Altın Lider Ödülleri


Türkiye’nin en prestijli liderlik ödül organizasyonlarından Altın Lider Ödülleri 2021’de, Genel Müdürümüz Alper Gökgöz en beğenilen 50 CEO listesinde, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcımız Meltem Kalender Öztürk ise en beğenilen 50 CHRO listesinde yer aldı.

Kristal Elma


Kristal Elma Ödülleri’nde Desteğin Rengi Turuncu ve Uğurlu Uğurlama iletişimlerimizle iki bronz bir gümüş elma olmak üzere 3 ödülün sahibi olduk.

MMA Smarties


Mobil Pazarlama Derneği (Mobile Marketing Association) MMA tarafından düzenlenen ve mobil yaratıcılığı onurlandıran SMARTIES’de Müşteri Deneyimi ve Teknoloji İnovasyon kategorilerinde Cebimdeki Danışman ile ödül kazandık.

CX Awards


Bu sene dördüncüsü düzenlenen CX AWARDS TÜRKİYE Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde Minimum Teknoloji Maksimum Müşteri Deneyimi kategorisinde, insana Değer programımız Üretken Proje Ödülü’ne layık görüldü.

Bonds&Loans Ödülleri


Bonds&Loans Ödülleri 2021’de ING’nin ortak lider olarak destek verdiği İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tahvil İhracı ise “Yılın En iyi Kurumsal İşlemi” olarak seçildi.

Efma Accenture Banking Innovation Awards


Geliştirdiğimiz üç yapay zeka modeliyle “Efma - Accenture - Banking Innovation Awards 2021” yarışmasında Silver Ödül’ün sahibi olduk.

Imi Awards


Müşteri İletişim Merkezimiz ile Imi -Türkiye Call Center Awards'ta ''En İyi Çağrı Merkezi'' kategorisinde 1.'liğe sahip olduk.

Mediacat Felis


Uğurlu Uğurlama kampanyasıyla Medya/Spor İletişimi kategorisinde Felis ödülü, Desteğin Rengi kampanyasıyla ise Medya/Sponsorluk kullanımı ve Spor İletişimi, PR/Sponsorluk kategorilerinde Başarı ödülü kazandık.

Contact Center World Awards


Müşteri İletişim Merkezimiz ile Avrupa, Orta Doğu ve Asya kıtalarından 80 ülkenin 2.000 projeyle yarıştığı Contact Center World Awards’a katılarak, “Best Technology Innovation” ve “Green Contact Center” kategorilerinde 2 altın madalya kazandık.

Sardis


Finans sektöründeki yenilikçi, yaratıcı, sosyal sorumluluk odaklı işleri ödüllendiren Sardis 2021 ödüllerinde Dijital Öğrtmenler projemiz ile Toplumsal Sosyal Sorumluluk, Pozitif Sosyal Etki kategorisinde Gümüş Sardis ödülünün sahibi olduk.

Stevie Awards


Dijital Öğretmenler projemizle, dünya çapında şirketlerin başarılarını takdir etmek için düzenlenen Stevie Uluslararası İşletme Ödülleri'nde Altın Ödül'ün sahibi olduk.

IDC Finans Zirvesi


Governance, Risk& Compliance kategorisinde ''The New Approach is a New Era of AML isimli, AML AI çözümleri projemizle birincilik, Uzak Ofis Son Kullanıcı Sistemlerinin Etkin ve Güvenli Yönetimi projemizle üçüncülük ödülü aldık.

Summit International Awards


Uluslararası reklam ve projelerin ödüllendirildiği Summit International Awards'da (SIA) “Koronavirüs İletişimleri” kategorisinden, "Sertab Erener #BirÇaresiBulunur" ve "Turuncu Mikrofon" canlı yayın projelerimizle 2 Gümüş ödülü kazandık.

Global Business Awards


Dijital Öğretmenler projemizle, Global Business Awards'ta ''Üstün Topluluk Girişimi'' ve ''Üstün Eğitim Hizmeti'' kategorilerinde iki ödülün sahibi olduk.