PSM Awards


Finans sektörünün inovatif projelerini değerlendiren PSM Award'sun Sosyal Sorumluluk kategorisinde Dijital Öğretmenler projemizle Altın PSM ödülünün sahibi olduk.

Kristal Elma


Kristal Elma Ödülleri'nden 2 ödülle döndük. 23 Nisan ''Bayramın Adı Çocuk'' projemizle Bankacılık ve Finans Kategorisi - Medya Kullanımı\Ürün ve Hizmet alanında Gümüş Elma, Hizmet Kategorisi Açıkhava/Büyük ve Küçük Ölçek Ambient kategorilerisinde Bronz Elma kazandık.

Mediacat Felis


Yaratıcılık ve etkiyi değerlendiren Felis Ödülleri'nde 23 Nisan ''Bayramın Adı Çocuk'' projemizle iki, 8 Mart ''Kalıplar Bize Dar'' projemizle üç, toplam 5 ödül kazandık.

Veri Bilimi programımızla 1.yiz!


TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri'nde, ''En İyi Eğitim ve Gelişim kategorisinde Veri Bilimi Sertifikasyon programıyla 1'incilik kazandık.

Müşteri memnuniyetinde 1.yiz!


Fast Company dergisinde yayımlanan ve Turkcell Global Bilgi tarafından bağımsız olarak gerçekleştirilen Türkiye Müşteri Deneyimi Araştırması'nda bankacılık sektöründe 1. olduk. Bizi bu gurura layık gören tüm müşterilerimize teşekkürler!

Sardis


Bayramın Adı Çocuk projemizle En İyi Online/Offline Entegrasyonu kategorisinde Altın Sardis, En İyi Website/Mikrosite'de Gümüş Sardis, En İyi Sosyal Medya Kampanyası'nda Kalıplar Bize Dar ile Gümüş Sardis, Toplumsal Sosyal Sorumluluk'ta TOG & ING Türkiye Covid-19 Destek Fonu işimizle Gümüş Sardis ödülünün sahibi olduk.

Effie


Banka ve Finans Kuruluşları kategorisinde ''Artık Sadece ING'' reklam kampanyamızla 2020 Effie Reklam Etkinliği Yarışması'nda Bronz Effie ödülünün sahibi olduk.

Stevie


Stevie Ödülleri'nde Covid-19 Etkileri kategorisinde, müşterilerimiz ve içinde bulunduğumuz toplum için yaptığımız çalışmalarımızla ''En Değerli İşveren'' bronz ödülünün sahibi olduk.