ekibi" kategorilerinde gümüş, "En İyi Mobil Pazarlama Takımı" kategorisinde ise bronz ödüllerinin sahibi olduk.

Sardis Awards


Yenilenen ING Mobil’in avantajlarını anlattığımız "Bir Dizi Hikâye" projemizle Sardis Awards’ta, En İyi Yaratıcı Ünlü Kullanımı kategorisinde Altın Sardis’in sahibi olduk.

Stevies Awards


Yaşadığımız deprem felaketi ve sonrasındaki süreçte deprem bölgesine yönelik yaklaşımımızla, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde "Yılın Kriz Yönetimi & İletişimi" kategorisinde Bronz Stevie’nin sahibi olduk.

Stevies Awards


Yenilenen ING Mobil'de kullanıcılarımıza sunduğumuz "Turuncu Ekstra" deneyimiyle, International Business Awards'ta "Yılın En İyi Ürün ve Servis Tanıtımı" kategorisinde Bronz Stevie'nin sahibi olduk.

Stevies Awards


Bireysel ve KOBİ Dijital Krediler Alacak Yönetimi Direktörlüğü ve Müşteri İletişim Merkezi Ses Teknolojileri ekiplerimizin verimliliği için geliştirdiğimiz "Automatic Collection Calls with Conversational AI" projesi ile "Best Return on Customer Service Investment" kategorisinde bronz ödül kazandık.

Globee Awards


İç Kontrol Direktörlüğümüzün veri odaklı transformasyon çalışmalarında gösterdiği başarılar sayesinde, Globee Awards 2023’te "Yönetişim, Risk ve Uyum İnovasyonu" kategorisinde altın ödülün sahibi olduk.

Global HR Awards


Deprem zamanında yaraları hep birlikte sarma umuduyla gösterdiğimiz dayanışma ve verdiğimiz ilhamla, ING Global Ödülleri'nde Fark Yaratanlar kategorisinde Global HR Awards 2023 ödülünün sahibi olduk.

Effie Awards


Effie Awards Türkiye 2023'te Alternatif Ödeme Sistemleri ve Sadakat Programları kategorisinde “ING'de Taksitler de Kalıpların Dışında” projemizle, Banka ve Finans Kuruluşları kategorisinde ise “Kalıpların Dışında, Hayatın İçinde” projemizle iki ödülün sahibi olduk.