Diğer Fiziki POS Ürünleri

Diğer Fiziki POS Ürünleri

Mobil POS

Kapıda ödeme alıyor, kart sahibinin bulunduğu adrese gidip işlemlerimi gerçekleştiriyorum diyorsanız ING Mobil POS tam size göre.

Yeni nesil ÖKC yükümlülüğünüz bulunmuyorsa ING Mobil POS alabilir, taşınabilir pos cihazınızla ödemenin müşteri yanında yapılması sayesinde memnuniyet ve güvenli ödeme gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. GPRS teknolojisi ile çalışarak kart sahibinin bulunduğu yere götürebilirsiniz.

Başvurmak için hemen tıklayın veya şubelerimizi ziyaret edin.  

Sabit POS

Sabit POS için bir elektrik ve telefon hattı yeter. Sabit POS sayesinde Visa, MasterCard ve Troy kredi kartlarını ve tüm banka kartlarını kabul edebilir, işlemlerinizi ING güvencesince rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Dial-Up POS

Günlük işlemlerimde daha çok peşin çalışıyorum, POS üzerinden nadiren ödeme alıyorum diyorsanız ING'nin Dial Up POS’unu tercih edebilirsiniz. Sabit bir telefon hattınız var ise Dial Up POS’umuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ADSL POS

İş yerinizde internet bağlantınız var ve POS cihazınızdan geçirdiğiniz işlem sayısı fazlaysa ING'nin ADSL POS’u tam size göre.

 İnternet bağlantınız olduğu için POS işlemleriniz için ekstra ücret ödemezken, işlemlerinizi daha hızlı tamamlamanın rahatlığını yaşarsınız.