e-Turuncu Hesaplama

e-Turuncu Hesap ile ne kadar kazanırım?

Ana Para
Para Birimi
Vade (Gün)
  • Anapara0TL
  • Vade0 Gün
  • Vade Sonu Net Tutar0TL
  • Toplam Faiz Oranı-


* Hesaplanan dönem içerisinde toplam bakiyenizin 5.000.000 TL, 250.000 Dolar, 250.000 Euro, 4.500 Gram Altın ve 250.000 GBP üzerine çıkması durumunda, sadece aşan kısmına daha düşük bir faiz oranı uygulanır. Tüm faiz oranlarını detaylı görmek için tıklayın.
** TL hesaplar için; Hoş Geldin Faizi oranı, brüt faiz oranı olup vadeli mevduat hesapları için %5 stopaj (vergi kesintisi) uygulanır.
Döviz hesaplar için; Hoş Geldin Faizi oranı, brüt faiz oranı olup vadeli mevduat hesapları için %25 stopaj (vergi kesintisi) uygulanır.
*** Turuncu Ekstra programı’na katılıp aylık harcamalarınızın en az 2.000 TL’sini Turuncu Ekstra Kart’ınızla yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura ödeyerek, TL hesaplarınız için Hoş Geldin Faizi Dönemi sonrası Ekstralı Faiz Oranları ile kazanabilirsiniz. Turuncu Ekstra’lı olmak için ING Mobil’i, İnternet Şubesi’ni, şubeleri veya 0850 222 0 600 numaralı Telefon Bankacılığı’nı kullanabilirsiniz.

Günlük mevduat faizi hesaplaması nasıl yapılır?

e- Turuncu Hesap günlük kazandıran bir vadeli mevduat hesabıdır. e -Turuncu Hesap’ ta faiz oranı gecelik olarak işletilir ve kazanılan faiz ertesi iş günü hesabınıza yansıtılır.  Böylece paranız katlanarak çoğalmaya devam eder. Avantajlı faiz oranlarını buradan görebilirsiniz. Ana para ve faiz her gün birlikte değerlendiği için diğer vadeli mevduat hesaplarına göre avantajlıdır. Faiz oranları, yıllık basit brüt oranlardır. 

Günlük faiz hesaplamanın formülü nedir?

e-Turuncu Hesap’ ta paranız günlük olarak değerlenir ve her gün kazandığınız faiz de ana paranıza eklenir. Böylece paranız katlanarak çoğalmaya devam eder.