ING Fon Paketi

ING Fon Paketi

Fon paketinizi dilerseniz siz oluşturursunuz, dilerseniz hazır paketlerden birini seçerek İnternet Şubesi'nden anında talimat verebilirsiniz.

İnternet Şubesi Başvuru menüsünden Hesaplar ve Fon Paketi Hesap Açılışı seçerek hemen açabilirsiniz.

Özellikler

 • ING Fon Paketi ile Vadesiz TL Hesabı’nızdan talimat vererek toplu birikiminizi yatırım fonlarında değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz.
 • Minimum hesap açılış tutarı 10.000 TL'dir. Dilerseniz kendi belirleyeceğiniz tutar ile toplu birikiminizi size uygun gruplandırılmış yatırım fonlarında değerlendirebilirsiniz.
 • ING Fon Paketine bağlı hesaptan fon alımı yapılacak tutarlar verilen talimat tarihinden sonraki işgünü fon alımı amacıyla yatırım fonlarının Türkiye Elektronik Fon Dağıtım Platformu (TEFAS)’nda geçerli valör işleyişine göre işleme alınmaktadır.
 • Toplu birikimlerinizi,
  • Altın, bono ve hisse senedi piyasalarında dengeli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız, Yatırım 1 Paketi'ni seçebilirsiniz.
  • Hem hisse senedi hem de bono piyasasında aynı anda değerlendirmek istiyorsanız, Yatırım 2 Paketi'ni seçebilirsiniz.
  • Değerlendireceğiniz fon tercihlerinizi kendiniz özgürce oluşturmak istiyorsanız, Serbest Seçim yapabilirsiniz.
 • Seçtiğiniz yatırım paketini değiştirebilir veya ürün kapsamında satın almış olduğunuz fonları diğer yatırım fonlarımıza dönüştürebilirsiniz. 
 • ING Fon Paketi Hesabı'nı 0850 222 0 600 Telefon Bankacılığı veya size en yakın şubemizden de açtırabilir, talimat verebilirsiniz. 

*ING Fon Paketi Hesabı kapsamında sunulan Yatırım Fonları, ING Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmektedir. Yatırımcılar fona yatırım yapmadan önce fonun izahnamesinde ve iç tüzüğünde açıklanan hususları göz önünde bulundurmalıdır. Fonların izahname, yatırımcı bilgi formu ve içtüzüklerine www.ingbank.com.tr, www.ingportfoy.com.tr adreslerinden ve ING Bank A.Ş Şubelerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca ING Portföy Yatırım Fonları hakkında daha fazla bilgiye, izahnamelere, içtüzüklere, performans sunum raporlarına, yıllık rapor ile finansal tablolara www.kap.gov.tr adresinden ulaşılabilir. Fon getirileri değişken olup fonların geçmiş döneme ilişkin getirileri gelecek dönemlerin göstergesi olamaz.
**Yatırımcı Uygunluk ve Risk Profil Testi'ni tamamlayarak getiri ve risk beklentilerinize uygun yatırım fonlarını öğrenebilirsiniz.
***Bankamız nezdinde “Amerikalı Şahıslar”a yatırım ürünü satışı yapılamamaktadır. Amerikalı Şahıslar, Kendisini ABD'de yerleşik bir gerçek kişi olarak tanımlayan veya ABD dışında, ABD vatandaşlarından müteşekkil tanımlanabilir bir gruba mensup olan ve hesap açılışı veya başkaca bir teyit işlemi vb. ile ilgili olarak ABD' deki iletişim bilgilerini kullanan kişileri kapsamaktadır.