Dilediğiniz ATM'den masrafsız para çekin!

Dilediğiniz ATM'den masrafsız para çekin!

Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; tüm müşterilerimiz, Akbank ATM’leri ve Türkiye İş Bankası Bankamatiklerinden hiçbir ücret ödemeden nakit işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Üstelik, Turuncu Ekstra Kart ile ayda 1.250 TL'lik harcamanıza, bir sonraki ay 3 defa yurt içi diğer banka ATM'lerinden de masrafsız para çekebilir ve yatırabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; tüm müşterilerimiz, Akbank ATM’leri ve Türkiye İş Bankası Bankamatiklerinden hiç bir ücret ödemeden nakit işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Kampanya kapsamında, Turuncu Ekstra programına kaydolup, ING Banka Kartı (Turuncu Ekstra Kart ve ING Nakit Kart) ile yapılan alışverişler veya vadesiz hesaptan yapılan fatura ödemeleri aylık minimum 1.250 TL'ye ulaştığında, bir sonraki ay ortak nokta ATM’lerden (Akbank ve Türkiye İş Bankası ATM’leri ücretsiz ve sınırsız, diğer tüm ATM’lerden) 3 kez ücretsiz para çekme/ 3 kez de ücretsiz para yatırma hakkı kazanılır.  
  • Ortak nokta ücretsiz para çekme/yatırma kampanyası (Akbank, Türkiye İş Bankası ve ING ATM’leri ücretsiz ve sınırsız, diğer tüm ATM’ler) 1 Ocak – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olup, ortak nokta ATM’den ayda 3 kez ücretsiz para çekme/ 3 kez de ücretsiz para yatırma hakkı kazanılır.
  • Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde en fazla 2.500 TL çekebilir.
  • Kampanya kapsamında, ortak nokta para çekme/yatırma işlem ücreti, para çekme/yatırma işlemi anında tahsil edilmez.
  • Kampanyaya ilişkin geriye dönük yararlandırma ve değişiklik yapılmaz.
  • ING Bank A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.