Turuncu Ekstra’yla kredi kartı ücreti ödemeyin.

Şimdi, Turuncu Ekstra programında 12 ay boyunca 3.250 TL harcama hedefine ulaşanlara kredi kartı ücreti yok!

Aylık alışverişlerinizi Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile yapın veya vadesiz hesabınızdan faturalarınızı ödeyin, toplam harcamanız 3.250 TL’ye ulaştığında Turuncu Ekstra’lı olmanın tüm avantajlarından yararlanın.

Üstelik kredi kartı ücreti de ödemeyin. 

İlk defa ING Kredi Kartı alanlara özel dijital kanallardan yapılan kredi kartı başvurularına aidatsız kredi kartı fırsatı sizinle.

Turuncu Ekstra programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

*Turuncu Ekstra programına katılımak veya programdan ayrılmak ücretsizdir.
*Turuncu Ekstra’lı ve ING Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz kart aidatı ödememek için ING Mobil’deki “Kampanyalar” kısmından muafiyet kampanyasına katılmalıdır.

Kampanya Koşulları

 • Kampanyaya katılım ile dahil olunur. Turuncu Ekstra’lı ve ING Kredi Kartı sahibi müşterilerimiz katılımı ING Mobil kampanyalar adımından yapabilir. Katılım yapıldığı takdirde aşağıda yer alan koşullar kabul edilmiş sayılır.
 • Bir kampanya dönemi 12 ay olup, katılım yaptığınız tarihteki ay 1. ayınız sayılır, üzerine 11 ay daha devam eder. 
 • İlgili 12 ay boyunca her ay Turuncu Ekstra ile en az 3.250 TL harcama yapmanız beklenir. 
 • Katılım tarihinizden itibaren kampanya dönemi içerisinde kredi kartı ücreti yansıyacak tüm kartlarınızın ücretleri yansıdığı gün "T.Ekstra kart ücret iade" açıklaması ile otomatik iade edilir. 
 • Katılım tarihinizden önce yansımış ücretler kampanyaya dahil değildir, iade edilmez. 
 • Kampanya dönemi içerisinde yeni kredi kartı almanız halinde ve ücret yansıması halinde ilgili kartınız da kampanyaya dahil olur ve otomatik iade edilir. 
 • İlgili 12 ay boyunca her ay Turuncu Ekstra ile ayda en az 3.250 TL harcayamamış olmanız halinde yerine getiremediğiniz aylar üzerinden hesaplama yapılarak iade edilen kart ücretleri için taahhüdün karşılanamayan kısmı kadar “Kart ücret iade geri alım” açıklaması ile kart ücret bedeli yansıtılacaktır. Taahhüdün karşılanamayan kısmı için yansıyacak ücret için örnek hesaplama: iade edilen kredi kartı ücreti 120 TL olsun. 5 ay en az 3.250 harcama yapmanız durumunda, taahhüdü yerine getiremediğiniz 7 ay (12-5) için (120 /12)*7=70 TL şeklinde ücret yansır. 
 • Birden fazla kart için ücret iadesi aldıysanız taahhüdün karşılanamayan kısmı için yansıyacak ücret hesaplaması her bir kart ücreti için aynı şekilde hesaplanarak ayrı ayrı yansıtılır. 
 • Açık en az 1 kredi kartınız olduğu sürece taahhüdün karşılanamayan kısmı için yansıyacak kart ücreti 12 aylık ilk kampanya süresinin bitiminde yansır. Eğer tüm kredi kartlarınız 12 aylık kampanya süresi bitmeden önce kapanır ve açık bir kredi kartınız kalmayacak olur ise taahhüdün karşılanamayan kısmı için yansıyacak kart ücreti 12 aydan önce açık kartınız kalmadığı esnada yansıyor olacaktır ve kartlarınız kapandıktan sonra kalan aylar da yerine getirilememiş sayılarak hesaplanacaktır. 
 • Sonraki yıllar için tekrardan kampanya katılımı yapmanız gerekmez ve ilk kampanya sürenizin bitimini takiben 12 aylık süreler şeklinde sonraki yıllarda da kampanyanız devam eder. Sonraki yıllar içinde benzer şekilde kart ücretinizi iade alırsınız ve Turuncu Ekstra’nın aylık harcama limitini yerine getiremediğiniz aylar baz alınarak kart ücreti yansıtılır. 
 • Kampanya dönemi içerisinde ücret yansıyacak bir kartınız bulunmaması halinde, herhangi bir iade veya taahhüdün karşılanamayan kısmı kadar kart ücret yansımaz.  
 • Kampanya katıldığınız tarih itibarıyla başlar. Katılım gösterdiğiniz esnada Turuncu Ekstra’lı değilseniz Turuncu Ekstra’ya katılma ve 12 ay boyunca her ay 3.250 TL harcama yapma sorumluluğu tarafınıza aittir.
 • Aylık 3.250 TL harcama koşulu Turuncu Ekstra’nın aylık harcama limitine paralel olarak değişebilir. Değişmesi halinde kampanya kapsamında ilgili harcama koşulu ile devam etmeniz beklenir. Güncel harcama limitine web sitemizden ulaşabilirsiniz.
 • ING Bank A.Ş. önceden haber vermek üzere kampanyayı durdurma, iptal etme ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.