Yeni bir özellik! Artık T.C. Kimlik Numaranız ve ING Banka Kartı / Kredi Kartı bilgilerinizle de İnternet Şubesi'ne giriş yapabilirsiniz.
ING'den Kredim Sonsuz!

ING'den Kredim Sonsuz!

Kredim Sonsuz'da Destek Hesap ve kredi kartınızın limitleri de ihtiyaç kredisi tutarına eklenebilir. Dilerseniz, bu limitleri de 60 aya varan taksitlerle ihtiyaç kredisi olarak kullanabilirsiniz. Böylece, kullanabileceğiniz toplam ihtiyaç kredisi limitiniz belirlenmiş olur.

Krediye ihtiyacınız olan her an, sizin için belirlenen toplam kredi limitinden, ihtiyacınız olan tutara ve vadeye göre ister tek seferde, ister azar azar kredinizi kullanabilirsiniz. 

Kredim Sonsuz ile ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyin  

Kredim Sonsuz Nedir?

  • “Kredim Sonsuz” talebiniz üzerine size tanımlanmış veya tanımlanacak olan İhtiyaç Kredisi, Destek Hesap ve Kredi Kartı limitlerinizin tamamını kapsayan toplu bir limittir. 
  • Bankamızda mevcut olan veya ileride talebiniz üzerine bankamızın uygun göreceği tutarda elde edebileceğiniz İhtiyaç Kredisi, Destek Hesap ve Kredi Kartı limitleriniz de Kredim Sonsuz limitinize dâhil olur 

Özellikler

Kredi Kullanımı

  • Toplam kullanılabilir limitiniz yalnızca İhtiyaç Kredisi kullanımı için geçerlidir. Kullanılabilir limitinizin içinde kalarak Kredim Sonsuz'u bir çok kez kullanabilirsiniz. 
  • Kullanmak istediğiniz İhtiyaç Kredisi tutarı, İhtiyaç Kredisi limitinizi aşıyorsa, sırasıyla Destek Hesabınız ve Kredi Kartı limitlerinizden faydalanabilirsiniz. 
  • Taksidiniz ödendikçe (gün sonlarında ödenen anapara tutarı kadar) sırasıyla Kredi Kartı, Destek Hesap ve İhtiyaç Kredisi limitleriniz kullanıma açılır.

Tekrar Kullanım

  • Destek Hesap ve Kredi Kartı limitiniz İhtiyaç Kredisi için kullanılırsa, kullanılan tutar için İhtiyaç Kredisi kuralları ve faiz oranı geçerli olur. 
  • Destek Hesap ve Kredi kartı limitleriniz kullanılmadıysa, faiz oranı ve kullanım koşulları, imzaladığınız sözleşmede belirtilen kurallar dahilinde geçerli olmaya devam eder.

Limit Revizesi

  • Kredim Sonsuz limitiniz, özel olarak bankamızca belirlenen ve değiştirilebilen bir süre boyunca geçerlidir. İstediğinizde onay sürecinden sonra Kredim Sonsuz limitinizi güncelleyebilirsiniz. Limitinizin geçerli olacağı süreye ilişkin güncel bilgiye, toplam ve kullanılabilir limitlerinize, 7/24 Mobil’den, internet bankacılığımızdan veya telefon bankacılığımızdan ulaşabilir ya da şubelerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. 

Kullanım İptali

  • Kredim Sonsuz işleyişini sonlandırmak istiyorsanız, SMS ile  2205’e KREDIMSONSUZIPTAL boşluk TCKN’nizi yazarak mesaj atabilirsiniz. Bu, Kredim Sonsuz’un kapsadığı ürünleri (İhtiyaç Kredisi, Destek Hesap, Kredi Kartı), iptali demek değildir. Bu işlemle sadece, yukarıda anlatılan kredi kullanım işleyişini sona erdirmenizi sağlar.

e-Kredi maliyet tablosu

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı  Yıllık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti* Aylık Taksit Tutarı
Sigorta Masrafı Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
15.000 TL 60 %0,99  %11,88 75 TL 351,02TL 826,02TL %1,2078 %15,4957

*Örnek vade ve kredi tutarı için tüm vergiler ve masraflar dahil edilerek hazırlandı. Aylık Toplam Maliyet oranı ve Yıllık Maliyet oranına sigorta ücreti dahil edilmedi. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 banka sigorta muamele vergisi (BSMV) alınır. 
**ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.
***%0,99 faiz oranından tüm vadelerde KKB skoru 1850 ve üzeri müşteriler yararlanır.
****“Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %0,99’dan başlar, müşterilerimizin ödeme performansına göre değişiklik gösterir. Örnek Hesaplama: 15.000 TL kredi tutarı ve 60 ay vade için: Faiz Oranı:%0,99, Yıllık Toplam Maliyet Oranı %15,4957’dir. Sigorta ücreti hariç kredi tahsis ücreti dahil Toplam Ödenecek Tutar: ₺ 21.061,07