Emeklilere özel ihtiyaç kredisi ING'de.

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleriyle ING’de. Emekliler %3,84'ten başlayan faiz oranlarıyla nakit ihtiyaçlarını ING’de anında karşılayabiliyor. Hemen başvurun, fırsatı kaçırmayın.

Kredi maliyet tablosu


Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı*  Yıllık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti** Aylık Taksit Tutarı
Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
50.000 TL 36 %3,84
%46,08 250 TL 3.018,62
%5.0369
%80,3453

*%3,84'ten başlayan faiz oranından kamu sektöründe çalışan müşteriler sigortalı tekliflerde yararlanır. Sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir.
Örnek Hesaplama: 50.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade için: Faiz Oranı: %3,84, Yıllık Toplam Maliyet Oranı %80,3453. Toplam Ödenecek Tutar: 106.670,26.
Örnek maliyet tablosu, belirtilen faiz oranı ve vade sayısı için, sigorta hariç tüm vergi ve masraflar dahil edilerek hazırlanmıştır. Kredi ile birlikte hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerli olacak sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir

**Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %15 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır. ING, kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

Kampanya Koşulları

 • Kredi kampanyamızdan çalışma şekli “Emekli” olan emekli müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kredi kampanyamız, 3-36 ay vadeler arasında geçerli olup kredi tutarının binde beşi kadar dosya masrafı alınır.
 • Kredi kampanyamızın aylık akdi faiz oranı %3,84 ile %6,09 arasındadır, ödeme performansınıza göre değişiklik gösterir.
 • Başvurunuzu ING Mobil'den, bu sayfadaki Hemen Başvur butonundan veya şubelerimizden yapabilirsiniz.
 • Kredi kampanyamızda 3 ay erteleme imkanı bulunmaktadır. 3 ay erteleme imkanı 36 ay vadeye kadar uygulanır. 36 ay seçeneğinde 3 ay erteleme ile 33 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulur.
 • Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ve nakit iade özelliği,
  • Programın puan toplama koşulunu yerine getiren Turuncu Ekstra’lılara 5.000 TL’ye kadar olan kredilerde faiz oranları nakit iadeyle %0'dan başlayan, 5.001 TL ve üstü kredilerde ise nakit iade ile %3,57'den başlayan faizlerle yansır.
  • 50.000 TL altı kredi kullanımlarından yansıyan avantajlı faiz oranları, ilk kredi kullanımı için geçerlidir. Kampanya süresi boyunca diğer kredi kullandırımlarında yansıyacak Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi faiz oranı %3,62'den başlamakta ve vadeye göre değişmektedir.
  • Nakit iade işlemleri için bu faiz oranı üzerinden hesaplama yapılır. Banka, kampanya kapsamında, bu gösterge faiz oranını değiştirme hakkını her zaman saklı tutar.
  • ING Kredi Noktası’ndan yapılan alışverişler için kullanılan kredilerde başka koşullar geçerli olur.
 • ING, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkını saklı tutar.