ING'den Zaman Kumbarası!

Şubeye harcadığım zamanı kendime ve sevdiklerime harcarım diyorsan tam bi’ ING’lisin! 

Kendimiz ve sevdiklerimiz için değerli şeyler biriktirmek önemliyse, zamanı neden biriktirmeyelim ki?

Zaman Kumbarası ile,
  • Şubeye gitmeden işlemlerinizi ING Mobil’den gerçekleştirin, 
  • Hem değerli vaktiniz size kalsın, 
  • Hem de Zaman Kumbarası sizin için zamanı biriktirsin ve hediyeye çevirsin. 
Tek yapmanız gereken işlemlerinizi şube yerine ING Mobil’den gerçekleştirmek. Biriktirdiğiniz dakikaları ING Mobil üzerinden takip edebilir, istediğiniz hediyeye ulaşmak için kaç dakika daha gerektiğini kolayca görüntüleyebilirsiniz. 

ING Zaman kumbarası ile özel hediyeler kazanma fırsatını kaçırmayın!

Örneğin; Şubelerde gerçekleştirilen EFT işlemleri için ortalama 15 dakika zaman harcanıyor. ING Mobil’den bu işlemi yaparak biriktirdiğiniz 15 dakikayı sizin için kumbaranıza koyacak ve kendiniz için ayırdığınız bu zamanların karşılığında da her ay hediyenizi size göndereceğiz. 

Zaman Kumbarası Nasıl Çalışır?


Tek yapmanız gereken, işlemlerinizi şubelerimiz yerine ING Mobil’den gerçekleştirmek. Bu sayede kendiniz ve sevdikleriniz için biriktirdiğiniz her dakika bir kumbarada birikecek ve kendiniz için ayırdığınız zaman size hediyeler olarak geri dönecek. 
Bir çok farklı hediye sizi bekliyor! Kitaptan, sinema biletine, elektronik eşyadan uçak biletine kadar bir çok hediyeyi kazanmak için yapmanız gereken tek şey ING Mobil kullanarak zamanınızı biriktirmek. 
Her hediyenin farklı bir zaman karşılığı olacak, siz ne kadar zaman biriktirirseniz, biz de o zamanı daha iyi geçirmeniz için hediyenizi büyüteceğiz!
Biriktirdiğiniz zaman ile hediyenizi seçmekte özgürsünüz! Çok zaman biriktirdiğiniz de uçak bileti yerine kitap isteyebilir, zamanınızı nasıl isterseniz öyle değerlendirebilirsiniz!
Kendiniz için ayırdığınız zaman miktarı işlem özelinde hesaplanacak. ING Mobil'den  yapılan her işlemin bir zaman karşılığı olacak ve kumbaranızda o şekilde birikecek. 
Şubeye gitmeyerek sadece zamanınızı değil, doğayı da koruyorsunuz! Mobil uygulamadan yaptığınız işlemler sayesinde koruduğunuz kağıtları da sizin için biriktirecek, hedefe ulaştığınızda sizin için ING Ormanı'na ağaç dikeceğiz!


Kampanya Koşulları

Kumbaranıza, günde bir kez zaman ekleyebilirsiniz. 
Ne kadar zaman kazandığınız gün sonunda hesaplanacak ve gün içerisinde size en çok puan getiren işlem kumbaranıza yansıtılacak. Örneğin 15 dakika getiren EFT işlemini ve 30 dakika getiren kredi başvurusunu aynı gün içerisinde yaptıysanız, kumbaranızda o gün 30 dakika biriktirmiş olacaksınız. 
Zaman kumbarasındaki puanlarınızdan faydalanmak için, mobil uygulamadan yaptığınız işlemlerin aynısını şubeden yapmamalısınız. Zaman biriktirmeye başladıktan sonraki 30 gün içerisinde şubeden aynı işlemi yaptığınızda, zaman kumbaranız sıfırlanacaktır. 

* Ürünümüz geliştirme aşamasındadır. Ön talep için formu doldurmanızı rica ederiz.
** ING Bank ürünü geliştirmeme veya geliştirmeyi durdurma hakkına sahiptir.


Zaman Kumbarası'ndan faydalanmak için;
  • ING Mobil’e giriş yapıp işleminizi gerçekleştirin,
  • İşleminize karşılık gelen puan zaman kumbaranızda biriksin,
  • Ay sonunda biriktirdiğiniz puanlar ile kazandığınız hediyeleri size gönderelim.