DogGo Evde Bakım var, dostunuza ve size rahatlık var.

Sevimli dostunuz konusunda endişeye düşmeden sosyal veya iş hayatınızı yönetin diye, DogGO Evde Bakım hizmetinde %15 indiriminiz ING Mobil'de. 

22 Kasım 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında ING Mobil’de “Kampanyalar” alanındaki indirim kodunu kullanarak DogGO uygulamasından alacağınız kedi veya köpeğiniz için evde bakım hizmetiyle sevimli dostunuzun tüm ihtiyaçlarıyla DogGO ilgilensin, sizin içiniz rahat etsin.

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında, 22 Kasım 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında ING’lilere özel indirim koduyla DogGO App’i içerisinden satın alacağınız Kedi & Köpek Evde Bakım hizmetlerinizde %15 indirim sunulmaktadır.
Kampanyadan ING Mobil uygulamasına yukarıda belirtilen tarih aralığında şifresi ile giriş yapan ve ING Mobil'den verilen kampanya kodunu alan tüm bireysel müşteriler yararlanabilir.
İndirimden yararlanılabilmesi için ING uygulamasında kampanyalar bölümünden DogGO Evde Bakım Kampanyası’na tıklayarak alacağınız size özel indirim kodu ile satın alım gerçekleştirmesi yeterli olup, indirim ödeme anında otomatik olarak yansıtılacaktır.
Bir adet indirim kodu tek kullanımlıktır. 
Kampanya, DogGO App içinde ister bakıcı evinde ister kullanıcı evinde tek evcil hayvana özel 2 opsiyon için de kullanılabilir.
Kedi veya Köpek Evde Bakım hizmetlerinden sadece biri için kullanılabilir.
DogGO hizmetleri yalnızca İstanbul için geçerlidir.
ING’lilere özel olarak sunulan bu kampanya diğer teklif ve kampanyalarla birleştirilemez.
DogGO ve ING önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
Kampanya kodu geçerlilik süresi 31 Ocak 2023’e kadardır. 
Alınan hizmetlerle ilgili şikayetlerinizi DogGO’ya 0850 241 10 80 nolu hat üzerinden iletmeniz gerekir.
Müşteri şikayeti olması durumunda ING Bank A.Ş. sorumlu tutulamaz. 
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.