ING Visa Kart'ınız ile oyunun keyfini indirimle çıkarın.

1 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında, yurt dışı oyun platformları ve sitelerinden Visa logolu ING Banka Kartı'nız veya ING Kredi Kartı'nızla tek seferde yapacağınız her 300 TL ve üzeri harcamanıza 30 TL, toplamda 60 TL indirim kazanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya Visa Europe Limited (“Visa”)  tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 01 Şubat 2022 - 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir (Kampanya Dönemi). Visa, koşullar ve Kampanya’nın gidişatına göre Kampanya’yı 31 Mart 2022 tarihinden önce de sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında, Visa logolu ING bireysel banka kartları ve kredi kartları ile kampanya döneminde yurtdışı oyun platformlarında  (kumar, bahis ve diğer mevzuata aykırı sitelerde yer alanlar hariç) tek seferde yapılacak her 300 TL üstü harcamaya 30 TL indirim verilecektir.
Apple App Store, Google Play Store ve benzeri platformlar üzerinden yapılan satın almalar Kampanya kapsamına dahil değildir.
Bir kart kampanya süresince birden fazla kez kullanılabilir ve toplamda en fazla 60TL değerinde indirim kazanılabilir. 
Yurtdışı oyun platformlarında* tek seferde yapılan her 300 TL üstü kart harcaması ile kazanılan toplam indirim tutarı 60 TL’ye ulaşıncaya kadar Kampanya kapsamında değerlendirilir.
Visa logolu ING ticari kartlar Kampanya’ya dahil değildir. 
Red olan ve iptal edilen işlemler Kampanya’ya dahil değildir.
Kazanılan indirim Kampanya bitiş tarihinden sonraki 30 gün içinde Visa tarafından kart ekstresine  ‘Visa Oyun İndirimi’ açıklamasıyla yansıtılacaktır. 
Kart numarasının herhangi bir sebeple değişmesi durumunda bu kart Kampanya’ya dahil olmayacaktır. Kart numarasının değişmediği kart yenileme durumları Kampanya katılımını etkilemeyecektir.
İndirimin yansıtılabilmesi için kartın açık olması gerekmektedir.
Visa kampanya koşullarında değişiklik yapma ve gerekmesi halinde Kampanya’yı sonlandırma hakkını saklı tutar. 
Böyle bir durumda yeni koşullar Visa tarafından www.visa.com.tr'de yayınlanacaktır.
Kampanyaya katılan herkes Kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için www.visa.com.tr'yi ziyaret ediniz.
Katılımcıların Visa kartlarını aldıkları bankaların yurtdışı işlemlere yönelik uygulamaları gereği katılımcıların ekstre hesaplarına yansıtılan tutarda kur farkı kaynaklı değişiklikler oluşabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklarda Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 
Yabancı para cinsinden yapılan işlemler TL’ye çevrildikten sonra kampanya kapsamına dahil edileceğinden kur farkılılıkları sebebiyle değişiklikler olabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklardan dolayı işlemin kampanyaya dahil edilmemesi durumunda Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanyaya katılmakla katılımcılar yaptıkları işlem bilgilerinin kampanya kapsamında ve sadece bu amaçla kullanılacağını bilmekte ve kabul etmektedirler.
Kampanya’ya ve işlem bilgilerine dair soruları olan katılımcılar kartlarını adıkları bankaları ile iletişime geçebilirler.

*Playstationnetwork, Steamgames, Microsoft, Xsolla, Gameforge ve benzeri