Turuncu Ekstra Visa Kart ile GittiGidiyor'da anında 50 TL indirim.

1 - 30 Eylül arasında kayıtlı Turuncu Ekstra Visa Platinum Kart'ınız ile GittiGidiyor mobil uygulamasından 750 TL ve üzeri alışveriş yapan Kazananlar Kulübü üyeleri, anında 50 TL indirim kazanıyor.

Kampanya Koşulları

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

 • Kampanyadan sadece Turuncu Ekstra Visa Platinum kartını GittiGidiyor'a kaydeden ve Kazananlar Kulübü'nde olup mobil uygulama üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar yararlanabilir. 
 • 1- 30 Eylül 2021 tarihleri arasında ('Kampanya Dönemi') Turuncu Ekstra Visa Platinum kartınız ile kampanyadan yararlanabilmek için; kampanya öncesinde ve/veya kampanya döneminde Turuncu Ekstra Visa Platinum Banka Kartı’nız ile alışveriş yapmış olmanız ve GittiGidiyor'a kaydetmiş olmanız gerekir. Kayıtlı kartınızla mobil uygulamadan yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişinizde anında 50 TL indirim kazanabilirsiniz. 
 • İndirimden yararlanabilmek için GittiGidiyor mobil uygulamasının güncel sürümü telefonunuzda yüklü olmalıdır. 

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü Nedir?

 • Kazananlar Kulübü GittiGidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır. 
 • GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz. 
 • Son bir yıl içerisinde 5 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 5 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekir.) Toplam 1.000 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilirsiniz. 

Kazandığım indirim GittiGidiyor hesabıma ne zaman yüklenecek?


 • Katılımcı, Turuncu Ekstra Visa Platinum kart bilgilerini kayıt ettikten sonra Visa kartı ile ödeme adımına geçtiğinde indirim çeki alanında indirimini görüntüler ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olur. 

Kampanyadan yararlanabilir miyim?

 • Turuncu Ekstra Visa Platinum kart sahiplerinin kampanyadan yararlanması için, kampanya öncesinde ve/veya kampanya döneminde Turuncu Ekstra Visa Platinum kartıyla alışveriş yapmış olmaları ve GittiGidiyor'a kaydetmiş olmaları gerekir. 
GittiGidiyor mobil web sitesi üzerinden kampanyaya katılabilir miyim?


 • Kampanya sadece GittiGidiyor'un mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya gittigidiyor.com web ve mobil web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir. 

Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?


 •  Kampanyaya Kargosuz/Online kategorisindeki ürünler dahil değildir. Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Cep Telefonu & Aksesuar" (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), "Ses ve Görüntü Sistemleri" (Televizyon kategorisinde yer alan ürünler için) ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir. 

Diğer koşullar
  

 • Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz. 
 • İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. 
 • Bu kampanya GittiGidiyor’un başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
 Yasal Yükümlülükler

 •  Kullanıcı, 1 – 30 Eylül 2021 tarihlerinde ödemesi yapılan alışverişte ve daha sonra herhangi bir zamanda alışveriş ile ilgili iptal talebinde bulunması halinde Turuncu Ekstra Visa Platinum kartı bilgilerini kaydetmiş olsa bile indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. Sadece satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek, iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar indirim tanımlanarak size bilgi verilir.
 • Kampanya kapsamında indirim üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun devredilemez, kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez. Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. GittiGidiyor, kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar. Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır. 
 • Katılımcı, GittiGidiyor'un aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. Katılımcı ayrıca, kredi kartı saklama işleminin GittiGidiyor tarafından gerçekleşmediğini, kart bilgilerinin uluslararası ödeme kuruluşları tarafından tanınan veri güvenliği sertifikası PCI DSS Level 1 uyumlu Mobilexpress alt yapısı ile saklandığını kabul eder. Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan ING Bank A.Ş, VISA ve iştirakleri sorumlu değildir. GittiGidiyor ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.