Hemen ING'li olun, POS Ekstra'da %0 üye iş yeri ücreti fırsatını kaçırmayın.

ING ile yeni tanışacak müşterilere özel sunduğumuz, POS Ekstra %0 üye iş yeri ücreti kampanyamız maalesef sona erdi.

 Bu kampanyayı kaçırmış olabilirsiniz ama ING’de avantajlar hiç bitmiyor. Üye işyerlerine özel %0.99 üye iş yeri ücretli POS Ekstra avantajlarından yararlanmak için hemen tıklayın.

%0 üye iş yeri ücretli POS Ekstra kampanya koşulları

 • ING’nin yeni müşterisi olduğunuz ve ING Business Banka Kartı’nızla aylık en az 3.000 TL harcama yaptığınız durumda bir sonraki ayda tek çekim işlemler için üye işyeri ücreti uygulanmaz; üye işyeri ücreti, yazılım, donanım ve bakım ücreti alınmaz. 
 • Kampanya avantajlarının 3 ay boyunca devam etmesi için, her ay ING Business Banka Kartınızdan en az 3.000 TL harcama yapılması gerekir. 
 • Kampanya ING'li olacak ilk 1000 yeni müşteri ile sınırlıdır. Mevcut ING müşterileri %0,99 üye işyeri ücretli POS Ekstra kampanyasından faydalanabilirler.
 • %0 üye işyeri ücreti, POS’unuzdan bir ayda yapacağınız 20.000 TL tek çekim cirosu için geçerli olacak olup 20.000 TL üzeri ciro için standart üye işyeri ücreti geçerli olacaktır. Taksitli işlemler içinse standart üye işyeri ücreti uygulanır. 
 • ING Business Banka Kartı’nızdan aylık 3.000 TL harcama  yapılamaması durumunda bir sonraki ay standart üye iş yeri ve POS yazılım, donanım ve bakım ücretleri ile ücretlendirilirsiniz.

POS Ekstra avantajları nelerdir?

ING Şirket Banka Kart'ınızdan her ay yapacağınız en az 3.000 TL ve üzeri fatura, market, benzin, restoran, kafe harcamalarınız ile POS Ekstra avantajlarından faydalanabilirsiniz.

POS Ekstra ile;
 • İndirimli üye işyeri ücretlerinden faydalanırsınız.
 • Sabit, mobil ve/veya yazarkasa POS’lar için POS yazılım/donanım/bakım ücreti (eski adıyla POS kullanım ücreti) ödemezsiniz.
 • EFT/Havale ücreti ödemezsiniz.
 • Diğer banka ATM’lerinden ayda 6 para çekme/yatırma işlemlerine kadar ücretsiz olarak gerçekleştirirsiniz.

POS Ekstra avantajları nasıl aktifleştirilir?

Başvuru sonrasında POS Ekstra’nın aktive olması için; 1 ay içinde en az 1 adet 10 TL tutarında fatura ödemesi veya ING Business Banka Kartı'ndan tek seferde en az 10 TL harcama yapmanız gerekir. POS Ekstra indiriminiz ertesi gün hesabınıza tanımlanır. 

İlk 10 TL’lik harcamanız;
 • Ayın 15’inden önce gerçekleşmişse, sadece içinde bulunulan ay, 
 • Ayın 15’inden sonra gerçekleşmişse, içinde bulunulan ay ve bir sonraki ay %0 üye iş yeri ücretinden yararlanır ve POS yazılım, donanım ve bakım ücreti ödemezsiniz. 

POS Ekstra avantajlarının diğer aylarda da geçerli olmasını istiyorsanız, ING Business Banka Kartı’nızdan 3.000 TL harcama yapmanız yeterli.

ING Business Kart'ım ne zaman gelir?

Başvuruda belirttiğiniz adresinize kartınız otomatik olarak 5 iş günü içerisinde gönderilir.

Ücret muafiyetinden ne zamana kadar yararlanabilirim?

3 ay boyunca ING Business Banka Kart'ınızla aylık en az 3.000 TL harcama yaptığınız sürece, %0 üye işyeri ücretli POS Ekstra’dan faydalanırsınız. 3 ay sonunda, ING Business Banka Kartı’nızdan 3.000 TL harcama yaptığınız süre boyunca, indirimli üye işyeri ücretlerinden faydalanmaya devam edersiniz.

Hangi POS tipleri için POS Ekstra’dan faydalanabilirim?

Sabit, Mobil ve Yazarkasa POS seçenekleri ile POS Ekstra’dan faydalanabilirsiniz. Hangi POS sana uygun?

POS ciromu ve anatjlarımı nasıl takip edebilirim?

ING Mobil Kurumsal üzerinden POS > POS Ekstra'dan takip edebilirsiniz.
İnternet Şubesi üzerinden Finansal Durum > Üye İşyeri’nden takip edebilirsiniz.

POS Destek Hattı'na nasıl ulaşabilirim?

Hafta içi ve hafta sonu sabah 09:00 akşam 20:00 saatleri arasında, 0850 222 0 767 numaralı POS Destek Hattı’nı arayabilir, her türlü soru ve sorununuza anında çözüm bulabilirsiniz.