ING'li Ol - SSS


Göster: 

Merak Ettikleriniz

ING'li Ol kanalı üzerinden Turuncu Ekstra ile 1.250 TL harcama yapmazsam kredi taksitlerimi az ödemeye devam eder miyim?

İlk 3 ay boyunca harcama koşulsuz olarak Turuncu Ekstra programı ile kredi nakit iade ayrıcalığınız geçerli olur, 3. aydan itibaren ayda minimum 1.250 TL harcama yapmanız durumunda kredi nakit iade avantajından faydalanmaya devam edebilirsiniz.

ING'li Ol kanalı üzerinden Turuncu Ekstra'ya başvurup, 1.250 TL harcama yapmadığımızda ne olur? Ek bir ücret kesilir mi?

Program tamamen ücretsizdir. Size özel ilk 3 ay boyunca Turuncu Ekstra fırsatlarından harcama koşulsuz olarak yararlanırsınız, 3 ayın sonunda Turuncu Ekstra avantajlarından yararlanmaya devam etmek için, Turuncu Ekstra ile ayda 1.250 TL ve üzeri harcama yapmanız gerekir.

ING Mobil şifremi nasıl alırım?

ING Mobil giriş ekranında yer alan «Şifremi Unuttum» butonuna tıklanır.

Kartınız var ise,
  • «Kart Numarasıyla İşlem Yap» seçilir. 
  • Kart Numarası, Cep telefonu ve kart şifresi girilerek «Onayla» denir. 
  • ING Mobil geçici şifreniz SMS ile gelecek. Bu şifre ile ING Mobil’e girerek, kullanmak istediğiniz kalıcı şifrenizi oluşturabilirsiniz. 
Kartınız yok ise,
  • «Yeni Kimlik Kartıyla İşlem Yap» seçilir. 
  • TC Kimlik Numarası ve Cep telefonu girilerek «Devam» denir. 
  • Çipli Kimlik kart kameraya temas ettirilerek okutulur. 
  • Yüz doğrulama ile kimlik doğrulama işlemi tamamlanır. 
  • ING Mobil geçici şifreniz SMS ile gelecek. Bu şifre ile ING Mobil’e girerek, kullanmak istediğiniz kalıcı şifrenizi oluşturabilirsiniz

ING'li Ol kanalından başvurduğum kartım ne zaman gelecek?

Kart başvurunuzu tamamladıktan sonra 2 iş günü içinde basılır, 5 iş günü içinde kuryeye dağıtıma verilir. ING Mobil üzerinden başvurular menüsü altında ''kurye sürecini takip et'' butonuna tıklayarak kurye takibini yapabilirsiniz.

Turuncu Ekstra'lı olunca kredi faizim nasıl düşecek, iadeyi nasıl alacağım?

Kimlik teyidinizi ING Mobil üzerinden tamamlayarak müşterimiz olduğunuz ve ihtiyaç kredinizi kullandığınız için 3 ay boyunca harcama koşulsuz Turuncu Ekstra programına dahil olursunuz. Nakit iadeniz kredi taksiti ödeme gününde hesabınıza yatar. Sonraki aylarda Turuncu Ekstra harcama koşulunu yerine getirdiğinizde aynı şekilde nakit iadeler ile faiz oranınız daha düşük yansır.

ING'li Ol kanalından kredi kartı alındığında ne kadar kart aidatı öderim?

Turuncu Ekstra Banka Kartınız ile alışveriş yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura ödeyerek 12 ay boyunca minimum 1.000 TL harcamaya ulaşmanız durumunda kredi kartınıza yansıyan ücret size iade edilir ve ING'li Ol adımından kart sahibi olursanız ücret ödemezsiniz.

Kredi referans bilgisine nereden ulaşabilirim? Kredi bilgilerimi nasıl takip edebilirim?

Kredinizin referans numarasına ING Mobil üzerinden krediler adımından ulaşabilirsiniz.Taksit tutarlarınızı yine bu adımdan kredi ödeme planı butonuna tıklayarak takip edebilirsiniz. Dilerseniz ödeme yapacağınız tutar ile ilgili ING ATM'leri, İnternet Şube ve Telefon Bankacılığından bilgi alabilirsiniz.

Kredimi nereden ödeyebilirim?

Taksitlerinizi ING Kartlarınızla ya da kredi referans numarası ile ING ATM'lerinden ödeyebilirsiniz.
Göz atın...
 
Dijital Bankacılık

İnternet Şubesi, ING Mobil, Telefon Bankacılığı ve ATM'lerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz...

Detaylı bilgi için tıklayın.