Sigorta acentaları ve eksperlere tüm finansal çözümler ING’de.

ING Taksitle | ING
Şahıs şirketine sahip sigorta acentalari ve eksperlere özel, 5.000 TL ve 6 ay vadeye kadar %0, diğer tutarlar için %1,86 faiz oranıyla KOBİ Anında Kredi kullanabiliyor ve kart aidatsız ING Bonus Business Card ile hem yıllık üyelik ücreti ödemiyor hem de 500 TL bonus fırsatından yararlanabiliyor. 

KOBİ Anında Kredi

%1,99’dan başlayan avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.
KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %54 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.


KOBİ Hızlı POS

10.000 TL’ye kadar %0,59 üye iş yeri ücreti fırsatından ve ücretsiz POS yazılım, donanım ve bakım hizmetinden yararlanın.

KOBİ Anında Kredi

%1,99’dan başlayan avantajlı faiz oranları ile KOBİ Anında Kredi’ye hemen başvurun.

KOBİ e-Turuncu Hesap

90 gün boyunca birikimlerinizi KOBİ e-Turuncu Hesap'ta %54 güncel Hoş Geldin Faizi ile değerlendirin.

KOBİ Hızlı POS

10.000 TL’ye kadar %0,59 üye iş yeri ücreti fırsatından ve ücretsiz POS yazılım, donanım ve bakım hizmetinden yararlanın.

Nasıl katılırım?

 • Kampanyadan faydalanabilmek için KOBİ Anında Kredi’ye başvurmanız ve kredi başvurusu sırasında ING Bonus Business Card talebinde bulunmanız gerekir.*
 • 5.000 TL ve 6 ay vadeye kadar %0, diğer tutarlarda 18 ay vadeye kadar %1,86 faiz oranıyla KOBİ Anında Kredi’ye başvurabilirsiniz.**
 • 500 TL bonustan faydalanmak için kampanya süresi içerisinde kart başvurusunun tamamlanmış ve onaylanmış olması gerekir.
 • Kampanya 10 Temmuz – 10 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
*ING, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir.
**Başvuru ve kullandırım sırasında kredi faiz oranları değişebilir. ING kredi faiz oranlarını, kredi tutarını, kredi kullandırım ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. KOBİ Anında Kredi ile ilgili detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Nasıl kazanırım?

 • 500 TL Bonus fırsatından yararlanmak için kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında ING Bonus Business Card ile en az 5000 TL harcama yapmış olmanız gerekir.**
 • ING Bonus Business Card’a, kampanya koşulları yerine getirildiğinde bonus yüklemesi yapılır.*
 • ING Bonus Business Card’da yıllık kart aidatı ödemezsiniz.
 • KOBİ Anında Kredi’de sigorta masrafı ve kredi tahsis ücreti ödemezsiniz.
 • Üstelik para transferlerinde EFT/Havale/FAST ücreti ödemezsiniz.
 • Dilerseniz kredi başvuru sırasında size teklif edilen 5.000 TL ve 6 ay vadeli %0 faizli krediden de faydalanabilirsiniz.
*Kampanya kapsamında bonus kazanan müşterilerimizin bonus yükleme tarihinde kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarıyla kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekir. Oda ödemesinin yapıldığı iş yerinin sistemde kayıtlı bilgilerinin hatalı ya da kampanya dahilinde olmaması durumunda sorumluluk ING Bank A.Ş.’ye ait değildir.
**Yurt içi ve yurt dışı harcamaları kampanya kapsamında geçerlidir.

Kampanya Koşulları

 • Kredi kartı başvurusu onaylanan ING’liler kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde yapacakları 5.000 TL ve üzeri harcamaya 500 TL bonus kazanırlar.*
 • Kredi başvurusu sırasında, ING Bonus Business Card (şirket kredi kartı) seçimi yapmadan kredi kullanan ING’liler, 500 TL bonus fırsatından yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında başvurabileceğiniz kredi tutarı minimum 1.500 TL, maksimum 175.000 TL'dir. Minimum vade 6 ay maksimum vade 18 aydır.
 • KOBİ Anında Kredi, 5.000 TL’ye kadar faizsiz, 5.000 TL’nin üstündeki tutarlar için %1,86 faiz oranı geçerlidir.**
 • Kampanyadan kazanılan bonuslar 1-15 Eylül 2023 tarihleri arasında yüklenir ve kullanılmayan bonuslar Aralık 2023 tarihinde geri alınır.
 • Mevcutta ING Bonus Business Card’ı olup ikinci kart başvurusunda bulunan
 • ING’liler bonus kampanyasından faydalanamaz.
 • KOBİ Anında Kredi kullandırım ücreti yıllık azami %1,1'dir. Ücret kullandırım bazında alınır.
 • Kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanılabilir.

* Kampanya dönemi içerisinde tek seferde veya farklı tutarlarda yapılan harcamaların toplamı minimum 5000 TL olmalıdır.
**Kampanya stoklarla sınırlıdır. ING kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Ücretli çalışan kampanya koşulları

Türkiye Eczacılar Birliği üyesi kamu eczacıları dosya masrafsız, %3,79'dan başlayan faiz oranlarından yararlanıyor, farklı birçok kredi seçeneği ile tüm ihtiyaçlarını anında karşılayabiliyor.

Üstelik, ilk kez Turuncu Ekstra'lı olup kredi kullanan ING'liler 20 bin TL'ye kadar %0,99, 50 bin TL'ye kadar ise %2,89 üstü tutarlarda ise 250 bin TL’ye kadar ise %3,54 yansıyan faiz oranlarından yararlanabiliyor. Daha önce Turuncu Ekstra’lı kredi kullanmış müşterilerimiz ise %3,54'ten başlayan yansıyan faiz oranlarından yararlanabiliyor.


%2,89 faizli dosya masrafsız kredi paketi için tıklayın.


İlk defa ING Bonus Card ya da ING Pegasus BolBol Kart alanlar, ister bedava Taksitli Nakit Avans, ister bonus tekliflerinden birini seçebiliyor. Üstelik ilk yıl kart üyelik ücreti yok!

10.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans veya 500 TL’ye varan ekstra bonus paketine başvurmak için tıklayın.

Bonus kampanya koşulları için tıklayın.


Turuncu Ekstra avantajı ile faizsiz yansıyan krediden nasıl faydalanabilirim?


 • Kredi faiziniz ne olursa olsun, Turuncu Ekstra programı kapsamında alacağınız nakit iade ile kredinizi faizsiz gibi veya indirimli yansıyan faiz oranları ile ödeyebilirsiniz. Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp Banka Kartı’nızdan alışveriş yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura ödeyerek aylık minimum 2.000 puan toplamanız yeterli.
 • Böylece, kredi vadeniz boyunca gerekli puanı topladığınız her ay, 5.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile %0 faiz, 50.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile %2,89 faiz olarak yansır.
 • İndirimli faizlerden yararlanabilmek için her iki koşulda da Turuncu Ekstra programına katılmış olmanız ve ihtiyaç kredinizi Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanmanız gerekir. Sözleşme faiz oranınız değişmeyecek olup, seçtiğiniz koşulu sağladığınızda bir sonraki ay nakit iade ile faiz oranınızı düşük hissedersiniz.
 • ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Turuncu Ekstra avantajıyla faizsiz yansıyan kredi kampanya koşulları nedir?
 • Turuncu Ekstra Avantajlı Faiz oranı, sadece Banka tarafından kampanya kapsamında iade edilecek nakit tutarın hesaplanmasında kullanılmakta olan bir gösterge faiz oranıdır. 05 Kasım 2021’den itibaren ihtiyaç kredisi kullanacak müşteriler için faiz oranı alacakları nakit iade ile, 5.000 TL'ye kadar %0 olarak yansır.
 • 5.000 TL altı kredi kullanımlarında nakit iade ile faizsiz kredi kampanyası ilk kredi kullanımı için geçerlidir. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %3,79'dan başlar. Nakit iade işlemleri için bu faiz oranı üzerinden hesaplama yapılır.
 • Banka, kampanya kapsamında, bu gösterge faiz oranını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.
 • ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.


Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi örnek hesaplama ve Kredi Maliyet Tablosu

 • 6 Ağustos 2019 itibarıyla yeni ihtiyaç kredisini Kredim Güvende Hayat Sigortası ile birlikte kullanan müşteriler için, Turuncu Ekstra programına katılıp ING Banka Kartı ile alışveriş veya vadesiz hesaptan fatura ödeme işlemleriyle kredi tutarına göre belirlenen aylık puanı toplayan müşterilerin hesaplarına bir sonraki ay, bir önceki ayın anaparası üzerinden “yürürlükteki sözleşmesinde yer alan faiz oranı” ve “Banka’nın belirlediği avantajlı faiz oranı” arasındaki farkın çarpımı ile hesaplanan faiz tutarı ve bu faiz farkına ilişkin vergiye denk gelen tutar, geri ödeme planındaki vade gününde Banka tarafından, kredinin bağlı olduğu vadesiz hesaba nakit olarak iade edilir.
Turuncu Ekstra Programı’nda her 1 TL’lik alışveriş ya da fatura ödemesi karşılığında 1 puan kazanılır.

Turuncu Ekstra programı kapsamında ihtiyaç kredisinde nakit iade kazanabilmek için; anaparası 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde 3.250 puan, 5.001 ile 25.000 TL olan ihtiyaç kredilerinde 6.500 puan, 25.001 TL ve üzerinde olan ihtiyaç kredilerinde 12.000 puan toplanmalıdır.

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı*  Yıllık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti** Aylık Taksit Tutarı
Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
50.000 TL 36 %3,79 %45,48
250TL 2.844,27 TL
%4,9717
%79,0061

**Programın puan toplama koşulunu yerine getiren Turuncu Ekstra’lılara 5.000 TL’ye kadar olan kredilerde faiz oranları nakit iadeyle %0,5.001 TL ve üstü kredilerde nakit iade ile %0,99'dan başlayan faizlerle yansır.
Yeni müşterilerimize sözleşme faizi %3,79'dan başlar, 50.000 TL 36 ay Aylık Maliyet %4,9717. Yıllık Maliyet %79,0061.

ING’nin kampanyayı sonlandırma ve koşulları değiştirme hakkı saklıdır.

Örnek maliyet tablosu, belirtilen faiz oranı ve vade sayısı için, sigorta hariç tüm vergi ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerli olacak sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.

**Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %15 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır. ING, kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

3.857,82 TL