Gülümseyin. Size bir hediyemiz var.

1 Kasım-30 Aralık 2022 tarihleri arasında ING Mobil üzerinden Konut Eşya Sigortası yaptırın,  hem eşyalarınızı güvenceye alın hem de eviniz için yepyeni bir ürün alabileceğiniz 50 TL’lik Trendyol indirim kodunu kazanın.*

Konut Eşya Sigortası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

ING Mobil’den nasıl Konut Eşya Sigortası satın alınabileceğine dair videoyu izlemek için tıklayın.

*Kampanya kapsamında kazanacağınız indirim kodu hediyesine, Konut Eşya Sigortası alımınızın ertesi gününde ING Mobil’de sağ üstte yer alan Hediye Kutusu kısmından ulaşabilirsiniz.
*Kampanya kodu sayısı 100 adet ile sınırlıdır. Her müşteri bir defa faydalanabilir.

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında 1 Kasım-30 Aralık 2022 tarihleri arasında ING Mobil uygulaması üzerinden Konut Eşya Sigortası alan bireysel gerçek müşteriler, Trendyol websitesi veya mobil uygulamasında geçerli 50 TL değerinde indirim kodu kazanacaktır. 
Müşteriler indirim koduna KEP sigortası satın alımından 1 gün sonra ING Mobil’e giriş yapıp sağ üstte hediye kutusu simgesi ile gösterilen Kampanyalar alanından ulaşabilirler. 
Kampanya ilk 100 müşterimiz ile sınırlıdır. 
Kampanya 30 Aralık 2022 saat 12:00’de veya 100 kişilik limite ulaşınca son bulacaktır. 
İndirim kodları en geç 30 Aralık 2022 tarihine ve saat 12.00’a kadar kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kodları geçerliliğini yitirecektir.
İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
İndirim kodundan yararlanmak için Trendyol.com’a üye olunması gerekmektedir.
Alınan indirim kodu ile Trendyol web sitesine ya da Trendyol mobil uygulamasına üye girişi yapıldıktan sonra “Sepetim” alanında, ‘Kampanya/İndirim Kupon Kodu’ alanına indirim kodu girilerek kampanyadan faydalanılır.
İndirim kodları tek kullanımlıktır. Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 1 adet kod alabilir.
İndirim kodu geçerlilik süresi içerisinde parçalı kullanılamaz, tekrarlı kullanım yapılamaz. Tek seferde kullanılabilir.
İndirim kodu altın, dijital ürün ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.(Dijital ürünler: Netflix abonelikleri, oyun pinleri vb) Özel butik tasarlama,sadece belirlediğiniz ürünlerde geçerli olacak şekilde kurgulanabilir.
İndirim kodu, trendyol.com'da yapılan diğer kampanyalar ile birleştirilebilir.
Özel kampanyalı (2. ürün 1 TL, sepette ek %30 indirim vb.) butiklerde indirim kodu birlikte kullanılamaz.
Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
Siparişin iptal veya iade edilmesi durumunda indirim kodu tutarında hesaba kupon tanımlanmaktadır. Bu kupon tanımlaması kullanılan kategoride geçerli olacak şekilde yapılır.
Müşteri şikayeti olması durumunda Trendyol (DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret Anonim Şirketi) veya ING Bank A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
ING ve Trendyol kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme, sonlandırma hakkını saklı tutar.