İşinize gelen dijital kolaylık ING’de!

Ticari işletmeler, artık 7/24 taksitli kredi limitlerini yetkileri dahilinde ING Mobil ve İnternet Şubesi'nden dijitale özel daha avantajlı faiz oranlarıyla, güvenli bir şekilde kullanabiliyor ve taksitlerini ödeyebiliyor.

Siz de bu avantajlı faiz oranları ile kredinizi kullanmak için tıklayın.

*ING Mobil ve İnternet Şubesi’nde “Kredi Kullan” menüsünden, nakdi kredi limiti mevcut ve uygun bulunan firmalar, yetkili kullanıcıları aracılığı ile diledikleri yer ve zamanda limitleri dahilinde hafta içi 17.30’a kadar 3 milyon TL’ye, hafta içi 17.30’dan sonra ve hafta sonu ise 150 bin TL’ye kadar azami 121 ay vade ile kredi kullanabiliyor. ING’nin her türlü koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Kimler yararlanabilir?

  • İnternet bankacılığı kullanan, mevcutta bankamızda kredi limiti ve kredi kullandırım yetkisi bulunan ticari işletmeler bu özelliklerden faydalanabilir.

İşlemlere nasıl yetki alabilirim?

  • Ticari kredi kullandırım yetkilerinizin tanımlanması için şubelerinizle iletişime geçebilir, tanımlamanız yapıldıktan sonra kredinizi kullanabilirsiniz.

Ne kadar kredi kullanabilirim?

  • 3 milyon TL’ye kadar olan eşit taksitli ticari kredi limitlerinizi Kurumsal İnternet Şubesi ve ING Mobil Kurumsal'dan kullanabilirsiniz. 

Nasıl kullanabilirim?


Ticari İşletmeler, Kredi İşlemlerini Nasıl Gerçekleştirebilir?