Canlı borsa, kripto paralar, altın fiyatları, döviz fiyatları, yabancı borsa endeksleri, haberler, piyasa analizleri ve gelişmiş grafik özellikleri ile finansal piyasaları gerçek zamanlı takip edip BIST Pay ve VIOP piyasalarında işlem yapmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır.

Kişiselleştirilebilen ve kaydedilebilen birden fazla izleme ekranı üzerinden, ilgilendiğiniz enstrümanları farklı sayfa görüntüleme ayarlarıyla takip edebilirsiniz. İzleme listenizdeki sembolleri sıcaklık haritası ve hızlı al/sat listesi olarak izleyebilir ve tek dokunuşla emir gönderebilirsiniz.

Fiyat ve haber alarmı kurabilir, takip ettiğiniz enstrümanlar beklediğiniz seviyelere geldiğinde uyarılar alabilirsiniz. Ekonomik Takvim verileri üzerinden piyasalarla ilgili gelişmeleri, açıklanacak verileri, ülke seçimi ve önem derecesine göre filtreleyerek takip edebilirsiniz.

Borsada işlem gören şirketlerin bilanço, şirket kartı, takas, sermaye artırımı gibi bilgilerine kolayca ulaşarak analiz yapabilirsiniz. Aracı kurum dağılımı, kademe analizi ve derinlik verilerini anlık olarak izleyebilir, en çok yükselen, düşen ve işlem hacmi en yüksek olan sembolleri gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Birçok ekrandan hızlıca emir gönderebileceğiniz Al-Sat kısa yolları ve yenilenmiş Emir Ekranları, Hızlı Al-Sat ve portföy takip ekranları önceden tanımlanmış hazır miktarlar, hızlı fiyat atama özellikleri ve hazırladığınız emirleri parka çek özelliği ile yenilenmiş işlem özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Sesli Komut vererek emir gönderebilir, takip ettiğiniz enstrümanlara ait veri ve analizlere sesle erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulama üzerinden 80'den fazla indikatöre ulaşabilir gelişmiş teknik analiz özelliklerinden faydalanabilir, yaptığınız çalışmaları tek sembolde ya da tüm semboller için kaydedebilirsiniz.

Özelleştirilebilen kullanıcı ayarları ile kendinize özel piyasa işlemleri alanı yaratabilir, açık ve koyu tema seçenekleri ile size uygun temayı seçebilirsiniz.