Burslar

Eğitimde fırsat eşitliğine önem veriyor, bu doğrultuda yetenekli ve başarılı gençlere burs olanağı sağlıyoruz.

Üniversite bursiyerlerimiz: Koç Üniversitesi’nin Anadolu Bursiyerleri Programı’nı, Özyeğin Üniversitesi Fırsat Eşitliği Programı’nı ve Bilkent Üniversitesi Kızlara Burs Programı’nı destekliyoruz

TEV Eşit Gelecek Fonu: Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile imzaladığımız burs fonu anlaşması ile kurulan ING Eşit Gelecek Fonu, cinsiyet eşitliğine destek yaklaşımımıza paralel olarak mühendislik eğitimi alan kız öğrencilerin eğitimlerine katkıda bulunuyor.

Avrupa Koleji Burs Fonu: Avrupa Birliği Başkanlığı koordinasyonunda yürütülen ve ING Türkiye olarak desteklediğimiz Avrupa Koleji Yüksek Lisans Burs Programı, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne adaylık sürecinde, gerek kamu yönetiminde gerek özel sektörde ihtiyaç duyulan, donanımlı AB uzmanlarını yetiştirmeyi amaçlıyor.

ING yetenekli genç müzisyenler: ING Türkiye olarak, yetenekli genç müzisyenleri destekliyoruz. Genç yaşta pek çok ulusal ve uluslararası başarıya imza atan keman sanatçısı Ilgın Top ve çello sanatçısı Burcu Uysal, desteğimizle müzik eğitimlerine devam ediyor.

Darüşşafaka Eğitim Kurumları: Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimlerini destekliyor, onlara burs sağlıyoruz. Sürekli desteğin yanı sıra Babalar Günü gibi özel günlerde Darüşşafaka Cemiyeti’ne çalışanlarımız adına bağış yapıyoruz.