Emekli sağlık çalışanlarına özel Turuncu Ekstra programı

Emekli sağlık çalışanlarına özel Turuncu Ekstra programı.

Emekli sağlık çalışanları Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 1000 TL harcama koşulu olmadan yararlanıyor.***

Hemen Turuncu Ekstra'lı olun, siz de emekli sağlık çalışanlarına özel, 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 1000 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.

Turuncu Ekstra programına daha önce katıldıysanız, emekli sağlık çalışanlarına özel harcama koşulsuz Turuncu Ekstra avantajlarından 3 ay boyunca faydalanabilirsiniz.
Turuncu Ekstra'lılara daha fazla kazanç!

Alışverişlerinizde birçok ayrıcalık sağlayan Turuncu Ekstra ile;

- Turuncu Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanabilir,*

- Kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanabilirsiniz.**

Turuncu Ekstra
Avantajlı Kredi

%0,99 'dan başlayan faiz oranıyla
Hemen Başvur

Turuncu Hesap’lara
%2 Ek Faiz

Hemen Başvur

Turuncu Ekstra’yla

  • Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekip yatırın.***
  • Dijitalde para transferlerinizi ücretsiz yapın.****
Hemen Turuncu Ekstra'lı olun, siz de emekli sağlık çalışanlarına özel, 12 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından 1000 TL harcama koşulu olmadan faydalanın.

Aylık toplam harcamalarınız 1000 TL’ye ulaştığında, bir sonraki ay ekstra avantajlardan yararlanmaya başlayın.
*Hoş Geldin Faizi süresinde günlük ilan edilen Hoş Geldin Faizine ek %2 ek faiz, Hoş Geldin Faizi süresi dolduktan sonra günlük ilan edilen Ekstralı Faiz Oranları ile kazanılır.


**Yeni kullanılan ihtiyaç kredilerinde geçerlidir. %1,59 Turuncu Ekstra avantajlı faiz oranı, Banka tarafından sadece kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. Bu gösterge faiz oranı, tüm kredi sözleşmeleri için, sözleşmedeki faiz oranına bakılmaksızın geçerli olacaktır. Mevcut kredi sözleşmenizdeki faiz oranında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Detaylar için 
tıklayın.

*** Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yapılan ATM işbirliği kapsamında; Türkiye genelinde 12.000 ATM’yi nakit işlemleriniz için ücretsiz ve sınırsız kullanabilirsiniz. Yurt içi diğer banka ATM’lerinden ayda 3 kez ücret ödemeden para çekip ve yatırılabilirsiniz.

**** ING Mobil ve Internet Şubesi’nden yapılan Eft/havale ve FAST işlemleri ücretsiz olup, düzenli Eft/havale işlemleri dahil değildir.

*****ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

******3 Mayıs 2021 itibariyle, harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olan müşteriler, Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 3 ay boyunca 1.000 TL harcama koşulu olmadan yararlanır. 3 Mayıs 2021 öncesi harcama koşulsuz Turuncu Ekstra dönemine dahil olmuş müşteriler, katılım tarihi itibariyle Turuncu Ekstra'nın sunduğu tüm avantajlardan 12 ay boyunca 1.000 TL harcama koşulu olmadan yararlanmaya devam eder.

Mesleğimi nasıl güncellerim ?

Mesleğinizi güncellemek için,

Bankamızda kayıtlı olan meslek bilgilerinizi ING Şubelerinden, Telefon Bankacılığı'ndan veya ING İnternet Şubesi'nden günceleyebilirsiniz.
Bilgileriniz bankamız kayıtlarında güncellendikten sonra Turuncu Ekstra programı'na katılabilirsiniz.
Programa katıldığınıza dair SMS ile bilgilendirilirsiniz.