Türkiye Call Center Awards


IMI Conferences’ın düzenlediği Türkiye Call Center Awards 2022’de En İyi Çalışan Deneyimi Birincisi, En İyi Müşteri Deneyimi Birincisi, En Övgüye Değer Dijital Çözüm ve En Övgüye Değer Takım Lideri ödüllerine layık görülerek tam 4 farklı kategoride ödüllerin sahibi olduk.

Mediacat Felis


Reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığın pazarlamadaki rolünü pekiştiren ve yaratıcı ekiplerin başarılarını ödüllendiren Felis Ödülleri’nden; 16 farklı kategoride, 11 Felis, 6 başarı ve 1 büyük ödül olmak üzere toplam 18 ödülle ayrıldık.

Lift Awards


Insider tarafından düzenlenen, dijital dönüşüme yön veren ve sektörün lider markalarını ağırlayan Lift Awards 2022’de “En Yüksek InStory Etkileşimi” kategorisinde ödülün sahibi olduk.

Kristal Elma


Yaratıcı reklam kampanyalarının ödüllendirildiği, sektörün en önemli yarışmalarından biri olan Kristal Elma Yarışması'ndan 3 Kristal, 3 Gümüş ve 8 Bronz olmak üzere toplam 14 ödül aldık.

Sardis Awards


Finans dünyasının, yaratıcılık ve inovasyon odaklı en iyi işlerinin ödüllendirildiği Sardis Awards'tan, ''8 Mart Ön Yargı'' ve ''Trabzon ATM'' projelerimizle 3 gümüş Sardis ile döndük.

Brandverse Awards


Reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi alanlarında ödüller veren Brandverse Awards'tan Sosyal Medya ve Dijital Büyük Ödülü başta olmak üzere toplam 9 ödülle döndük.

Effie Awards


Banka ve Finans Kuruluşları kategorisinde ''Bankacılığa Daha Az, Hayata Daha Çok Zaman'' lansman kampanyamızla ve Spor Kulüpleri, Spor Sponsorlukları Ve Markalı Spor Etkinlikleri kategorisinde, Olimpik Kızlar projemize ait ''Uğurlu Uğurlama'' kampanyamızla Bronz Effie sahibi olduk.

Sürdürülebilirlik Liderleri Ödülü


Sürdürülebilirlik alanında öne çıkan şirket ve liderleri bir araya getiren Sürdürülebilirlik Liderleri 50 listesinin ikincisi açıklandı. Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen ve global bir jüri tarafından hazırlanan bu listede Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcımız Ayşegül Akay yer aldı.

Contact Center World Awards


2.000'den fazla başvuru ve 80'den fazla ülkenin katılımıyla Ocak ayında gerçekleşen Contant Center World yarışmasını iki projemizle 2 altın madalya kazanarak tamamladık.