Bankacılığa daha az, hayata daha çok zaman.

Birikimlerinizi değerlendirirken işin uzmanıyla görüntülü görüşün, akıllı yatırım yapın. 

Cebimdeki Danışman ile;

  • ING Mobil üzerinden bir ING personeline hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında canlı olarak dijital danışmanlarımıza bağlanabilir,
  • Yatırım ürünleriniz hakkında bilgi alabilir veya ürünlerle ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilir,
  • ING Mobil’den yapabileceğiniz işlemler için yönlendirme alabilirsiniz. 

*Cebimdeki Danışman özelliğinden işlem öncesi gün sonu veya son 3 aylık ortalama bakiyesi 10 bin ile 1 milyon TL arasındaki Özel Bankacılık harici müşterilerimiz yararlanabilir. ING hizmet verdiği müşteri kriterlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
**Cebimdeki Danışman hizmetinde kriterleri sağlayan müşterilerimizin yaptıkları görüntülü görüşmelerde genel nitelikte yorum ve tavsiyeler sunulmakta,  belirli bir getirinin sağlanacağına dair herhangi bir vaat veya taahhütte bulunulmamaktadır. Hizmet içerisinde iletilen görüşler müşterilerimizin mali durumu ile risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir. İletilen bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, tamamen müşterilerimizin kendi kararları satın alacakları finansal varlıklar ile kar elde edilebileceği gibi zarar etme riski de bulunmaktadır. 
***Cebimdeki Danışman ile müşterilerimize sunulacak bilgi, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir, sermaye piyasası mevzuatına göre yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. 
****Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.