Dilediğiniz ATM'den masrafsız para çekin!

Dilediğiniz ATM'den masrafsız para çekin!

Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; tüm müşterilerimiz, Akbank ATM’leri ve Türkiye İş Bankası Bankamatiklerinden hiçbir ücret ödemeden nakit işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Üstelik, Turuncu Ekstra programı kapsamında ayda 6.500 puan ve üzeri toplarsanız bir sonraki ay toplam 5 para yatırma ya da çekme, 12.000 puan toplarsınız sınırsız sayıda para yatırma ya da çekme işlemini farklı banka ATM’lerinden ücretsiz yapabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; tüm müşterilerimiz, Akbank ATM’leri ve Türkiye İş Bankası Bankamatiklerinden hiç bir ücret ödemeden nakit işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Turuncu Ekstra programına kaydolup, ING Banka Kartı (Turuncu Ekstra Kart ve ING Banka Kart) ile yapılan alışverişler veya vadesiz hesaptan yapılan fatura ödeme işlemleri ayda toplam 6.500 puana ulaştığında, bir sonraki ay ortak nokta ATM’lerden (Akbank ve Türkiye İş Bankası ATM’leri ücretsiz ve sınırsız, diğer tüm ATM’lerden) ayda toplam 5 kez ücretsiz para çekme ve para yatırma hakkı kazanılır.  Kazanılan puanlar 12.000’e ulaştığında bir sonraki ay ortak nokta ATM’lerden sınırsız sayıda ücretsiz para çekme ve para yatırma hakkı kazanılır.
  • Bir müşteri tek seferde en fazla 10.000 TL çekebilir.
  • Kampanya kapsamında, ortak nokta para çekme/yatırma işlem ücreti, para çekme/yatırma işlemi anında tahsil edilmez.
  • Kampanyaya ilişkin geriye dönük yararlandırma ve değişiklik yapılmaz.
  • ING Bank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.