Faizsiz Kredi Fırsatı! %0 Faizli İhtiyaç Kredi

Hiç faizsiz kredi olur mu? ING'de oldu!

ING ile yeni tanışacak müşterilere özel sunduğumuz, 5.000 TL’ye kadar faizsiz, 12 ay vadeli kredi kampanyamız sona erdi. 

 
Bu kampanyayı kaçırmış olabilirsiniz ama ING’de avantajlar hiç bitmiyor. Turuncu Ekstra’lılara özel avantajlı faiz oranları ve nakit iade fırsatı ile kredi kullanmak için tıklayın.  

Faizsiz Kredi Kampanya Koşulları

Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından, henüz ING’li olmayan müşteriler, yeni müşteri olarak dijital kanallar yoluyla krediye başvurmaları halinde yararlanabilir. 
Faizsiz kredi kampanyası dijital kanallardan başvurusu yapılacak 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanımlarında, sadece 12 ay vadede ve Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanılan kredilerde geçerli olur. 
Dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır. 
Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası belirtilen koşullarda başvuru yapan ilk 5.000 müşteri ile sınırlıdır. 
Daha önce ING’li olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.
ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.


Faizsiz Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı(Aylık)  Faiz Oranı(Yıllık) Kredi Tahsis Ücreti Aylık Taksit Tutarı Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
5,000 TL 12 %0 %0  25 TL 416.66TL % 0,0811 %0,9773

* Örnek vade ve kredi tutarı için tüm vergiler ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Aylık Toplam Maliyet oranı ve Yıllık Maliyet oranına sigorta ücreti dahil edilmemiştir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 banka sigorta muamele vergisi (BSMV) alınmaktadır. 
**ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.