Turuncu Ekstra'lılara Petrol Ofisi'nden 40 TL yakıt hediye!

Turuncu Ekstra'lılara Petrol Ofisi'nden 40 TL yakıt hediye!

Kasım ayında ING Banka Kartıyla 400 TL ve üzeri market harcaması yapan Turuncu Ekstra’lılara özel, Petrol Ofisi'nden 40 TL yakıt hediye!

Kampanya Koşulları

Kampanya 1 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerlidir. 
Kampanya kapsamında, hedef kitlede yer alan Turuncu Ekstra’lı müşterilerden, 1 Kasım – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında, ING Banka Kartı ile 400 TL ve üzeri market harcaması yapan müşterilere 40 TL değerinde Petrol Ofisi’nden hediye yakıt (akaryakıt/otogaz) kazandıran kampanya kodu verilecektir.
Kampanya kodu 4 Aralık 2019 itibari ile ING Bank A.S. tarafından SMS ve/veya Mobil Bildirim ile hedef kitlede yer alan ve kampanya koşullarını yerine getiren müşterilere verilecek olup, 20 Aralık 2019 saat 23:59’a kadar kullanılabilecektir.
Kampanya kodunu aldıktan sonra, müşterinin kampanyaya www.petrolofisikazandiriyor.com sitesine kayıt olması zorunludur. Müşteri tarafından; Adının, Soyadının, GSM numarasının, Araç Plaka’sının ve ING Bank A.S. tarafından kendisine verilen kampanya katılım kodunun girilmesi gerekmektedir.
Kampanyaya katılan müşterilerin varsa Positive Card’ına yoksa GSM numarasına 40 TL değerinde yakıt hediyesi aynı gün içinde yüklenecektir. 
Positive Card’ı olan müşterilerin yüklenen yakıt hediyelerinin kullanılabilmesi için Positive Card’ın aktif olması şarttır. Positive Card’ı aktif hale getirip, şifre alabilmek için AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasının, AD ve SOYADIN aralarında boşluk bırakılarak 7627’ye kısa mesaj olarak gönderilmesi veya https://www.petrolofisi.com.tr/positive-card/online-islemler alanından gerekli bilgiler girilmesi gerekmektedir. ÖRNEK AKTİFLEŞTİRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ.
Petrol Ofisi hediye yakıt (akaryakıt/otogaz) sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt (akaryakıt/otogaz) alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez.
Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır. Kampanya kapsamında Positive Card başvuru formu genel şartları geçerlidir. 
Bu kampanya ING Bank A.S. ve Petrol Ofisi’nin diğer kampanyaları ile birleştirilemez. 
Kampanyadan, kampanya boyunca her müşteri sadece 1 kez yararlanabilmektedir. 
Kampanyaya 1 cep telefonu numarası  ile sadece 1 kez katılım sağlanabilir. 
Kampanya 10.000 kişi ile sınırlıdır.
Her kampanya katılım kodu sadece 1 kez kullanılabilir. 
Kampanya kodunun son kullanım tarihi 20 Aralık 2019’dur. 
Kampanya kurgusu ve süresinde meydana gelen değişiklik hakkı ING Bank A.S.ve Petrol Ofisi’ne aittir. Ayrıntılı bilgi için Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri Danışma Hattı 0800 211 02 29