Hayalinizdeki emeklilik için ayrıcalıklı faiz ile daha hızlı biriktirin.


Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile gelecek planlarınızı güvence altına alırken, Ayrıcalıklı Faiz ile birikiminizi artırmak kolay ve zahmetsiz bankacılık deneyimiyle mümkün.

BES aylık katkı payı ödemelerinizi düzenli bir şekilde yaparak emekliliğinizde rahatça değerlendirebilir, 1 yıl boyunca Turuncu Hesap'ınızda her ay ayrıcalıklı faiz kazanarak birikimlerinizi büyütebilirsiniz. Siz de emekliliği hak ettiğiniz gibi yaşayın, BES avantajlarından yararlanmaya başlayın. 

Hemen bir BES sözleşmesi yaptırmak için size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

*Mart ayı içerisinde yapılan katkı payı ödemeleri için Nisan ayının ilk iş gününde Turuncu Hesap’ta faiz tanımlamaları yapılır.

Kampanya Koşulları

Kampanya 31.03.2022 tarihine kadar, TL hesaplar için geçerlidir.
10.03.2022 – 31.03.2022 tarihleri arasında, yeni BES sözleşmesi yaptırıp ilk katkı payı ödemesini yapan ya da mevcut BES sözleşmesi için vadesi gelen katkı payı ödemesini yapan müşterilerimiz kampanyadan faydalanabilir. 
Kampanya, katkı payı ödemelerinin yapıldığı her ay için, 1 yıl boyunca geçerli olacaktır.
BES sözleşmesinin iptal edilmesi, başka şirkete transfer edilmesi ya da katkı payı ödemesinin yapılmaması durumunda faiz tanımlaması yapılmayacaktır.
Ayrıcalıklı faiz tanımlamaları, katkı payı ödemesinin yapıldığı ayı takip eden ayın ilk iş günü yapılacaktır.
Kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez. 
Kampanyadan bankamızdan BES sözleşmesi sahibi olan ve kampanya kapsamında iletişim yapılmış tüm müşterilerimiz faydalanabilir. 
Bireysel Emeklilik sözleşmeleri, NN Hayat ve Emeklilik A.Ş. aracılığı ile sunulur. ING Bank A.Ş., NN Hayat ve Emeklilik A.Ş.’nin yetkili acentesidir. ING kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
Ayrıcalıklı Faiz 2 milyon TL'ye kadar uygulanır, günlük olarak ilan edilir, piyasa koşullarına göre değişkendir; yıllık, basit ve brüttür.