ING Mobil yenilendi.

ING POS Ekstra | ING

Yeni ING Mobil’i keşfedin!

Yepyeni tasarımı ve özellikleri ile günlük bankacılık işlemlerinizi ING Mobil’den 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

ING Mobil

ING Mobil’i
indirmek için
karekodu
okutun.

ING Mobil

ING Mobil'e
kullanıcı kodu ya da
kimlik numaranız
ve şifrenizle girin.

ING Mobil

ING Mobil'le
işlemlerinizi
birkaç saniyede
tamamlayın.

ING Mobil

İşlemleri nasıl
yapabileceğinizi
görmek için
tıklayın.

ING Mobil

ING Mobil’i
indirmek için tıklayın.

ING Mobil

ING Mobil'e kullanıcı kodu
ya da kimlik numaranız
ve şifrenizle girin.

ING Mobil

ING Mobil'le işlemlerinizi
birkaç saniyede tamamlayın.

ING Mobil

İşlemleri nasıl yapabileceğinizi
görmek için tıklayın.
Her türlü görüş ve önerilerinizi buradan bizlere ulaştırabilir, ING Mobil’in yenilenme yolcuğunun bir parçası olabilirsiniz.

  

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 30 Nisan 2024 tarihe kadar ING Mobil’e giriş yapıp Destek Hesap başvurusunda bulunmanız durumunda geçerli olur.
 • 100 TL yüklemenin yapılabilmesi için yükleme tarihine kadar Destek Hesap başvurusunda bulunmanız ve yükleme tarihinde vadesiz hesabınızın açık olması gerekir.
 • 30 Nisan 2024 tarihine kadar  ING Mobil’e giriş yapıp, Destek Hesap başvurusunda bulunan müşterilerin vadesiz hesaplarına bir defaya mahsus olmak üzere 100 TL yüklenecektir. 
 • Bu kampanya sadece kendisi ile iletişime geçen müşteriye özeldir.
 • Haziran ayının ikinci haftasında 100 TL yüklemesi yapılacaktır.
 • Bireysel Mobil kullanıcıları yararlanabilmektedir.
 • Kampanya müşteri bazında olduğundan, her müşteri en fazla 100 TL kazanabilir. 
 • ING’nin kampanya koşullarını değiştirme, sonlandırma ve ürün/hizmet tahsis etmeme hakkı saklıdır.

Destek Hesap

 • Destek Hesap ile hesabınızda para olmasa bile 7/24 tüm ATM’lerden limitiniz dahilinde nakit çekebilir; kredi kartı/fatura ödeme, EFT/havale gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile alışverişlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Çünkü Destek Hesap, kısa vadeli ya da düşük tutarlı ihtiyaçlarınız için kolayca erişebildiğiniz, vadesiz hesabınıza bağlı bir kredili mevduat hesabıdır.
 • ING Mobil’de Başvurular > Krediler > Destek Hesap  adımlarını takip ederek başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • INGo üzerinden başvurmak için ise ING Mobil'den INGo'ya girerek Destek Hesap yazdıktan sonra Hemen Başvur'a dokunarak başvurularınızı yapabilirsiniz.
 • Detaylı bilgi için tıklayın.

ING Mobil – Mobil Bankacılık ve Diğer Uygulamalar

Anında Şifre: ING Kredi Kartı veya ING Banka Kartınız varsa, İnternet Şube ve ING Mobil için kullanıcı kodu ve şifrenizi Anında Şifre ile güvenli bir şekilde alabilirsiniz.
 • Anında Şifre'den faydalanabilmek için sistemimizde kayıtlı telefon numaranızın güncel olması gerekir. 
 • Cep telefonu numaranızı ING Mobil'den veya ING ATM'lerimizden 'Şifre İşlemleri' menüsünde 'GSM NO Güncelleme' adımından güncelleyebilirsiniz. 
 • Kart sahibi değilseniz kullanıcı kodu ve şifrenizi 0850 222 0 600 Telefon Bankacılığı'ndan alabilirsiniz. 
Cep Şifre: Cep telefonunuza ya da iPad’inize indirebileceğiniz ING Mobil'in tek kullanımlık şifre üretme uygulamasıdır.  iPhone, iPad ve Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilir. 

Cep Şifre’yi kullanmak için ING Mobil içindeki Cep Şifre menüsündeki veya İnternet Şubesi Güvenlik / Şifre İşlemleri menüsü Cep Şifre adımındaki yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

Cep Şifre kullanıyorsanız ve İnternet Şubesi’ne giriş yaparken cep telefonunuzda internet bağlantısı varsa, siz tek kullanımlık şifrenizi yazmakla uğraşmazsınız. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilgisayar ekranına yazdıktan sonra telefonunuzun bildirim özelliği* sayesinde ekranda çıkan bildirime “Evet” diyerek tek kullanımlık şifrenizi otomatik olarak sisteme girebilirsiniz. Cep telefonunuzda internet bağlantısı yoksa Cep Şifre’nin sizin için ürettiği 6 haneli şifreyi İnternet Şubesi’ndeki “şifre” alanına yazarak girişinizi tamamlayabilirsiniz.

Temassız Ödeme: Android işletim sistemli akıllı telefonu olan tüm ING Mobil kullanıcıları, kredi kartı taşımalarına gerek kalmadan, ödemelerini cep telefonlarıyla hızlı ve kolayca gerçekleştiriyor. 

Temassız ödeme özelliğini kullanabilmek için yapmanız gereken adımlar;  
 • ING Mobil'in Kartlar menüsünden Mobil Temassız Ödeme seçeneğini tıklamak
 • Temassız ödemeyi etkinleştirmek istediğiniz kredi kartınızı seçmek 
 • Kartı Temassız Ödemeye aç butonuna tıklamak ve sözleşmeyi onaylamak
Telefonunuzu temassız özellikli POS cihazlarına yaklaştırarak ödemelerinizi hızla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz. 

Hatırlatıcı: Girmiş olduğunuz bilgileri esas alarak, fatura ve kişisel işlemlerinizi hatırlamanıza yardımcı olan bir servistir. İşlemlerinizi hatırlamanız için uygulama içi ve uygulama dışı anlık bildirimler kullanılır. 

Hesaplama Araçları: e-Turuncu Hesaplama, Döviz Çevirici, Taşıt Kredisi Hesaplama ve Konut Kredisi Hesaplama araçları ile güncel kur oranlarını görebilir, kredi taksitlerini hesaplayabilirsiniz.

Sıramatik: Sıramatik ile randevu kodu alarak şubeye gitmeden randevu kodu oluşturabilirsiniz. Böylece şubede bekleme sürenizi kısaltırsınız. TC Kimlik Numaranız ile Sıramatik’ten alacağınız randevu kodunu şubelerimizde ki Sıramatik’e girerek sıra numaranızı alabilirsiniz.

Başvurular: ING Mobil uygulamasının içinden, ING müşterisi olmasanız bile e-Turuncu Hesap, İhtiyaç Kredisi, ING Bonus Card ve ING Pegasus Plus Kart'a başvurabilirsiniz. 

ATM-Şube Bulucu: Bulunduğunuz lokasyona göre çevrenizdeki ATM veya şubeleri görüntülemenizi ya da il ve ilçe tercihi yaparak ATM ve şubelerin iletişim bilgilerine ulaşmanızı sağlayan uygulamadır. Uygulamadan ATM’yi seçip, ATM Arıza / Temizlik bildirimi yapabilirsiniz.

* Bildirim özelliği ile otomatik giriş iPhone, iPad, Android cihazlarda kullanılabilmekte olup ING Mobil uygulamayı indirirken “ING Mobil size bildirim göndermek istiyor” mesajına onay vermeniz gerekmektedir.