İlk kez ING’li olanlara %3,79'dan başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi

Yeni müşterilerimize özel kampanya! %3,79 faiz oranıyla krediniz ING'de.

İlk kez ING’li olanlar, 50.000 TL'ye kadar olan kredi kullanımlarında %3,79'dan başlayan faiz oranlarından yararlanabiliyor.

Kampanya koşulları

  • %3,79'dan başlayan faizli kampanyadan yararlanabilmek için müşterilerimizin son 14 gün içinde ING’li olmaları gerekir.
  • Kredi kullanımlarında dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır.
  • Kredi kampanyasının aylık akdi faiz oranı %3,79 ile %8,99 arasında, ödeme performansına göre değişiklik gösterir. 
  • İhtiyaç kredisini Turuncu Ekstra'lı olarak kullanan yeni ING'liler, nakit iade avantajından faydalanır. Kredi faizleri ne olursa olsun, 5.000 TL'ye kadar olan kredi kullanımlarında faiz oranları %0'dan başlayan, 5.000 TL üzerinde ise %3,74’ten başlayan oranlarda yansır. Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp Turuncu Ekstra Banka Kartı’ndan alışveriş yaparak veya vadesiz hesaptan fatura ödeyerek kredi tutarına göre aylık 3.250, 6.500 veya 12.000 puan toplaması gerekir.
  • Belirtilen Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi yansıyan faiz oranı, kampanya dahilindeki ilk kredi kullanımında geçerli olur.
  • Turuncu Ekstra Avantajlı Kredilerde sözleşme faizi değişmez, %3,79'dan başlar.
  • Turuncu Ekstra Avantajlı Kredilerde sözleşme faiz oranının kampanya faiz oranından yüksek olması halinde, sözleşme faiz oranı geçerli olur. 
*İndirimli faizlerden yararlanabilmek için her iki koşulda da Turuncu Ekstra programına katılmış olmanız ve ihtiyaç kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanmanız gerekir. Sözleşme faiz oranınız değişmeyecek olup, seçtiğiniz koşulu sağladığınızda bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranınızı düşük hissedersiniz. ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.
** Turuncu Ekstra programında her 1 TL’lik alışveriş ya da fatura ödemesi karşılığında 1 puan kazanılır.

Kredi maliyet tablosu


Kredi Tutarı Kredi Vadesi
(Ay) 
Aylık
Faiz Oranı*
Yıllık Faiz Oranı  Kredi Tahsis Ücreti** Aylık
Taksit Tutarı
Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı*
50.000 TL 36 %3,79   %45,48 250 TL 2.933,44 TL %4,9717
%79,0061

*Yeni müşterilerimiz %3,79'dan başlayan faiz oranlarından, mevcut müşterilerimiz ise %4,04'ten başlayan faiz oranlarından sigortalı tekliflerde faydalanır.
Örnek Hesaplama: 50.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade için: Faiz Oranı: %3,79, Yıllık Toplam Maliyet Oranı 79,0061’dir. Toplam Ödenecek Tutar: 107.763,98 TL.
Örnek maliyet tablosu, belirtilen faiz oranı ve vade sayısı için, sigorta hariç tüm vergi ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerli olacak sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.

**Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %15 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır. ING, kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.