ING Kredi Kartı alanlar ilk sene kredi kartı aidatı ödemiyor.

ING Kredi Kartı alanlar ilk sene kredi kartı aidatı ödemiyor.

1.000 TL’ye varan hoş geldin bonusunuz sizleri bekliyor.

İlk defa ING Bonus Card ya da ING Pegasus BolBol Kart alanlar, kampanyaya katılım yaparak 1.000 TL’ye varan bonus teklifimizden faydalanabiliyor.* Üstelik başvurusunu ING Mobil veya ing.com.tr’den yapan ING'liler, aidatsız kredi kartı teklifimiz ile kredi kartını ilk sene aidat ödemeden kullanıyor.


* Kampanyaya katılım için HBONUS yazarak, kart teslim alındıktan en geç 2 ay sonra 2205’e SMS gönderilmelidir. 
**Gönderilen her SMS, GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden ücretlendirilir. 
***Kart teslim alındıktan sonra 2 ay içerisinde SMS ile katılım yapılmazsa kampanyadan yararlanılmaz.

Kampanya Koşulları

  • Bu kampanyadan ING Bonus Card’a, ING Pegasus BolBol Classic Kart'a veya ING Pegasus BolBol Premium Kart'a başvuru yapan ve kartını teslim alan asıl kart müşterileri faydalanabilir. ING Light Kart, ING Bonus Business Kart ve ek kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Bankamızda hali hazırda kredi kartı olan müşteriler ile daha önce bu kampanyadan faydalanmış müşteriler, farklı kart alsalar, tekrar kart alsalar ya da kartlarını kapatıp yeniden kart alsalar bile kampanyaya dahil olamazlar.
  • Bonus; kampanya katılım tarihinden itibaren 1 ay boyunca yapılan alışveriş işlemlerinden %20 bonus kazanılmasıdır. Kampanya kapsamında en fazla 1.000 TL bonus kazanılabilir. Kazanılan puanlar 1 aylık süre sonunda tek seferde yüklenir ve SMS ile bilgilendirilir. 10 günlük kullanım süresi bulunur. Sadece fiziki ve sanal POS üzerinden yapılan alışveriş işlemlerinden bonus kazanılabilir. Kredi kartı ile yapılacak nakit çekim, fatura, kurum ve vergi ödeme işlemlerinden puan kazanılamaz.
  • Kampanyadan yararlanmak için, kart teslim alındıktan sonra en geç 2 ay içerisinde 2205’e SMS gönderilmesi gerekir.
  • Kampanyaya katılmak için HBONUS yazarak, kart teslim alındıktan en geç 2 ay sonra 2205’e SMS gönderilmelidir.
  • Kart teslim alındıktan sonra 2 ay içerisinde SMS ile katılım yapılmazsa kampanyadan yararlanılamaz.
  • Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
  • 1 yıl kart ücreti muafiyeti sadece 17 Mayıs 2023 - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında ING Mobil veya ing.com.tr üzerinden ING Bonus Card, ING Pegasus BolBol Classic Kart veya ING Pegasus BolBol Premium Kart başvuruları için geçerlidir.
  • Kart başvurusunun onaylandığı tarih itibarıyla 1 yıl boyunca kredi kartına herhangi bir kart ücreti yansıtılmaz.
  • ING’nin kampanya koşullarını değiştirme, sonlandırma ve ürün/hizmet tahsis etmeme hakkı saklıdır.