Sağlık çalışanlarına özel Turuncu Ekstra programı!

Sağlık çalışanlarına özel Turuncu Ekstra programı!

Sağlık çalışanları Turuncu Ekstra'nın Plus avantajlarından 3.250 puan toplama koşulu olmadan yararlanıyor.

Hemen Turuncu Ekstra'lı olun, siz de sağlık çalışanlarına özel, 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 3.250 puan toplama harcama koşulu olmadan faydalanın. 

Turuncu Ekstra programı'na daha önce katıldıysanız, ING Mobil'den mesleğinizi teyit ederek, sağlık çalışanlarına özel puan toplama koşulsuz Turuncu Ekstra Plus avantajlarından 3 ay boyunca faydalanabilirsiniz.


Turuncu Ekstra'lılara daha fazla kazanç!


 Alışverişlerinizde birçok ayrıcalık sağlayan Turuncu Ekstra ile;
  • Hoş Geldin Faizi dönemi sonrası, Turuncu Hesaplarınızda Ekstralı Faiz kazanırsınız.*
  • Kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanırsınız.**
  • Dijital kanallardan havale/EFT/FAST işlemlerine ücret ödemezsiniz.

Mesleğimi nasıl teyit ederim ?

Mesleğinizi teyit etmek için,
  
  • ING Mobil'e giriş yaparak, Turuncu Ekstra menüsünden e-Devlet Kapısı'na giriş yapın, 
  • Ekrandaki doğrulama kodunu girin, 
  • Belgenize ulaşmak için ana sayfada bulunan arama motoruna SGK tescil ve hizmet dökümü yazarak karşınıza gelen seçeneğe tıklayın, 
  • Barkodlu belge oluştur butonuna tıklayıp, e-posta gönder seçeneğine basın,
  • Karşınıza çıkacak e-mail adres kutusuna meslek@ing.com.tr yazarak gönderin.
Turuncu Ekstra avantajlarından yararlanabilmeniz için mesleğinizi e-Devlet Kapısı'ndan teyit edip, alacağınız belgeyi 1 iş günü içerisinde ''Pdf Gönder'' adımında otomatik olarak çıkan meslek@ing.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz. SGK tescil ve hizmet dökümünüzün son 3 aya ait güncel ödemeyi içermesi gerekir.

Bilgileriniz bankamıza ulaştıktan sonra meslek teyidiniz sağlanır. Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra ayrıcalıklarına sahip olabilmek için ilettiğiniz SGK tescil ve hizmet döküm belgenizdeki meslek kodunuz program kapsamında tanımlı meslek kodları arasında olmalıdır. Turuncu Ekstra programı'na katıldığınıza dair SMS ile bilgilendirilirsiniz. Aynı gün içerisinde de Turuncu Ekstra ana sayfayı görüntüleyebilirsiniz. 

Bilmeniz Gereken Detaylar

*Hoş Geldin Faizi süresinde günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizi ile kazanılır, Hoş Geldin Faizi süresi bittikten sonra Turuncu Ekstra puan toplama koşulunu yerine getirerek bir sonraki ay toplanılan puana denk gelen Ekstralı Faiz ile kazanılır. 

**Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. Nakit iade avantajı ile Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ile tüm vadelerde faiz oranı, 5.000 TL'ye kadar %0,0, 5.001 TL ve üstü için %2,15'ten başlayan oranlarla yansır. 5.000 TL altı kredi kullanımlarından yansıyan avantajlı faiz oranları, ilk kredi kullanımı için yansır. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %2,15'ten başlar. Turuncu Ekstra avantajlı faiz oranı, Banka tarafından sadece kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. Bu gösterge faiz oranı, tüm kredi sözleşmeleri için, sözleşmedeki faiz oranına bakılmaksızın geçerli olacaktır. Mevcut kredi sözleşmenizdeki faiz oranında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.  Detaylar için tıklayın.

***ING Mobil ve İnternet Şubesi’nden yapılan Eft/havale ve FAST işlemleri ücretsiz olup, düzenli EFT/havale işlemleri dahildir.

****ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*****ING Bank A.Ş. Turuncu Ekstra programı özelliklerini sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*****Puan toplama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olan müşteriler, puan koşulsuz dönem faydalarından sadece 3 aylık dönem boyunca faydalanabilir.