ING Bonus Business Card - Ticari Şirket Kredi Kartı

ING Bonus Business Card

Ticari çözümleri ve ayrıcalıklarıyla, tüm ticari firma ve KOBİ’ler için tasarlanan özel bir şirket kredi kartı, ING Bonus Business Card!

ING Bonus Business Card ile şirketinize özel taksit imkânları, indirim ve ayrıcalıkların yanında, yönetici ve çalışanlarınızın şirketiniz adına yaptıkları seyahat, konaklama, ağırlama gibi harcamaları nakit taşımadan gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik cep telefonu ve akaryakıt alımlarınızı taksitle ödeyebilirsiniz. 

Ticari şirket kredi kartı başvurularınızı en yakın şubemizden gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bonus Business'a başvurmak için çok sebebiniz var Bonus
 ING Bonus Business
Cep telefonu alımlarında taksit
X

Market harcamalarına taksit
X

Akaryakıt harcamalarına taksit
X

Faiz ödemelerinde uygulanan KKDF'de muafiyet
X

Şirket Kredi Kartı Özellikleri

  • Bonus üyesi işyerlerinden şirket kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizde ekstra taksit imkânlarından faydalanabilir, bonus kazanabilirsiniz. 
  • Çalışanlarınızın şirket harcamaları için üzerinde kredi kartı sahiplerinin ve firma ünvanlarının yazıldığı ek kartlar çıkartabilirsiniz. 
  • Çalışanlarınızın kredi kartı limitlerini belirleyebilir, kart harcamalarına sınır getirebilir ve sadece sizin istediğiniz sektörlerde kredi kartı kullanımına izin verebilirsiniz.
  • Size ve şirketinize ait her kredi kartının limit ve kullanım durumunu İnternet Şubesi ya da ING Mobil şube üzerinden takip edebilir, ay sonunda detaylı ekstre alabilirsiniz.
  • Yurt içi, yurt dışı tüm harcamalarınızı TL veya USD, yurt dışı harcamalarınızı USD veya Euro (sadece Euro geçen ülkelerde Euro, diğer ülkelerde USD) olarak yapabilirsiniz. Harcamalarınıza ait kredi kartı ekstreniz TL olarak düzenlenir ve kesilir.
  • Düzenli ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. 
  • Nakit avans ödemelerinizi her gün değil, her ayın belli gününde yaparak nakit ödemeye göre fonlama getirisi elde edebilirsiniz. 

Şirket Kredi Kartı Ücretleri

Ticari Şirket Kredi Kartlarına ait ücretlere ulaşmak için tıklayın.