ING Mobil’den ilk kez ING’li olanlara özel %19,50 güncel Hoş Geldin Faizi

ING’li olup e-Turuncu Hesap açanlar kazançlı çıkıyor.

ING Mobil’den ilk kez ING’li olanlara özel, e-Turuncu Hesap’ın %19,50 güncel Hoş Geldin Faizi ile hemen kazanmaya başlayın.

Hala ING’li değilseniz dijital süreci tamamlayarak müşterimiz olun, size özel sunulan ayrıcalıklı e-Turuncu Hesap’ın %19,50 güncel Hoş Geldin Faiz avantajından yararlanın. 

Neden e-Turuncu Hesap açmalıyım?

  • Her zaman Ekstralı Faiz: Hem 90 gün Hoş Geldin Faizi süresi boyunca, hem de Hoş Geldin Faizi süresi sonrasında piyasa koşullarına göre her zaman Ekstralı Faiz oranları ile daha fazla kazanabilirsiniz.
  • Her an para çekme-yatırma: Paranızı dilediğiniz zaman yatırıp, çekebilirsiniz. İş günleri içerisinde 17.00'den önce para yatırdığınızda, aynı gün faiz kazanmaya başlarsınız.
  • Faize faiz kazancı: Paranız günlük olarak değerlenir ve her gün kazandığınız faiz de ana paranıza eklenir. Böylece paranız katlanarak çoğalmaya devam eder.
  • Alt limit olmadan birikim imkanı: Miktarın ne kadar olduğu fark etmeden, 17.00 itibarıyla hesabınızda bulunan ana paranın tamamı üzerinden faiz getirisi elde edersiniz.
  • Farklı para birimlerine faiz: Türk Lirası haricinde Dolar, Euro, Altın ve İngiliz Sterlini gibi farklı para birimleri ile de hesabınızı açabilir ve birikim yapabilirisiniz.

*1 Eylül 2021 tarihinden itibaren ING Mobil’den ING’li ol akışı ile ilk kez ING’li olur ve 90 gün içinde e-Turuncu Hesap açarsanız, size özel sunduğumuz e-Turuncu TL Hesap’ta herhangi bir koşul olmadan, Hoş Geldin Faizi’ne %3 ek faiz avantajından yararlanabilirsiniz. Hoş Geldin Faizi 90 gün geçerlidir, 1.5 milyon TL’ye kadar uygulanır, günlük ilan edilir, piyasa koşullarına göre değişkendir; yıllık, basit ve brüttür.