Yeni şubeniz Cebimdeki Danışman, gece gündüz ING Mobil'de.

Bankacılık işlemlerinizi evinizin konforunda, uzman desteği ile halledin.

Hem de haftanın her günü, saat 00:00’a kadar!


Cebimdeki Danışman ile;

  • Yatırım, birikim, sigorta, bireysel emeklilik, kredi ürünleri ve emekli maaş işlemleri hakkında bilgi alabilir veya işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat Hesabı’nı ING Mobil’den Cebimdeki Danışman’la görüşerek açabilir, %20'ye varan faiz ve %0 stopajdan yararlabilirsiniz.
  • ING Mobil’den yapabileceğiniz işlemler için yönlendirme alabilirsiniz.
  • Bireysel Emeklilik Sistemi’ne (BES) ING Mobil’den Cebimdeki Danışman’la görüşerek katılabilirsiniz. Ayrıca, Konut Eşya Sigortası, KASKO, DASK, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Konut Sigortası gibi sigorta ürünlerini, Cebimdeki Danışman’la görüntülü görüşerek kolayca satın alabilirsiniz.

Cebimdeki Danışman'la Kur Korumalı Vadeli Mevduat Hesabı açılış saatleri, TL kaynaklı açılış: 08.00 - 20.00, TL kaynaklı Kapanış: 11.00 - 16.00. Döviz kaynaklı açılış: 10.00 - 16.00, Döviz kaynaklı Kapanış: 11.00 - 16.00 saatleri arasında yapılır.

Cebimdeki Danışman hizmet koşulları

  • Cebimdeki Danışman’dan, Kur Korumalı Vadeli Mevduat Hesabı /Sigorta/ Kredi adımlarından işlem öncesi gün sonu veya son 3 aylık ortalama bakiyesi 10 bin TL üzeri müşterilerimiz ve ING’li Ol’dan başvuru yaparak müşteri olma sürecini tamamlamış müşterilerimiz yararlanabilir. ING hizmet verdiği müşteri kriterlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Özel Bankacılık müşterilerimiz yatırım ürünleriyle ilgili ayrıcalıklı hizmet almak için Özel Bankacılık Merkez Şubelerimizle iletişime geçebilir.
  • Cebimdeki Danışman hizmetinde kriterleri sağlayan müşterilerimizin yaptıkları görüntülü görüşmelerde genel nitelikte yorum ve tavsiyeler sunulur, belirli bir getirinin sağlanacağına dair herhangi bir vaat veya taahhütte bulunulmaz. Hizmet içerisinde iletilen görüşler müşterilerimizin mali durumu ile risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir. İletilen bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, tamamen müşterilerimizin kendi kararları satın alacakları finansal varlıklar ile kar elde edilebileceği gibi zarar etme riski de bulunur. 
  • Cebimdeki Danışman ile müşterilerimize sunulacak bilgi, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir, sermaye piyasası mevzuatına göre yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. 
  • Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulur.
Bilgi Destek


Şubeye gitmeden banka müşterisi olunur mu?


Dijital bankacılığın geleceğinde neler var?