Emekli öğretmenlere özel Turuncu Ekstra programı!

Emekli öğretmenlere özel Turuncu Ekstra programı!

Emekli öğretmenler, Turuncu Ekstra'nın Plus avantajlarından 3.250 puan toplama koşulu olmadan yararlanıyor.

Hemen Turuncu Ekstra'lı olun, siz de emekli öğretmenlere özel, 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 3.250 puan toplama harcama koşulu olmadan faydalanın. 

Turuncu Ekstra programı'na daha önce katıldıysanız, ING Mobil'den mesleğinizi teyit ederek, emekli öğretmenlere özel puan toplama koşulsuz Turuncu Ekstra Plus avantajlarından 3 ay boyunca faydalanabilirsiniz.


Turuncu Ekstra'lılara daha fazla kazanç!

 Alışverişlerinizde birçok ayrıcalık sağlayan Turuncu Ekstra ile;
  • Hoş Geldin Faizi dönemi sonrası, Turuncu Hesaplarınızda Ekstralı Faiz kazanırsınız.*
  • Kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanırsınız.**
  • Dijital kanallardan havale/EFT/FAST işlemlerine ücret ödemezsiniz.

Mesleğimi nasıl güncellerim ?

Mesleğinizi güncellemek için,

Bankamızda kayıtlı olan meslek bilgilerinizi ING Şubelerinden, Telefon Bankacılığı'ndan veya ING İnternet Şubesi'nden günceleyebilirsiniz.
Bilgileriniz bankamız kayıtlarında güncellendikten sonra Turuncu Ekstra programı'na katılabilirsiniz.
Programa katıldığınıza dair SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Bilmeniz Gereken Detaylar

*Hoş Geldin Faizi süresinde günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizi ile kazanılır, Hoş Geldin Faizi süresi bittikten sonra Turuncu Ekstra puan toplama koşulunu yerine getirerek bir sonraki ay toplanılan puana denk gelen Ekstralı Faiz ile kazanılır. 

**Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. Nakit iade avantajı ile Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ile tüm vadelerde faiz oranı, 5.000 TL'ye kadar %0,0, 5.001 TL ve üstü için %2,15'ten başlayan oranlarla yansır. 5.000 TL altı kredi kullanımlarından yansıyan avantajlı faiz oranları, ilk kredi kullanımı için yansır. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %2,15'ten başlar. Turuncu Ekstra avantajlı faiz oranı, Banka tarafından sadece kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. Bu gösterge faiz oranı, tüm kredi sözleşmeleri için, sözleşmedeki faiz oranına bakılmaksızın geçerli olacaktır. Mevcut kredi sözleşmenizdeki faiz oranında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.  Detaylar için tıklayın.

***ING Mobil ve İnternet Şubesi’nden yapılan Eft/havale ve FAST işlemleri ücretsiz olup, düzenli EFT/havale işlemleri dahildir.

****ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*****ING Bank A.Ş. Turuncu Ekstra programı özelliklerini sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*****Puan toplama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olan müşteriler, puan koşulsuz dönem faydalarından sadece 3 aylık dönem boyunca faydalanabilir.