Sevdiklerinize özel ihtiyaç kredisi

Sevdiklerinize ürün ve hizmet önererek kazanç sağlayabileceğiniz denesenseversin.com'a özel ihtiyaç kredisi kampanyası ING’de.

Siz de henüz ING’li olmamış sevdiklerinize veya tanıdıklarınıza DenesenSeversin üzerinden %3,87'den başlayan faiz oranlarıyla ING İhtiyaç Kredisi önerin, kredi kullanan her bir kişi için 500 TL nakit kazanın. 

Kampanya koşulları

  • DenesenSeversin platformuna özel ihtiyaç kredisi 3-36 ay vadeler arasında geçerli olur ve dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır.
  • Kredinin aylık akdi faiz oranı %3,87 ile %6,21 arasındadır.
  • Kampanyadan yararlanmak için, DenesenSeversin’de size özel oluşturulan referans kodunu sevdiklerinize veya tanıdıklarınıza iletmeniz gerekir. Kodu ilettiğiniz kişiler görüntülü görüşme ile ING’li olurken, bu referans kodunu müşteri temsilcisi ile paylaşmaları gerekir.
  • Kredisi onaylanan her kişi için 500 TL kazanılır.
  • Referans kodu paylaşılan kişilerin daha önce ING’li olmamaları gerekir.   

DenesenSeversin’e özel ihtiyaç kredisi maliyet tablosu

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı  Yıllık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti* Aylık Taksit Tutarı
Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
50.000 TL 36 %3,87
%46,44
250 TL 3.033,77 TL 
%5,0761
%81,1532

Örnek Hesaplama: 50.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade için: Faiz Oranı: %3,87. Yıllık Toplam Maliyet Oranı %81,1532’dir. Toplam Ödenecek Tutar: 109.215,54 TL.
 
Örnek maliyet tablosu, belirtilen faiz oranı ve vade sayısı için, sigorta hariç tüm vergi ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. 

Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerli olacak sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.

*Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %15 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır.
**ING, kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.
Bilgi Destek