Yeni şubeniz Cebimdeki Danışman, gece gündüz ING Mobil'de.

Bankacılık işlemlerinizi evinizin konforunda, uzman desteği ile halledin.

Hem de haftanın her günü, saat 00:00’a kadar!


Cebimdeki Danışman ile;

  • Yatırım, birikim, sigorta, bireysel emeklilik, kredi ürünleri ve emekli maaş işlemleri hakkında bilgi alabilir veya işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Konut Eşya Sigortası, Kasko, DASK, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Konut Sigortası gibi sigorta ürünlerini kolayca satın alabilirsiniz.
  • Bireysel Emeklilik Sistemi’ne (BES) ING Mobil’den Cebimdeki Danışman’la görüşerek katılabilirsiniz.
  • ING Mobil’den yapabileceğiniz işlemler için yönlendirme alabilirsiniz.
Cebimdeki Danışman'la Kur Korumalı Vadeli Mevduat Hesabı açılış saatleri, TL kaynaklı açılış: 08.00 - 20.00., Döviz kaynaklı açılış: 10.00 - 16.00, Döviz kaynaklı Kapanış: 11.00 - 16.00 saatleri arasında yapılır.

Cebimdeki Danışman hizmet koşulları

  • Cebimdeki Danışman hizmetinde kriterleri sağlayan müşterilerimizin yaptıkları görüntülü görüşmelerde genel nitelikte yorum ve tavsiyeler sunulur, belirli bir getirinin sağlanacağına dair herhangi bir vaat veya taahhütte bulunulmaz. Hizmet içerisinde iletilen görüşler müşterilerimizin mali durumu ile risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir. İletilen bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, tamamen müşterilerimizin kendi kararları satın alacakları finansal varlıklar ile kar elde edilebileceği gibi zarar etme riski de bulunur. 
  • Cebimdeki Danışman ile müşterilerimize sunulacak bilgi, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir, sermaye piyasası mevzuatına göre yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. 
  • Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulur.
Bilgi Destek


ING KOBİ Dijitalli nasıl olunur?


Dijitalleşme KOBİ’lere neler sağlıyor?