Hammers Awards


Türkiye'deki şirketlerin pazarlama başarılarının ödüllendirildiği Hammers Awards’ta "En İyi İşveren Markası Takımı", "Finans Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı" ve "Yılın Pazarlama Ekibi" kategorilerinde gümüş, "En İyi Mobil Pazarlama Takımı" kategorisinde ise bronz ödüllerinin sahibi olduk.

Bonds, Loans & ESG Capital Markets Awards


GFC Media Group tarafından düzenlenen ve sermaye piyasaları ile finans sektörünün en saygın ödüllerinden biri olarak kabul edilen Bonds, Loans & ESG Capital Markets 2023'te Orta ve Doğu Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Türkiye Bölgesi Yılın ESG Tahvil Kurumu seçildik.

Sardis Awards


Yenilenen ING Mobil’in avantajlarını anlattığımız "Bir Dizi Hikâye" projemizle Sardis Awards’ta, En İyi Yaratıcı Ünlü Kullanımı kategorisinde Altın Sardis’in sahibi olduk.

Stevies Awards


Yaşadığımız deprem felaketi ve sonrasındaki süreçte deprem bölgesine yönelik yaklaşımımızla, Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde "Yılın Kriz Yönetimi & İletişimi" kategorisinde Bronz Stevie’nin sahibi olduk.

Stevies Awards


Yenilenen ING Mobil'de kullanıcılarımıza sunduğumuz "Turuncu Ekstra" deneyimiyle, International Business Awards'ta "Yılın En İyi Ürün ve Servis Tanıtımı" kategorisinde Bronz Stevie'nin sahibi olduk.

Stevies Awards


Bireysel ve KOBİ Dijital Krediler Alacak Yönetimi Direktörlüğü ve Müşteri İletişim Merkezi Ses Teknolojileri ekiplerimizin verimliliğini artırmak için geliştirdiğimiz "Automatic Collection Calls with Conversational AI" projesi ile The Stevies Awards 2023’te "Best Return on Customer Service Investment" kategorisinde bronz ödül kazandık.

Globee Awards


İç Kontrol Direktörlüğümüzün veri odaklı transformasyon çalışmalarında gösterdiği başarılar sayesinde, Globee Awards 2023’te "Yönetişim, Risk ve Uyum İnovasyonu" kategorisinde altın ödülün sahibi olduk.

Global HR Awards


Deprem zamanında yaraları hep birlikte sarma umuduyla gösterdiğimiz dayanışma ve verdiğimiz ilhamla, ING Global Ödülleri'nde Fark Yaratanlar kategorisinde Global HR Awards 2023 ödülünün sahibi olduk.

Effie Awards


Effie Awards Türkiye 2023'te Alternatif Ödeme Sistemleri ve Sadakat Programları kategorisinde “ING'de Taksitler de Kalıpların Dışında” projemizle, Banka ve Finans Kuruluşları kategorisinde ise “Kalıpların Dışında, Hayatın İçinde” projemizle iki ödülün sahibi olduk.