Turuncu Ekstra Visa Platinum Kart ile GittiGidiyor’da indirim.

Turuncu Ekstra Visa Platinum Kart'ınızla GittiGidiyor'da 18-24 Mayıs tarihleri arasında ilk kez yapacağınız 100TL ve üzeri alışverişte, 12-14 Haziran tarihleri arasında yapacağınız 150TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50TL indirim kazanın.

Kampanya Koşulları

 • 18-24 Mayıs 2020 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) kayıtlı Turuncu Ekstra Visa Kart'ınız ile ilk kez yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinizde, GittiGidiyor’da 12-14 Haziran 2020 tarihleri arasında yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişinizde geçerli olmak üzere 50 TL indirim kuponu kazanabilirsiniz. 
 • 50 TL indirim kuponundan faydalanabilmek için Turuncu Ekstra Visa Kart'ınızın GittiGidiyor’da kayıtlı kalması gerekir. 
 • 50 TL indirim kuponu, 12-14 Haziran 2020 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) kayıtlı Turuncu Ekstra Visa kartınız ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişte geçerli olur. 
 • Kampanya tek seferliktir. Daha önce aynı ya da farklı kayıtlı bir Visa kartı ile alışveriş yapan kullanıcılarımız kampanyadan faydalanamaz. 
 • Kartınızı GittiGidiyor'a kaydetmek için https://www.gittigidiyor.com/bana-ozel/odeme-araclarim tıklayın.
  İndirim kuponumu, ne zaman, nasıl kullanabilirim?

 • Tüm kampanya koşullarını yerine getirerek, alışveriş sürecini başarıyla tamamladıysanız (Ürüne 11 Haziran 2020 tarihine kadar ödeme onayı verildiyse ve ödeme satıcıya aktarıldıysa) indirim kuponunuz 12 Haziran 2020 tarihinde GittiGidiyor kullanıcı hesabınıza tanımlır. 
 • 12 Haziran 2020 tarihinde üyeliğinize tanımlanan indirim kuponunuzu 12-14 Haziran 2020 tarihleri arasında kayıtlı Turuncu Ekstra Visa Kart'ınız ile tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişinizde kullanabilirsiniz. 
 • İndirim kuponlarının son kullanım tarihi 14 Haziran 2020'dir. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kuponları geçerliliğini kaybeder ve tekrar tanımlanmaz. 
 • 50 TL değerindeki indirim kuponunun hesabınıza tanımlanması için alışverişinizi kayıtlı Turuncu Ekstra Visa Kart'ınız ile yapmanız gerekir.
  Farklı bir kampanyadan yararlanarak alışveriş yaparsam indirim kuponu kazanabilir miyim?

 • Kazanılan indirim kuponu Banka Puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyası ile birleştirilemez.
 • İndirim kuponu kazanırken ödeme sırasında herhangi bir indirim kuponu kullanırsanız ve ödediğiniz tutar 100 TL'nin altında olursa kampanyadan faydalanamazsınız. Örneğin; 100 TL değerinde bir ürün satın aldınız; ancak, o sırada üyeliğinizde 25 TL değerinde bir indirim kuponu daha var ve toplamda 75 TL ödeme yaptınız. Bu durumda üyeliğinize indirim kuponu tanımlanmaz. 150 TL değerinde bir ürün satın aldınız; ancak, o sırada üyeliğinizde 25 TL değerinde bir indirim kuponu daha var ve toplamda 125 TL ödeme yaptınız. Bu durumda üyeliğinize belirtilen tarihlerde indirim kuponu tanımlanır.
  Kazandığım indirim kuponu hangi kategorilerdeki alışverişlerde geçerli değildir?

 • Kampanya, Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki ''Külçe, Ziynet, Altın'' alt kategorilerinde, Cep Telefonu, Televizyon, Bilgisayar ve Otomobil, Motosiklet kategorisindeki ''araç satışlarında'' geçerli değildir. 
  Kampanya süresi içinde birden fazla alışveriş yaptıysam hangisine indirim kuponu tanımlanır?

 • Kayıtlı Visa kartı ile birden fazla alışveriş yapan kullanıcıların kampanya koşulunu sağlayan ilk alışverişlerine indirim kuponu tanımlanır. 
  Satın aldığım ürünü iptal ya da iade edersem, yine de indirim kuponu kazanabilir miyim?

 • İptal edilen veya iade edilen ürünlerde, sepetinizdeki toplam ödeme tutarı 100 TL ve altına düşmediyse indirim kuponu kazanabilirsiniz. Örneğin; üç farklı ürün aldınız ve toplam 100 TL ödeme yaptınız. Ancak bu ürünlerden birini iade ettiniz ve ödeme toplamınız 90 TL'ye düştü. Bu durumda indirim kuponu kazanamazsınız. 
  En fazla kaç adet indirim kuponu kazanabilirim?

 • Kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez indirim kuponu kazanabilir. 
 • Her bir üye hesabından yalnızca ilk kez kaydettiği Visa kayıtlı kartı ile bir kez kampanyadan yararlanabilir. 
 • Daha önce herhangi bir kayıtlı Visa kartı ile alışveriş yapan kullanıcılar, kampanya döneminde aynı ya da farklı bir Visa kartı kaydedip alışveriş yaptıklarında indirim kuponu kazanamazlar. 
  Kurumsal üyeyim, indirim kuponu kazanabilir miyim?

 • Kampanyadan kurumsal üyeler faydalanamaz. İndirim kuponları kurumsal üyelere tanımlanmaz.
  Kayıtlı Visa kart kampanyası hangi kategorilerde geçerli değildir?

 • Kampanya; Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki ''Külçe, Ziynet, Altın'' alt kategorilerinde, Cep Telefonu, Televizyon, Bilgisayar ve Otomobil, Motosiklet kategorisindeki ''araç satışlarında'' geçerli değildir. 
  Visa banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyadan yararlanabilir mi?

 • Visa banka (debit) kartı ve ön ödemeli kart sahiplerinin kampanyadan yararlanması için, kampanya döneminde ya da kampanya dönemi öncesinde Visa banka (debit) kartı ve ön ödemeli kartlarıyla alışveriş yapmış olmaları ve kartlarını GittiGidiyor'a kaydetmiş olmaları gerekir. Kaydetme işlemi siparişiniz tamamlandıktan sonra çıkan ödeme başarılı sayfasındaki kartımı kaydet alanından yapılır.

Diğer Kampanya Koşulları

 • Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe gibi her türlü hakkını saklı tutar. 
 • Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalır.
 • Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. 
 • GittiGidiyor ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.