Şifrelerim Güvende

Şifrelerinizin güvenliği, paranızın güvenliği!

Şifrelerim Güvende sigortası ile; tüm bankalara ya da finansal kurumlara ait kredi kartı, banka kartı, internet ve mobil bankacılık şifreleri gibi tüm kişisel şifreleriniz güvende olur. Şifrelerinizin teknolojik yöntemler veya fiziksel tehdit uygulanarak çalınması durumunda, banka ya da finansal kurumunuzun sizi sorumlu tuttuğu durumlarda ekonomik kaybınız poliçe limitiniz dahilinde karşılanır.

ATM kartınızla yapacağınız işlem sonrası aynı ATM’nin 50 metrelik çevresinde ve 30 dakika içerisinde başınıza bir kapkaç durumu gelirse, kaybınız poliçe limitiniz dahilinde karşılanır.

Poliçenizi hazırlatmak için ING İnternet Şubesi'nden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

*Şifrelerim Güvende Sigortası Zurich Sigorta A.Ş. aracılığı ile sunulur. ING Bank A.Ş., Zurich Sigorta A.Ş.’nin yetkili acentesidir.  

Teminatlar

Şifrelerim Güvende 2024
Ürün Fiyatı 1.800 TL
Kişisel Şifre Çalıntı PIN Teminatı  17.000 TL
ATM / Kapkaç Teminatı  6.000 TL
Antivirus Yazılımı Var

Sıkça Sorulan Sorular

Şifrelerim Güvende Sigortası nedir?


Şifrelerim Güvende sigortası; tüm bankalara ya da finansal kurumlara ait kredi kartı, banka kartı, internet ve mobil bankacılık şifreleri gibi tüm kişisel şifrelerinizi güvenceye alan ve ATM işlemlerinizde uğrayabileceğiniz kapkaç riskine karşı kaybınız için teminat sağlayan bir güvenlik sigortasıdır.

Şifrelerim Güvende sigortasını kimler yaptırabilir?


18-65 yaş arasındaki tüm müşterilerimiz Şifrelerim Güvende sigortası yaptırabilir.

Şifrelerim Güvende sigortası farklı banka kartlarım için de güvence sağlar mı?


Şifrelerim Güvende sigortası ile tüm bankalara ya da finansal kurumlara ait kredi kartı ve banka kartı şifreleriniz için güvence sağlar.

Hediye antivirüs programını kullanabilmek için ne yapmalıyım?


0 850 250 75 00 no’lu Zurich Sigorta Çağrı Merkezi’ni arayarak antivirüs programı kullanımı ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Konut sigortası kapsamında hasar ihbarını nasıl yapabilirim?


ING Mobil’den “Ürünler – Sigortalar ve Bireysel Emeklilik – Mevcut Poliçelerim” adımlarını takip ederek poliçenize tıklayabilir ve “Hasar Bildir” butonu ile hasar bildiriminde bulunabilirsiniz.

Ayrıca Zurich Sigorta kanalları aracılığıyla da hasar bildiriminizi iletebilirsiniz.