Sağlık Olsun

Sağlık Olsun

Sağlık Olsun, esnek sigortaya kabul şartları, aile bireylerini tek bir poliçe ile sigortalayabilen yapısı ve zengin asistans hizmetleri paketi ile sağlık giderleri için uygun fiyatlı bir sigorta alternatifi arayanlar için cazip bir poliçedir.

Poliçenizi hazırlatmak için size en yakın şubemize uğrayabilirsiniz.

* Sağlık Olsun, Zurich Sigorta A.Ş. aracılığı ile sunulmaktadır, ING Bank A.Ş. Zurich Sigorta A.Ş.’nin yetkili acentesidir.

Neden Sağlık Olsun sigortası almalıyım?

Kanser, kalp krizi, felç, organ nakli gibi büyük rahatsızlıklara ilişkin sağlık giderleri, ameliyat teminatı, fizik tedavi, evde bakım, acil durumlardaki (trafik kazası, terör, zehirlenme, yanık vb.) cerrahi müdahale, hastanede yatış ve yoğun bakım giderleri gibi pek çok sağlık gideri riskini güvence altına alan bir üründür.

Esnek sigortaya kabul şartları, aile bireylerini tek bir poliçe ile sigortalayabilen yapısı ve zengin asistans hizmetleri paketi ile sağlık giderleri için uygun fiyatlı bir sigorta alternatifi arayanlar için cazip bir poliçedir.

Bu güvencelerin yanında, ayrıca kaza sonucu maluliyet durumunda size, kaza sonucu vefat durumunda ise sevdiklerinize ödenecek ferdi kaza teminatına sahip olabilirsiniz.

Özellikler

 • Tek bir poliçe ile tüm aile bireylerini teminat altına alma imkanı (Maksimum 9 aile bireyi tek bir poliçe ile güvence altına alınabilmektedir). 
 • Acil durum nedeniyle yapılan cerrahi müdahalelerde ameliyathane, operatör, narkozitör, asistans, narkoz, ilaç ve sarf malzeme giderleri teminat altındadır.
 • Acil durum nedeniyle ameliyatsız yatışlarda ve müdahalelerde konsültasyon ve doktor ücreti, gerekli malzeme, oksijen, anestezi, bandaj, sargı, pansuman, enjeksiyon vb. giderleri, elektrokardiyografiler, röntgen, MR, hasta bakım hizmetleri için yapılan harcamalar teminat altındadır.  
 • Acil durum nedeni ile sigortalının hastanede yattığı her tam gün için oda-yemek (standart tek yataklı ücret ile sınırlıdır) ve hemşirelik hizmetlerine ait giderler teminat altındadır.  
 • Acil durum nedeni ile sigortalının hastanede yoğun bakım ünitesinde geçirdiği her tam gün için yoğun bakım hizmetlerine ait giderler de teminat altındadır
 • Sigortalı ve/veya sigorta kapsamına dahil edilen kişiler isteğe bağlı olarak alabilecekleri check-up teminatı ile anlaşmalı kuruluşlarda ücretsiz olarak genel ve kapsamlı sağlık taramasından (check-up’tan) geçirileceklerdir  
 • Acil vakalarda hizmet veren anlaşmalı hastane/polikliniklerimizi bu sigorta kapsamında olmayan sağlık harcamalarınız için kullandığınızda size özel indirimlerden yararlanma imkanı  
 • Acil durumlarda yararlanılacak ambulans hizmetleri  
 • Kritik hastalıklar teminatı kapsamında kanser, kalp krizi, felç, önemli organ nakli poliçede teminat altına alınmaktadır.  
 • Ferdi kaza teminatı ile poliçede bulunan sigortalı/sigortalılara ölüm, sürekli sakatlık, tedavi durumlarına karşın teminat sunulmuştur.  
 • Evde bakım hizmetleri, fizik tedavi hizmetleri, diş paket gibi geniş asistans hizmetleri ile sigortalılara güvence sağlanmaktadır.

Teminatlar

Teminatlar Teminat Limiti Limit Türü
Acil Vakalar 50.000 TL Yıllık
 Acil Cerrahi Yatış 40.000 TL Vaka Başına 
Acil Dahili Yatış  7.000 TL Vaka Başına 
 Oda Yemek  750 TL Günlük
Yoğun Bakım  800 TL  Günlük
 Ambulans  Limitsiz Vaka Başına
Ameliyat  4.000 TL Yıllık
 Kritik Hastalıklar 40.000 TL Yıllık
Ferdi Kaza
Ölüm 40.000 TL Yıllık
 Sürekli Sakatlık 40.000 TL  Yıllık
Tedavi   4.000 TL  Yıllık
 Ek Asistans  Dahil