20 bin TL'ye kadar %1,39 yansıyan faiz.

İlk kez ING’li olacak müşterilerimize özel kampanya!

20.000 TL'ye kadar kullanacağınız ihtiyaç kredinizi Turuncu Ekstra'lı olarak kullanın, nakit iade avantajından faydalanın. Kredi faiziniz ne olursa olsun, %1,39 oranında yansısın.

Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp aylık harcamalarınızın 1.250 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile yapmanız yeterli.

*İndirimli faizlerden yararlanabilmek için her iki koşulda da Turuncu Ekstra programına katılmış olmanız ve ihtiyaç kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanmanız gerekir. Sözleşme faiz oranınız değişmeyecek olup, seçtiğiniz koşulu sağladığınızda bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranınızı düşük hissedersiniz. ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Kredi Maliyet TablosuKredi Tutarı Kredi Vadesi
(Ay) 
Aylık
Faiz Oranı
Yıllık Faiz Oranı  Kredi Tahsis Ücreti* Aylık
Taksit Tutarı
Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı*
10.000 TL 6 %2,14  %25,68 50 1.826,14 TL %2,8407
%38,9520


*%2,14'ten başlayan faiz oranından KKB skoru 1850 ve üstü yeni müşteriler, ve sigortalı tekliflerde yararlanır. Sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.

Örnek Hesaplama: 10.000 TL kredi tutarı ve 6 ay vade için: Faiz Oranı: %2.14, Yıllık Toplam Maliyet Oranı %39,9520’dir. Toplam Ödenecek Tutar: 10.956,84 TL Örnek maliyet tablosu, belirtilen faiz oranı ve vade sayısı için, sigorta hariç tüm vergi ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerli olacak sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.

**Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %10 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır. ING, kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

Kampanya Koşulları

  • Kampanyadan ilk kez ING’li olacak müşteriler, 20,000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarında 12 ay vadeye kadar yararlanabilir. 
  • Belirtilen Turuncu Ekstra’lı kredi yansıyan faiz oranı, kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerlidir. 
  • Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faiz oranınızın kampanya faiz oranından yüksek olması halinde, sözleşme faiz oranınız geçerli olur. 
  • Turuncu Ekstra’lı kredilerde sözleşme faizi değişmeyecek olup %2,14’ten başlar. 
  • Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %2,14 ile %5,99 arasındadır, ödeme performansınıza göre değişiklik gösterir. 
  • Kredi kullanımlarında dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır.