Turuncu Ekstra’nın ekstralarından koşulsuz yararlanın.

Turuncu Ekstra’nın ekstralarından koşulsuz yararlanın.


Dijital süreci tamamlayarak müşterimiz olduğunuz için size özel sunulan ayrıcalıkla 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 1.000 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.
          

Turuncu Ekstra’nın ekstralar dünyasından yararlanın.

Alışverişlerinizde birçok ayrıcalık sağlayan Turuncu Ekstra ile;

- Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilir,*

- Kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanabilirsiniz.**

Turuncu Ekstra
Avantajlı Kredi

Hemen Başvur

Turuncu Hesap’lara
%2 Ek Faiz

Hemen Başvur

Turuncu Ekstra’yla

  • Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekip yatırın.
  • Dijitalde para transferlerinizi ücretsiz yapın.
Üstelik "ekstradan" bir harcama yapmanıza gerek yok. Her ay gerçekleştirdiğiniz fatura ödemesi, market, benzin, restoran ve kafe gibi harcamalarınızı Turuncu Ekstra Banka Kartı'nız ile yapmanız yeterli.

Aylık toplam harcamalarınız 1.000 TL’ye ulaştığında, bir sonraki ay ekstra avantajlardan yararlanmaya başlayın.

.
*Hoş Geldin Faizi süresinde günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizine ek %2 ek faiz, Hoş Geldin Faizi süresi dolduktan sonra günlük ilan edilen Ayrıcalıklı Faiz Oranları ile kazanılır.

**Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. Nakit iade avantajı ile Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ile tüm vadelerde faiz oranı,
5.000 TL'ye kadar %0,99,
5.001- 20.000 TL arası %1,39,
20.000 TL üzerinde ise %1,59 olarak yansır.
20.000 TL altı kredi kullanımlarından yansıyan avantajlı faiz oranları, ilk kredi kullanımı için yansır. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %1,59’dur.

Turuncu Ekstra avantajlı faiz oranı, Banka tarafından sadece kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. Bu gösterge faiz oranı, tüm kredi sözleşmeleri için, sözleşmedeki faiz oranına bakılmaksızın geçerli olacaktır. Mevcut kredi sözleşmenizdeki faiz oranında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Detaylar için 
tıklayın.

*** Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; Türkiye genelinde 12.000 ATM’yi nakit işlemleriniz için ücretsiz ve sınırsız kullanabilirsiniz. Yurt içi diğer banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücret ödemeden para çekip ve yatırılabilirsiniz.

**** ING Mobil ve Internet Şubesi’nden yapılan Eft/havale işlemleri ücretsiz olup, düzenli Eft/havale işlemleri dahil değildir.

*****ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.