Kalıpların dışında, hayatın içinde.

İşin uzmanlarıyla görüntülü görüşerek birikimlerinizi ve geleceğinizi güvenceye alın.

Cebimdeki Danışman ile;

  • ING Mobil’den bir dijital danışmana hafta içi 07:30-20:00 saatleri arasında canlı olarak bağlanabilir, 
  • Yatırım, birikim, sigorta, bireysel emeklilik ve ihtiyaç, taşıt, konut kredisi ürünleri hakkında bilgi alabilir veya işlemlerinizi gerçekleştirebilir, 
  • Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı’nı ING Mobil’den Cebimdeki Danışman’la görüşerek açabilir, %17'ye varan faiz ve %0 stopajdan yararlabilirsiniz.
  • ING Mobil’den yapabileceğiniz işlemler için yönlendirme alabilirsiniz.
Cebimdeki Danışman'la Kur Korumalı Vadeli Mevduat Hesabı açılış saatleri, TL Kaynaklı açılış: 09.00 - 19.00, TL Kaynaklı Kapanış: 11.00 - 19.00. Döviz Kaynaklı açılış: 10.00 - 16.00, Döviz Kaynaklı Kapanış: 11.00 - 16.00 saatleri arasında yapılır.

Cebimdeki Danışman hizmet koşulları

  • Cebimdeki Danışman’dan, Kur Korumalı Vadeli Mevduat Hesabı /Sigorta/ Kredi adımlarından işlem öncesi gün sonu veya son 3 aylık ortalama bakiyesi 10 bin TL üzeri müşterilerimiz ve ING’li Ol’dan başvuru yaparak müşteri olma sürecini tamamlamış müşterilerimiz yararlanabilir. ING hizmet verdiği müşteri kriterlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Özel Bankacılık müşterilerimiz yatırım ürünleriyle ilgili ayrıcalıklı hizmet almak için Özel Bankacılık Merkez Şubelerimizle iletişime geçebilir.
  • Cebimdeki Danışman hizmetinde kriterleri sağlayan müşterilerimizin yaptıkları görüntülü görüşmelerde genel nitelikte yorum ve tavsiyeler sunulmakta, belirli bir getirinin sağlanacağına dair herhangi bir vaat veya taahhütte bulunulmamaktadır. Hizmet içerisinde iletilen görüşler müşterilerimizin mali durumu ile risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir. İletilen bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, tamamen müşterilerimizin kendi kararları satın alacakları finansal varlıklar ile kar elde edilebileceği gibi zarar etme riski de bulunmaktadır. 
  • Cebimdeki Danışman ile müşterilerimize sunulacak bilgi, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir, sermaye piyasası mevzuatına göre yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. 
  • Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.
Bilgi Destek


Şubeye gitmeden banka müşterisi olunur mu?


Dijital bankacılığın geleceğinde neler var?