Hayhay cüzdanınızın bakiyesi bol, ödemesi kolay olsun.

Hayhay cüzdanınıza bakiye yükleyin, ödemesini taksitlendirin.

Artık ING Kredi Kart'ınızla da Hayhay cüzdanınıza rahatça bakiye yükleyebilirsiniz. Üstelik ING Kredi Kartı’nızla ekstre dönemi içerisinde yer alan 3 adet 100-5.000 TL arası tutarlardaki bakiye yüklemelerinizi ING Mobil'den faizsiz/masrafsız taksitlendirebilir, ödemelerinizi dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya dahilinde Hayhay cüzdana yapılacak olan 100 ile 5.000 TL arası yüklemenizi ING Mobil üzerinden 12 aya kadar faizsiz/masrafsız taksitlendirebilirsiniz.
Taksitlendirme mevcutta yer alan bir ekstre döneminde 100 ile 5.000 TL arası 3 adet işlemin faizsiz/masrafsız taksitlendirme kampanyası dahilindedir. Kampanya detaylarına için tıklayın.
Kampanya bireysel müşteri bazlıdır ve her bir ekstre döneminde tüm kartlarınızla Hayhay cüzdan yüklemeleri de dahil olmak üzere toplam 3 adet işlem yapabilirsiniz. 
ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart, ING Bonus Kart ve ING Light Kart kampanyaya dahildir.
ING Bonus Business Kart kampanyaya dahil değildir.
Faizsiz/masrafsız harcama taksitlendirme fırsatı yalnızca 100 ile 5.000 TL arası yüklemeler için uygulanabilir.
Tercih ettiğiniz taksit sayısını, işlem öncesinde belirleyebilirsiniz. 
Kampanya devam ettiği sürece bir sonraki ekstre döneminde yeniden 3 adet faizsiz/masrafsız taksitlendirme hakkına sahip olursunuz. 
Güncel dönem yüklemenize ait taksitlendirme işlemlerinizi ekstreniz kesilene kadar yapabilir, yaptığınız taksitlendirme işlemlerini yine ekstreniz kesilene kadar iptal edebilirsiniz. Kampanya kapsamında faizsiz ve ücretsiz olarak yaptığınız bir taksitlendirmeyi iptal ettiğinizde o harcama için kullandığınız taksitlendirme hakkınız geri verilir, geri verilen hakkınızı aynı dönemdeki farklı bir harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirmek için kullanabilirsiniz.
Bir ekstre döneminden kalan hakkınız olursa sonraki ekstre dönemine devredilmez.
ING, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.