Turuncu Ekstra'lılara özel S Sport Plus ilk ay ücretsiz.

Turuncu Ekstra'lılar, futboldan basketbola, basketboldan dövüş sporlarına kadar birçok spor karşılaşmasını S Sport Plus ile ilk ay ücretsiz izleme fırsatı yakalıyor.

Turuncu Ekstra Kart’ınız ile ayda 250 TL alışveriş yapın, ING Mobil’den alacağınız kod ile S Sport Plus’ı ilk ay ücretsiz izleyin.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 1 Şubat 2021 - 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir. 
 • Kampanyadan yararlanan ING Turuncu Ekstra Kart müşterileri S Sport Plus’ta yer alan Premier Lig, La Liga, NBA, Bundesliga, Formula 1, NFL, UFC başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları ve tekrar izle özellikli yayınları ilk ay sınırsız izleyebilirler. 
 • ING Turuncu Ekstra Kart ile 1 - 28 Şubat 2021 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında toplamda en az 250 TL alışveriş yapan veya 1 - 31 Mart 2021 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında toplamda en az 250 TL alışveriş yapan müşteriler kampanyadan faydalanabilirler. Kampanya kapsamında belirtilen 250 TL harcamayı (fatura ödemeleri dahil değildir) yapan müşterilere ertesi gün ING Mobil’den promosyon kodu verilir. 
 • ING Mobil üzerinden alınan promosyon kodunun www.ssportplus.com adresi üzerinden ‘’Üye Ol’’ butonuna tıklanarak başlatılan üyelik adımlarındaki ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girilerek ‘’ Kullan’’ butonuna basılması gerekmektedir. Kullanıcının paket seçimi yapmasına gerek yoktur. Promosyon kodu girildikten sonraki adımda, kampanya kapsamında Turuncu Ekstra Kart sahiplerine sunulan 1 aylık ücretsiz üyelik, üyelik fiyatı üzerinden indirim olarak görülür. Kullanıcı, Turuncu Ekstra Kart bilgilerini eksiksiz doldurup ‘’Üyeliği Başlat’’ butonuna basarak S Sport Plus üyeliğini başlatabilir. 
 • S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak veya ‘’Üyelik Bilgileri’’ bölümündeki ‘’Paket Bilgisi’’ sekmesi altındaki alana promosyon kodunu girerek de aktivasyon gerçekleştirebilir. Mevcut ücretli S Sport Plus üyeliği bulunan kullanıcılar kampanyadan yararlanamaz. 
 • Promosyon kodunun aktive edilebilmesi için S Sport Plus üyelik ve ödeme bilgilerinin eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir. 
 • S Sport Plus promosyon kodları için son aktivasyon tarihi 18 Nisan 2021’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilir. Şubat ayında kampanyadan faydalanarak ING Mobil’den kendisine promosyon kodu verilen bir müşteri Mart ayında kampanyadan faydalanamaz. 
 • Kampanya dahilinde ilk ay ücretsiz üyelik dönemi boyunca herhangi bir ücretlendirme gerçekleştirilmez. İlk ay ücretsiz üyelik döneminin ardından S Sport Plus aylık paket üyeliği, otomatik yenileme özelliğiyle, takip eden dönem için yenilenir. S Sport Plus paketleri taahhüt içermez, üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. 
 • Kampanya kodu sadece www.ssportplus.com üzerinden başlatılacak yeni üyeliklerde geçerli olup App Store ve Play Store gibi uygulama mağazaları üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir. 
 • Kampanyada geçerli indirim kodu bir kez kullanılabilir. Kampanya S Sport Plus’ın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez. Sadece S Sport Plus aylık üyelik paketiyle geçerlidir. 
 • S Sport Plus ve ING kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.