Ödüllerimiz - 2015

Kristal Elma Ödülleri

Medya Kullanımı En İyi Basın Uygulaması ve
Ürün ve Servis/Hizmet Kategorisi

"ING'de kredi alırken başkaların yükünü taşımıyorsan istediğini okuma Hüriyet'in de olmalı" ana mesajıyla duyurulan proje iki kategoride Kristal Elma ve Bronz Elma ödüllerinin sahibi oldu.

The Stevie Awards

Turuncu Cumartesi projesi ile Etkinlik ve Online Video, En İyi Marka Deneyimi Etkinliği, En İyi Tüketici Etkinliği. Hürriyet Projesi ile Yılın En İyi Marka Deneyimi, ParaMara ile Yılın En İyi Pazarlama Kampanyası, Finansal Hizmetler. Turuncu Destek Projesi ile Viral. ING Twitter Hesabı ile En İyi Twitter içeriği kategorilerinde ödüllere layık görüldü.

Altın Pusula Ödülleri

Gündem Yönetimi Kategorisi


“Türkiye’nin Tasarruf Eğilimleri Araştırması”, TÜHİD 14. Altın Pusula Ödülleri’nde Gündem Yönetimi Kategorisi’nde 2014 yılının en başarılı projesi seçildi.

Effie Reklam Etkinliği Yarışması

Altın Effie


ING Türkiye, Effie Reklam Etkinliği Yarışması’nda, Banka ve Kart Ödeme Sistemleri Kategorisinde risk bazlı kredi reklam filmleri ile Altın Effie alarak iki sene üst üste aynı ödülün sahibi olmuş oldu.

Communicator Awards

İnteraktif-Multimedya Kullanımı, Viral Video


ING, Youtube ana sayfada tüm gün sürmanşet yayında kalıp,kullanım yöntemiyle Türkiye’de bir ilk olan kurguyla Communicator Awards ödülüne layık görüldü.

Internet Reklam Yarışması Ödülleri

The Web Marketing Association-WMA tarafından düzenlenen Internet Reklam Yarışması Ödülleri’ne katılan ING, Turuncu Destek ve ParaMara ile En İyi Online Reklam Ödülü, En İyi Online Video Ödülü, En İyi Banka Mobil Uygulaması ve Sıra Dışı Websiteleri kategorilerinde ödüllere layık görüldü.