Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi Bilgilendirmesi

Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi'yle, Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 3 ay boyunca 3.250 TL harcama koşulu olmadan yararlanabilirsiniz.

*1 Ocak 2023 tarihi itibariyle harcama koşulu 2.000 TL'dir.
*3 Mayıs 2021 itibariyle, harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olan müşteriler, Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 3 ay boyunca 1.250 TL harcama koşulu olmadan yararlanır. 3 Mayıs 2021 öncesi harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olmuş müşteriler, katılım tarihi itibariyle Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 12 ay boyunca 1.250 TL harcama koşulu olmadan yararlanmaya devam eder.

ING Mobil'den SGK Tescil ve Hizmet Döküm Belgemi gönderdim, şimdi ne yapmalıyım?

Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi ayrıcalıklarına sahip olabilmek icin ING Mobil'den talebinizi iletmeniz gerekir.
Talebinizin sonuçlanması için, 3 gün icinde e-Devlet Kapısı'na giriş yaparak SGK Tescil ve Hizmet Döküm Belgesi'ni meslek@ing.com.tr'ye göndermeniz gerekir.

Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi sona erdiğinde ne olacak?

Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi sona erdiğinde, Turuncu Ekstra avantajlarından yararlanabilmeniz için program kapsamında ayda en az 3.250 TL harcamanız gerekir.

Turuncu Ekstra programı kapsamında, Turuncu Ekstra Kart ile yapılan alışverişlerin veya vadesiz hesaptan yapılan fatura ödemelerinin aylık toplamı 3.250 TL'ye ulaştığında, bir sonraki ay Turuncu Ekstra programı ayrıcalıklarından faydalanılır.

Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi'nin son ayında ne yapmalıyım?

Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi son ayında, Turuncu Ekstra avantajlarından bir sonraki ay da yararlanabilmeniz için son ay icinde 3.250 TL harcamanız gerekir.

Turuncu Ekstra programı kapsamında, Turuncu Ekstra Kart ile yapılan alışverişlerin veya vadesiz hesaptan yapılan fatura ödemelerinin aylık toplamı 3.250 TL'ye ulaştığında, bir sonraki ay Turuncu Ekstra programı ayrıcalıklarından faydalanılır.
  
Turuncu Ekstra programı ayrıcalıkları kapsamında,
  • Turuncu ve e-Turuncu TL hesaplarda Hoş Geldin Faizi süresince günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizi'ne ek %2 ek faiz kazanılır. Hoş Geldin Faizi süresi bittikten sonra günlük ilan edilen Ekstralı Faiz Oranları ile kazanılır. 
  • ING Mobil ve İnternet Şubesi'nde Turuncu TL ve vadesiz hesaplardan ücretsiz EFT/havale yapma hakkı kazanılır. 
  • Yurt içi diğer banka ATM'lerinden ayda 3 kez ücretsiz para çekme ve yatırma hakkı kazanılır. 
  • Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde, kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanılır.