Turuncu Ekstra'nın Koy Kenara Özelliği

Koy Kenara biriksin, küsuratlar değerlensin.

Koy Kenara

Koy Kenara; Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile yapacağınız alışverişlerin küsuratlarını 1 TL, 5 TL veya 10 TL'ye tamamlayarak e-Turuncu Hesap’ta sizin için biriktirir.

Örneğin, Turuncu Ekstra Banka Kartı’nızla 21,10 TL’lik bir alışveriş yaptığınızda küsuratları,

 • 1 TL’ye tamamlamayı seçerseniz 0,90 TL,
 • 5 TL’ye tamamlamayı seçerseniz 3,90 TL,
 • 10 TL'ye tamamlamayı seçerseniz ise 8,90 TL

e-Turuncu Hesap’ınıza otomatik aktarılır ve böylelikle koy kenara ile birikim hedefinize kolayca ulaşırsınız.

Koy Kenara özelliğini tanımlayabilmeniz için vadesiz hesaba bağlı geçerli bir Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız olması gerekir. Turuncu Ekstra Banka Kartına buradan başvurabilirsiniz.

Koy Kenara, Turuncu Ekstra Banka Kartı’nızla ödemesini yaptığınız internet alışverişleri dahil tüm alışveriş işlemleri için geçerlidir.Nasıl Çalışır?

Koy Kenara özelliği ile, Turuncu Ekstra Kart’ınızla yaptığınız alışverişleriniz, tercihinize göre 1 TL, 5 TL veya 10 TL'ye yuvarlanır ve aradaki kuruşlar e-Turuncu Hesap’ınıza aktarılır. Böylece birikim yapmanız kolaylaşır.

 

1. ING Mobil’e giriş yaparak, Banka Kartları veya Turuncu Ekstra menüsü altından Koy Kenara’yı seçin.

2. Alışverişlerinizin küsuratlarının tamamlanacağı Turuncu Ekstra Kart’ınızı, tutar tercihinizi (1 TL veya 5 TL) ve küsuratların aktarılacağı e-Turuncu veya Turuncu Hesap’ınızı seçin.*

3. Hepsi bu kadar. Artık Koy Kenara ile küsuratlarınızı değerlendirmeye hazırsınız.


*Birikim yapabilmeniz için açık bir e-Turuncu veya Turuncu Hesap’ınız olması gerekir. Eğer yoksa talimat verirken kolayca yeni hesap açabilirsiniz.

1. ING Mobil’e giriş yaparak, Banka Kartları veya Turuncu Ekstra menüsü altından Koy Kenara’yı seçin.

2. Alışverişlerinizin küsuratlarının tamamlanacağı Turuncu Ekstra Kart’ınızı, tutar tercihinizi (1 TL, 5 TL veya 10 TL) ve küsuratların aktarılacağı e-Turuncu veya Turuncu Hesap’ınızı seçin.*

3. Hepsi bu kadar. Artık Koy Kenara ile küsuratlarınızı değerlendirmeye hazırsınız.*Birikim yapabilmeniz için açık bir e-Turuncu veya Turuncu Hesap’ınız olması gerekir. Eğer yoksa talimat verirken kolayca yeni hesap açabilirsiniz.

Neden Koy Kenara?


 • cash icon

  Otomatik ve pratik:

 • Vereceğiniz Koy Kenara talimatı ile, küsuratlarınız birikip değerlenirken sizin ekstra birşey yapmanıza gerek yok. Talimatı verin, Turuncu Ekstra Kart’ınızla alışveriş yaparken, Koy Kenara otomatik olarak sizin için küsuratları seçtiğiniz Turuncu Hesap’ınızda biriktirsin.

 • atm icon

  Seçim sizin:

 • Koy Kenara ücretsiz bir özelliktir. Dilediğiniz zaman ING Mobil’den Koy Kenara talimatı verebilir, talimatınızdaki tercihlerinizi değiştirebilir veya talimatınızı iptal edebilirsiniz.

 • transfer icon

  Anında erişim:

 • Koy Kenara ile yaptığınız birikimlerin toplamını ve işlem detaylarınızı ING Mobil, Kartlar veya Turuncu Ekstra menüsünden ulaşabileceğiniz Koy Kenara bölümünden takip edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman Turuncu Hesap’ınızda biriken paraya ulaşabilir ve ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Koy Kenara özelliği ile, Turuncu Ekstra Kart’ınızla yaptığınız alışverişleriniz, tercihinize göre 1 TL veya 5 TL'ye yuvarlanır ve aradaki kuruşlar e-Turuncu Hesap’ınıza aktarılır. Böylece birikim yapmanız kolaylaşır.

Bilmeniz Gereken Detaylar

 • Koy Kenara özelliğini ING Mobil, Kartlar menüsü altından aktive etmeniz gerekir.
 • Koy Kenara’ya tanımlı olan kart numaranızın değişmesi durumunda Koy Kenara talimatınız iptal olur, yeniden talimat vermeniz gerekir.
 • Koy Kenara ücretsiz bir özelliktir ve dilediğiniz zaman talimatınızı değiştirebilir yada iptal edebilirsiniz.