Turuncu Ekstra Visa Kart'ınızla Hepsiburada'da 25 TL indirim kazanın!

Turuncu Ekstra Visa Kart'ınızla Hepsiburada'da 25 TL indirim kazanın!

Turuncu Ekstra Visa Kart ile Hepsiburada'da 10 Ocak 2020 tarihinde tek seferde yapacağınız 200 TL kitap, kozmetik, kişisel bakım ve süpermarket alışverişlerinize 25 TL indirim!

Kampanya Koşulları

  • 10 Ocak 2020 tarihinde Hepsiburada'dan kitap, kozmetik, kişisel bakım ve süpermarket kategorilerinde Turuncu Ekstra Visa Kart ile tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde (KDV dahil, kargo bedeli hariç) 25 TL indirime hak kazanılacaktır. 
  • Kampanya 10.01.2020 saat 23.59'a kadar geçerlidir. 
  • Kampanyadan faydalanmak için ödemenin Turuncu Ekstra Visa Kart ile yapılması gerekir. 25 TL indirim Turuncu Ekstra Visa Kart bilgileri girildiğinde ödeme sayfasında yansır. 
  • Sepet tutarı KDV dahil ve kargo bedeli hariç olarak hesaplanmakta olup hediye çeki ve indirim kodu kullanılması durumunda toplam sepet tutarı 200 TL'nin (kdv dahil- kargo bedeli hariç) altına düşerse bu kampanyadan yararlanılamaz. 
  • Kampanya 10.000 sipariş ile sınırlıdır. 10.000 adet kullanıma ulaşıldığında kampanya, kampanya bitiş tarihi beklenmeksizin sona erer. 
  • Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir ve en fazla 25 TL indirim kazanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir