Kartlar - SSS


Göster: 

Araçlar

Taksitli Avans Hesaplama Aracı

Avans Tutarı
Vade
 • Aylık Taksit TL
 • Taksit Sayısı
 • Toplam Geri Ödeme TL
* Hesaplama aracı, işlemin yapıldığı gün ile ilk taksitin yansıdığı hesap özetinin son ödeme tarihi arasında 30 gün olduğu varsayımıyla çalışmaktadır. Her bir kart için işlemin yapıldığı gün hesaplanan gerçek ödeme tutarlarıyla hesaplama aracında belirtilen tutarlar arasında küçük farklılıklar olabilir. Nihai geri ödeme planı kullanımınız esnasında oluşturulacaktır.

Merak Ettikleriniz

Kredi Kartı hesap özeti açıklamaları

Kart Limiti: Yurt içi ve yurt dışında yapacağınız perakende alışveriş ve/veya nakit çekim işlemleri için kredi kartınıza tahsis edilen toplam tutarı göstermektedir. Kartınıza bağlı ek kartlarınızın da aynı limiti paylaştığını unutmayınız. Dilerseniz ek kartınıza/kartlarınıza toplam limit içerisinde kalmak kaydıyla farklı bir limit tanımlatabilirsiniz.

Hesap Kesim Tarihi: Kredi kartı hesabınızın kesildiği ve hesap özetinin düzenlendiği tarihi göstermektedir.

Son Ödeme Tarihi: Hesap özetinizde belirtilen asgari tutarın ödenmesi gereken son tarihi gösterir. Son ödeme tarihinin hafta sonu veya resmi tatil olması halinde hesap kesim tarihinde 1-2 gün ileri veya geri yönde farklılık olabilir, buna istinaden son ödeme tarihi de değişiklik gösterebilir.

Bonus:Üye İşyerleri’nden yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puandır.

BolPuan: Pegasus BolBol kredi kartlarıyla yaptığınız harcamalardan kazandığınız puandır. Fatura ve vergi ödemeleri, sigorta hizmetleri, kamu işlemleri ve hizmetleri, köprü ve otoyol ücretleri ve para cezaları BolPuan kazanımına dahil değildir. Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum BolPuan miktarı; Pegasus BolBol Classic için kart limitinin %0.5’i, Pegasus BolBol Premium için kart limitinin %1’i kadar TL karşılığı BolPuan’dır. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave BolPuan kazanımı olmayacaktır. BolPuan kazanımı ile ilgili en güncel bilgiye flypgs.com ve ing.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Dijital Ekstre: 
Dijital Ekstre kredi kartı hesap özetinin ING Mobil üzerinden görüntülenmesidir. Dijital Ekstre'yi tercih ederek ekstrelerinize hızla ve dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İstediğiniz mail adresinize hesap özetinizi kolayca gönderebilirsiniz. Dijital Ekstre'ye hemen geçmek için KABUL boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 2205'e SMS gönderebilirsiniz.* (örn SMS, KABUL 11111111111) 

*Gönderilen her SMS, GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden ücretlendirilir. 
   
Faiz nasıl hesaplanır?
Dönem borcunun bir kısmının ödenmesi halinde (Asgari tutarın ödenmesi zorunludur) kalan hesap bakiyesi üzerinden faiz hesaplanır. Kalan hesap bakiyesine, asgari tutar ve üzerinde ödeme yapılması durumunda akdi faiz (kredi faizi), asgari tutarın altında ödeme yapılması durumunda ise asgari tutarın ödenmeyen kısmı için gecikme faizi, kalan hesap bakiyesinin asgari tutarı aşan kısmı için akdi faiz (kredi faizi) uygulanır. Kart uygulamasından doğan borçlarda hiçbir şekilde bileşik faiz uygulanmamaktadır. 

Nakit çekim işlemlerinde, nakit çekilen gün faiz işlemeye başlar ve çekilen tutar ödeninceye veya tamamının ödenmediği durumlarda hesap kesim tarihine kadar faiz işletilir. (Casino harcamaları nakit çekim işlemi olarak değerlendirilir) Hesap özetinde yer alan kredi faiz oranına BSMV, KKDF dahil değildir. Yurtdışında yaptığınız alışveriş ve nakit avans işlemleriniz ve ücretleri TL’ye dönüştürülerek hesap özetinizde bildirilir. Ayrıca bu işlemlerin USD tutarı bilgi amaçlı olarak hesap özetinizde yer alır. Para birimi USD olmayan ülkelerde yapılan işlemlerde, işlem tutarı Uluslararası Kartlı Ödeme Kuruluşlarınca belirlenen dönüşüm kuru üzerinden USD’ye çevrilir, %2 dönüşüm kuru marjı uygulanır ve Banka'ya USD olarak yansıtılır. Yurt içinde faaliyet gösteren yabancı işyerlerinden ya da internet siteleri üzerinden yapılan bazı mal/hizmet alımlarında, ilgili işyerinin anlaşmalı bankasının yurt dışında yerleşik olması nedeniyle, işlem tutarları da Bankamıza VISA ve MASTERCARD tarafından USD cinsinden transfer edilmektedir. Bu uygulama, Uluslararası Kartlı Ödeme Sistemleri kuralları gereği olup Bankamızdan kaynaklanmamaktadır. USD cinsinden Banka’ya yansıtılan harcama tutarları, işlemlerin Banka’ya yansıdığı tarihte saat 17:30 itibarıyla geçerli olan, www.ing.com.tr’de yer alan Dijital Bankacılık kanalları USD döviz satış kuru ile Türk Lirası’na çevrilerek kart hesabına borç kaydedilir.

Ücretlendirme
Yıllık Kart Ücreti her bir kart için her sene belirlenen tutarlar dahilinde yılda bir kez tahsil edilir. Farklı özelliklere sahip kart tipleri için farklı ücretler söz konusu olup, ek kart ücretleri bağlı olduğu asıl kart ücretlerinin yarısı kadardır. Bireysel müşterilerimize sunulmakta olan ING Light Kart ve Tüzel müşterilerimize sunulmakta olan ING Business Kart ise ücretsizdir. ING ATM ve şubelerinden yapılacak yurt içi nakit çekim işlemlerinden %1, diğer banka ATM ve şubelerinden yapılacak nakit çekim işlemlerinden %3,5+0,50 TL, yurt dışı nakit çekim işlemlerinden ise %1 ücret alınır, bu oran ve tutarlara BSMV dâhil değildir. Bireysel kredi kartları için asgari ödeme tutarı, limiti 25.000 TL ve altındaki kredi kartları için dönem borcunun %20’si ve limiti 25.000 TL üstünde olan kredi kartları için dönem borcunun %40’ıdır. Bu oran BDDK tarafından belirlenmekte olup Banka, bu miktardan az olmamak üzere asgari ödeme tutarı belirleyebilecektir. Tüzel kredi kartları için ise asgari ödeme tutarı, dönem borcunun %10’udur. Yasal düzenlemeler gereği, bireysel kredi kartlarına ve basit usule tabi müşterilerin ticari kredi kartlarına uygulanan faiz üzerinden %10, ücret ve komisyonlar üzerinden %5, basit usule tabi olmayan ticari müşterilerin ticari kredi kartlarına ait faiz, ücret ve komisyonlara %5 olarak BSMV uygulanır. KKDF:%15 Kredi kartı akdi ve gecikme faiz oranları TCMB tarafından aylık olarak belirlenen oranlar dahilinde uygulanır. Tüm vergiler dahil yıllık efektif faiz oranı %25,95. Kredi Kartlarına dair tüm güncel faiz ve ücretlere www.ing.com.tr adresimizden Ürün ve Hizmet Ücretleri başlığından ulaşabilirsiniz. 

Ödeme yöntemleri
Kredi kartı ödemelerinizi ING Mobil veya İnternet Şubesi'nden hızlıca yapabilirsiniz. Bununla birlikte ING Şubesi, PTT şubesi*, ING ATM’si üzerinden doğrudan kredi kartınıza ödeme yapabilir veya ING Mobil, İnternet Şubesi ve şubelerimiz aracılığı ile talimat vererek dönem sonlarında hesaplarınızdan otomatik olarak tahsil edilmesini sağlayabilirsiniz. *PTT aracılığı ile yapılan kredi kartı borç ödemelerinde ücret tahsil edilmekte olup, güncel ücretlere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

ING Özel Bankacılık Kredi Kartı
ING Özel Bankacılık kredi kartı olan müşterilerimiz (0212) 317 07 77-1’den ING Özel Bankacılık Seyahat ve Hizmet Hattı’na ulaşabilirler. ING Özel Bankacılık Kredi Kartı ayrıcalıkları yalnızca Bankamızda 1.000.000 TL ve üzerinde bakiye bulunduran müşterilerimize sunulur. Lounge hizmeti, 6 ay boyunca aktif kredi kartı kullanımı ile sunulur. Banka tarafından tanımlanmış haklar ve fiyat tarifeleri, istenildiğinde değiştirilebilir. ING Özel Bankacılık Kredi Kartı ile sunulan hizmetler, anlaşmalı firmalar aracılığıyla sağlanır.

Adres, telefon, faks, hesap kesim tarihi değişikliği
Kartınızın çalınması veya kaybolması durumunda zaman geçirmeden Telefon Bankacılığı’nı arayarak veya en yakın Şubemize haber veriniz. Kartınıza geçici olarak bloke koydurmak için INGo'dan destek alabilirsiniz

İletişimimizin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için İnternet Şubesi, Ayarlar ve Profil sayfasından iletişim tercihlerinize yeni bir adres veya sabit telefon tanımı yapabilir, daha önceden tanımladığınız bilgileri kolayca güncelleyebilirsiniz. İsterseniz, cep telefonu bilginizi ING Mobil'den de güncelleyebilir, INGo'ya danışarak bilgi alabilirsiniz.  Bankamızda gerekli belgelerinizin tam olmaması halinde ise bu belgeleri şubemizden tamamlayabilirsiniz.

Her türlü talep ve sorularınız için Telefon Bankacılığı : 0850 222 0 600 Adres: Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 CESSAS Plaza 2. Blok Ümraniye 34768 İstanbul www.ing.com.tr

ÖNEMLİ NOT:
Bankamızdan kullanmış olduğunuz kredi kartı dahil; başkaca bir kredi ürününüzün borç bakiyesinin 2 taksit ve daha fazla gecikmeli duruma düşmesi, varsa gayrinakdi kredinizin tazmin edilmesi veya çek sorumluluk bedelinin Bankamızca tazmin edilmesi ya da ortağı olabileceğiniz herhangi bir firma riskinin takip hesaplarına alınması durumunda kredi kartı limitiniz bloke edilir. Diğer kredi ürünlerindeki olumsuzluğun giderilmesi halinde, başkaca bir neden yoksa kredi kartı limit blokeniz kısmen veya tamamen kaldırılır.

ING Bonus Ek Kart başvurumu nasıl gerçekleştirebilirim?

ING Bonus Ek Kart başvurunuzu, şubelerimizden veya İnternet Şubesi Kredi Kartları menüsü Kredi Kartı Başvurusu adımı altında Ek Kart seçeneğinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartımı İnternetten Alışverişe Nasıl Açarım?

Kartınızı internet işlemlerine, ING Mobil Kart Ayarları menüsü üzerinden açabilirsiniz.

Kredi Kartı borcunun Otomatik Ödeme Talimatı nasıl verilir?

ING Mobil'den, İnternet Şubesi’nden, hesabınızın bulunduğu şubeden  otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Talimat ile ekstre borcunuzun son ödeme tarihinde hesabınızdan otomatik olarak çekilmesini sağlarsınız. Ayrıca, tanımlı Destek Hesap’ınız varsa, vadesiz hesabınızda para olmasa bile ödemeniz gerçekleşir.

ING Pegasus BolBol Premium Kart ile ne kadar kazanç sağlarım?

 • Vale Parking: Güncel fiyat 12-24 saat arası 180 TL’dir. 10 adet kullanım hakkı ile 900 TL kazanç elde edersiniz. 
 • Plaza Premium Lounge : Güncel lounge fiyatı iç hatlarda 1100 TL, dış hatlarda 1100 TL. 10 adet kullanım hakkı ile 5500 TL kazanç elde edersiniz. 
 • ALLWAYS Hızlı Geçiş: Güncel hızlı geçiş fiyatı iç hatlarda 444 TL, dış hatlarda 740 TL. 10 adet kullanım hakkı ile iç hatlarda 4400 TL, dış hatlarda 7400 TL kazanç elde edersiniz. 
*Allways hızlı geçiş kapsamında müşterilerden ücret alınmaz. 10 adet hak iç hatlar ve dış hatlar için toplam verilen haktır, ayrı ayrı 10 hak değldir.

Pegasus BolBol Premium Kartım var, Vale Parking hizmetini nasıl kullanabilirim?

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki uçuşlarınızda otoparktan %50 indirimli faydalanabiliriniz. Vale Parking indiriminden yıl boyunca 10 kez yararlanmak için yapmanız gereken tek sey, otopark ücretinizi  Pegasus BolBol Premium Kart’ınızla ödemeniz.

Vale Parking hizmetimizden yararlanmak için aracınızı Sabiha Gökçen Havalimanı Giden Katı ISG Vale teslim noktasından görevli kişilere teslim edebilirsiniz. Sigorta kapsamında aracınızın park edilmesi sağlanır. Seyahat dönüşünde ana terminal gelen katında yer alan Vale ödeme noktasında Pegasus BolBol Premium Kredi Kart sahiplerinin otopark ücretine 50% indirim uygulanır. İndirimli otopark ücretine ilaveten 200 TL vale hizmet bedeli tahsil edilir. Ödemenizi Pegasus BolBol Premium Kart'ınız ile yapmayı unutmayın.

Aylık Minimum Ödeme Tutarı Nasıl Belirlenir?

Asgari ödeme tutarı, dönem borcunun %20’sidir. Asgari tutar BDDK tarafından* belirlenmekte olup, Banka, bu miktardan az olmamak üzere asgari ödeme tutarı belirleyebilir. 

BDDK tarafından 10222 sayılı 09.06.2022 tarihli kararda; Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22nci maddesinin yedinci fıkrası uyarınca, kredi kartlarında asgari tutarın, limiti yirmi beş bin Türk Lirasının üzerinde olan kredi kartları için dönem borcunun yüzde kırkı olarak belirlenmesine karar verilmiştir.

 * 28.03.2020 tarihli ve 31082 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” ile Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22nci maddesine eklenen “(7) Kurul, Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının görüşünü alarak, kredi kartlarında asgari tutarı dönem borcunun yüzde yirmisi ile yüzde kırkı arasında olacak şekilde belirlemeye ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığının görüşünü alarak kredi kartı limitine ilişkin bu maddede yer alan sınırlamaları değiştirmeye yetkilidir.” hükmünü amir yedinci fıkra hükmü çerçevesinde, kredi kartlarında asgari tutarın dönem borcunun yüzde yirmisi olarak belirlenmesine karar verilmiştir.Limit Artırımı ile İlgili

Bir takvim yılı içerisinde en fazla üç defa, dönem borcunun yüzde ellisine kadar ödeme yapılan kredi kartlarının limitleri, dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar arttırılamayacak ve bu tür kartlar nakit kullanımına kapatılacaktır. ** 

*Söz konusu yönetmelik, Resmi Gazete’de yayımlandığı tarih olan 17.12.2010 tarihinde yürürlüğe girmiştir. 
** Limit Artırımı ile ilgili uygulama ise yönetmeliğin Resmi Gazete’de yayım tarihi olan 17.12.2010 tarihinden 6 ay sonra yürürlüğe girmiştir.


Pegasus BolBol Premium Kart'ımla ALLWAYS Hızlı Geçiş özelliğini nasıl kullanabilirim?

 • Pegasus BolBol Premium Kartlılar, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda İç Hatlar ve Dış Hatlar terminallerinde ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetini yılda 10 kez ücretsiz olarak kullanabilir, sıra beklemezler.
 • İsterseniz Karekodlarınızı Whatsapp’tan sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz
 • Pegasus BolBol Premium Kart'ınızın size sunduğu ALLWAYS Hızlı Geçiş hizmetinden faydalanmak için ALLWAYS Hızlı Geçiş noktalarındaki görevlilere ING Mobil üzerinden alacağınız Karekodu gösterebilirsiniz.
 • İç Hatlar Terminali ALLWAYS Hızlı Geçiş noktaları için  ING Mobil üzerinden aldığınız Karekodu oluşturun. Karekodunuzu oluşturmak için ING Mobil'de bulunan 'Kartlarım' menüsü altında bulunan Pegasus BolBol Kredi Kartı seçtikten sonra Flash Pash seçeneği altından oluşturabilirsiniz
 • İç Hatlar Terminali için ALLWAYS Hızlı Geçiş hakkınızı kullanabileceğiniz noktalar: 
  • Terminal Ana Giriş ALLWAYS Hızlı Geçiş Güvenlik Noktası (ALLWAYS Hızlı Geçiş tabelasının asılı olduğu ana giriş noktası)
  • İç Hatlar Giden Yolcu ALLWAYS Hızlı Geçiş Güvenlik Noktası (İç hatlar gidiş katı G kontuarının karşısında bulunan asma katta ALLWAYS Hızlı Geçiş tabelasının bulunduğu nokta)
 • Dış Hatlar Terminali ALLWAYS Hızlı Geçiş noktaları için  ING Mobil üzerinden aldığınız Karekodu oluşturun. 
 • Dış Hatlar Terminali için ALLWAYS Hızlı Geçiş hakkınızı kullanabileceğiniz noktalar: 
  • Terminal Ana Giriş ALLWAYS Hızlı Geçiş Güvenlik Noktası  (ALLWAYS Hızlı Geçiş tabelasının asılı olduğu ana giriş noktası)
  • Dış Hatlar Giden Yolcu ALLWAYS Hızlı Geçiş Pasaport Kontrol Noktası (33 numaralı pasaport bankosu, dış hatlar gidiş katı pasaport kontrol noktası),
  • Dış Hatlar Gelen Yolcu ALLWAYS Hızlı Geçiş Pasaport Kontrol Noktası (18 numaralı pasaport bankosu, dış hatlar geliş katı pasaport kontrol noktası)
 • Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde aldığınız şifrenizi 30 gün içerisinde seyahatinizden dönerken Gelen Yolcu ALLWAYS Hızlı Geçiş Pasaport Kontrol Noktası'nda da kullanabilirsiniz. 
​*Karekodunuzu ING Mobil'de Flash Pass seçeneğinden oluşturabilrsiniz. 


%50 indirimli Lounge hizmetini nasıl kullanabilirim?

Pegasus BolBol Premium Kart’ınızla, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki Lounge’umuzda sizi %50 indirimle ağırlayalım.

Yılda 10 kez kullanacağınız %50 indirimli Lounge hizmetimizden yararlanmak için;

 • Sabiha Gökçen Havalimanı giden yolcu katında iç hat ve dış hat son güvenlik kontrolünden geçtikten sonra sırasıyla 206 ve 205 numaralı kapıların yanında yer alan Plaza Premium Lounge’ları ziyaret edebilirsiniz.
 • Plaza Premium Lounge’lara konuk olan misafirlerimiz, ikram edilen sıcak-soğuk, alkollü-alkolsüz* içecek çeşitlerinin yanı sıra pastane ürünleri, tatlı-tuzlu kurabiye çeşitleri, tatlılar, mini sandviçler, hamur işleri, meyveler, ara sıcaklar, cips-çerez, Starbucks kahvesi ve günün çorbasıyla ağırlanıyorlar. 
 • Misafirlerimiz ayrıca ücretsiz internet hizmetinin yanı sıra ulusal gazete ve dergilere de erişebilir. Ödemenizi Pegasus BolBol Premium Kart'ınız ile yapmayı unutmayın. 

Sanal Kredi Kartı için kart ücreti öder miyim?

Hayır, ING Kredi Kartı'nıza ek kart olarak tanımlanan sanal kredi kartı için yıllık ücret ödemezsiniz.

Sanal Kredi Kartı ile taksitli alışveriş yapabilir miyim?

Evet. ING Sanal Kart ile taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Pegasus BolBol Premium ile yurt dışı tatillerinde seyahat sigortanız hediye!

Yurt dışı tatillerinizde başınıza gelecek talihsizlikler keyfinizi kaçırmasın diye Seyahat Sigortanız Pegasus BolBol Premium Kart’tan hediye!

Üstelik bu sigorta kapsamında kazalara karsı 125.000 Euro’ya kadar güvence altındasınız. Tarifeli bagajlarınızın zarar görmesi, çalınması ve gecikmesi gibi beklenmedik aksiliklerden hastane masraflarına kadar kullanabileceginiz Seyahat Sigortanız hakkında detaylı bilgiye Telefon Bankacılığı'mızdan ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartı Harcama İtiraz Formu

Kredi kartı harcama itiraz formu için tıklayın.  

Yurt dışında kredi kartımı kullandığımda döviz harcamalarımın TL dönüşümü nasıl hesaplanır?

 • Yurt dışında yaptığınız alışveriş, nakit avans işlemleriniz ve ücretleri, TL'ye dönüştürülerek hesap özetinizde bildirilir. Bu işlemlerin USD tutarı, bilgi amaçlı olarak hesap özetinizde yer alır. 
 • Para birimi USD olmayan ülkelerde yapılan işlemlerde, işlem tutarı Uluslararası Kartlı Ödeme Kuruluşlarınca belirlenen dönüşüm kuru üzerinden USD'ye çevrilir, %2 dönüşüm kuru marjı uygulanır ve bankamıza USD olarak yansıtılır. 
 • Yurt içinde faaliyet gösteren yabancı işyerlerinden ya da internet siteleri üzerinden yapılan bazı mal/hizmet alımlarında, ilgili işyerinin anlaşmalı bankasının yurt dışında yerleşik olması nedeniyle, işlem tutarları da bankamıza VISA ve MASTERCARD tarafından USD cinsinden transfer edilir. Bu uygulama, Uluslararası Kartlı Ödeme Sistemleri kuralları gereğidir, bankamızdan kaynaklanmaz. 
 • USD cinsinden bankamıza yansıtılan harcama tutarları, işlemlerin bankamıza yansıdığı tarihte saat 17:30 itibariyla geçerli olan USD döviz satış kuru ile Türk Lirası'na çevrilerek kart hesabına borç kaydedilir.
Döviz kurlarını görüntülemek için tıklayın. 

Kart şifremi nasıl alabilirim?

Şifrenizi SMS ŞİFRE ile anında alabilirsiniz. Bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan SIFRE yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2205’e kısa mesaj gönderin, şifreniz hemen gelsin. (Örnek: SIFRE 1111)

Kart şifrenizi ING Mobil, İnternet Şubesi ve ATM kanallarından da alabilirsiniz.
 
 • ING Mobil’den şifre almak için sırasıyla; Bana Özel – Ayarlar – Şifre İşlemlerim 
 • İnternet Şubesi’nden şifre almak için sırasıyla; Ayarlar – Hesaplar ve Kredi Kartları – Kart İşlemleri – Kart Şifre İşlemleri 
 • ATM'den şifre almak için sırasıyla; Giriş – Kart Şifresi Oluşturma 
Şifrenizi aldıktan sonra kartınızı ATM’lerde kullanarak şifrenizin karta yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Hoş Geldin Faizi sürem dolduktan sonra Turuncu Hesap’ımdaki birikimlerim hangi faiz oranından değerlenecek?

Kampanya kapsamındaki yatırım fonlarından satın alarak veya Turuncu Ekstra'lı olarak Ekstralı faiz oranları ile kazanabilirsiniz. Dilerseniz de hiçbir koşul olmaksızın, hesabınızda bulunan bakiyeye göre ilan edilen Standart Faiz Oranları ile birikim yapmaya devam edebilirsiniz.  

+destek Asistans Hizmetinin sonlanması hakkında

ING Kredi Kart'larının sunduğu +destek Asistans Hizmeti 30/04/2020 itibariyle sonlanmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Göz atın...
Dijital Bankacılık

ING Mobil, İnternet Şubesi ve ATM'lerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz...

Detaylı bilgi için tıklayın.